Допомагаю.укр

Дякуємо! Ви чудові! Завдяки Вам ми вже зібрали 21 417 049 грн!

Безпека транзакцій

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» - це неприбуткова, незаангажована політично організація, що здійснює благодійну діяльність. Номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи: 1 072 102 0000 044055. Контроль над організацією здійснюють компетентні фіскальні органи у м. Києві.

Безпека грошових зборів

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» здійснює ретельну перевірку потребуючих осіб, для яких проводиться даний грошовий збір. Перевірка відбувається у трьох етапах:

  • Перший крок – ретельна перевірка представленої у формулярі інформації, документів та історії хвороби заявленої особи. На цьому етапі ми ознайомлюємося з документацією та консультуємося з відповідними спеціалістами щодо подальших планованих дій.
  • Другий крок – визначення суми та мети збору на підставі надісланої Потребуючим заявки та доданих до неї документів, наприклад, рахунок-проформа, направлення на лікування, рахунки за реабілітацію на встановлений період до моменту початку збору.
  • Третій крок – розмова працівника «Допомагаю.укр» безпосередньо з Потребуючим або її опікуном перед опублікуванням інформації про збір. Мета розмови - опис проблем Потребуючої особи, які виникають з хвороби, визначення потреб або розвіювання сумнівів.

Шифрування паролів - ніхто, навіть працівники порталу «Допомагаю.укр», у яких є адміністраційний доступ найвищого рівня, не можуть одержати доступ до Твоїх паролів, оскільки паролі усіх користувачів зашифровані.

Ми виявляємо та контролюємо усі невідповідності та нетипову активність на порталі «Допомагаю.укр».

Безпека обробки та зберігання отриманих документів

Процедури приймання документів - ми ніколи не здійснюємо обробку документів без попереднього отримання відповідних, передбачених законодавством згод, пов'язаних з документами. Детальніше - на підсторінках «Згода на збір» та «Політика конфіденційності».

Інформація та документи надсилаються за допомогою спеціальних формулярів на порталі «Допомагаю.укр» та шифрується за допомогою 256-бітного сертифікату SSL.

Прикріплені документи проходять перевірку кваліфікованих працівників Благодійної Організації «Допомагаю.укр», які займаються перевіркою заявок, після цього документи розміщуються у спеціальних теках, доступних тільки для працівників, що працюють над збором - це гарантія найвищого рівня безпеки зберігання наданої нам конфіденційної інформації.

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше