Допомагаю.укр

Одна родимка може перевернути ціле життя. Допоможемо разом Юлі здолати рак!

Сума збору: 336 000 грн
Підтримали: 15 осіб
6 270 грн 1.87%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Золотарьова Юлія Вячеславівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома ІІІ стадія
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання препаратом Кітруда
 • Населений пункт:
  Мелітополь, Запорізька область
 • Закінчення:
  21 січня 2022, 10:30:00

Опис збору

Шановні, збір для Золотарьової Юлії закрито!

21 січня 2022, 11:30:01

Друзі, стан здоров’я Юлії хороший та під контролем лікарів. За проханням дівчини збір коштів в нашому фонді закрито. Залишився сума, а саме 1.775 грн за проханням Юлії перераховується для Михайлової Маріанки, для якої ми веде збір на найдорожчі ліки світу.

БО «Допомагаю.укр» від щирого серця бажає Юлії міцного здоров’я, щоб хвороба не поверталась в її життя. Віримо в перемогу та молитвами підтримуємо!

Усім добрим серцям, які підтримували та допомагали у зборі коштів сердечно дякуємо за ваші чудові жести, нехай вам Бог вертає сторицею добрі вчинки.

Більше новин

Мене звати Юлія Золотарьова, зараз мені 23 роки. Рік назад я вийшла заміж, поки ще не маю дітей. Працюю і захоплююся фотографуванням. Моя історія почалася з того, що осінню я помітила у себе на спині родимку, і вирішила звернутися до лікаря, щоб обстежити її, і при можливості видалити, щоб в майбутньому її не травмувати випадково.

У грудні лікар призначає мені обстеження та операцію по видаленню родимки. Я з полегшенням зітхнула після операції, бо подумала, що все вже позаду, і мене більше нічого не буде турбувати. Але мої сподівання були марними.

Після видалення родимки гістологія показала меланому 3 стадії. Пізніше я перенесла ще дві операції, і результати нас шокували. Гістологія показала метастази. Мені призначають курс імунотерапії препаратів Кітруда.

По перебігу моєї хвороби лікарі визначають, що одного курсу виявляється мало, хвороба швидко прогресує. Ми кожного дня разом з чоловіком надіємось на зцілення, і що лікування допоможе. Але тепер на заваді постає інше питання. Фінансова сторона лікування дуже висока. Вартість однієї крапельниці від 112 тис.грн. В одному курсі 4 крапельниці. Для нас це не підйомна сума, якої на даний момент немає.

Усі наші ресурси вже вичерпані, ми дуже надіємось на допомогу людей, яким не байдуже чуже горе. Я зараз дуже прошу у вас підтримки, тому що  знаю, що тільки завдяки вам у мене є шанс виграти! Я дуже сильно хочу жити, мати здорову сім‘ю, в майбутньому народити дитину, розвиватись у своїй професії.

Кожна гривня і кожна інформація, надана іншими, збільшує мої шанси на життя. Я усвідомлюю, що таких прохань так багато, що важко всім допомогти. Однак я вірю в людську доброту і в те, що саме Ви дасте мені шанс на життя.

Всім дякую, хто відгукнеться!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

17 листопада 2021, 00:10:27

300 грн
Анонімний добродійник

16 листопада 2021, 00:58:16

300 грн
Анонімний добродійник

12 листопада 2021, 00:57:33

Одужуй, сонечко!

200 грн
Анонімний добродійник

05 листопада 2021, 23:13:15

Дуже хочеться, щоб ви одужали!

2 500 грн
Анонімний добродійник

29 жовтня 2021, 21:46:35

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше