Допомагаю.укр

Дякуємо! Ви чудові! Завдяки Вам ми вже зібрали 20 764 474 грн!

Як працює «Допомагаю.укр»?

Портал Благодійної Організації «Допомагаю.укр» - це благодійний портал, на якому, окрім здійснення підтримки пожертвами потребуючих осіб, Ти можеш самостійно зробити заявку про такий збір коштів на будь-яку мету, яка пов'язана з допомогою іншим людям або організаціям, наприклад, на покриття коштів лікування, на підтримку знайомих та родичів у складну хвилину, на здійснення суспільних та культурних проектів або на здійснення мрії хворої дитини.


Швидка та ефективна допомога завдяки «Допомагаю.укр»

Ми ретельно контролюємо наші збори коштів! Ми перевіряємо зміст заявок про збори, а також прикріплені фотографії, фільми, документи. Перевірці підлягають документи, що підтверджують потребу лікування або придбання медичного обладнання. Спочатку ми контактуємося з Потребуючою особою по телефону, після чого наш працівник приїжджає до неї та проводить повну перевірку документації та загальних життєвих обставин Потребуючої особи.

Ти можеш зареєструватися самостійно або приєднатися через обліковий запис на Фейсбуку або Google. Пам'ятай про те, щоб подавати правдиві та дійсні дані. На Твою електронну адресу ми надсилаємо важливі повідомлення про Твій обліковий запис, збори, в яких Ти береш участь, а також про Твої заявки.

Благодійники можуть здійснювати переказ коштів на Твій збір швидко та безпечно, наприклад, за допомогою інтернет-платежів, банківських карток, електронних гаманців або традиційних банківських переказів. При здійсненні переказів, користуванні картками та гаманцями транзакції відбуваються зразу. Традиційні грошові перекази ідентифікуються нашими працівниками та додаються до зборів вручну - це може тривати протягом кількох робочих днів.

Заявка та проведення збору у сервісі відбувається безкоштовно, однак, від зібраної для Тебе суми ми відрахуємо невелику частину на покриття коштів просування, обслуговування сервісу, витрат на послуги операторів платежів та на наші статутні цілі (разом це може становити до 20% від зібраної суми).

Деколи може статися й так, що у дуже сумних для нас випадках, таких як смерть Підопічного, зібрану суму пожертв ми передаємо іншій потребуючій особі.

Інформація для Благодійників

Ми контролюємо збори ефективно. Наша мета - допомога іншим! Благодійна Організація «Допомагаю.укр» проходить численні фінансові перевірки, несучи відповідальність за прозорість та ретельність опублікованих зборів коштів.

На порталі «Допомагаю.укр» Тобі не потрібно хвилюватися про безпеку Твоїх пожертв. Збори проходять три етапи перевірки та публікуються з повною відповідальністю. Саме тому Тебе може здивувати той факт, що ми активуємо наші благодійні акції навіть через 24 години з моменту отримання документів. Нам це вдається завдяки багатому досвіду та добре продуманим процедурам.

Перший етап перевірки відбувається на рівні Благодійної Організації «Допомагаю.укр», до якої звернулася Потребуюча особа. Після надходження заявки Потребуючої особи ми отримуємо документи, які підтверджують персональні дані та історію хвороби заявленої особи. На цьому етапі ми ознайомлюємося з документацією та консультуємося з відповідними спеціалістами щодо подальших планованих дій.

Другий етап – це визначення суми та мети збору на підставі надісланої Потребуючою особою заявки. З метою визначення мети та суми збору ми перевіряємо документи, які підтверджують необхідність лікування або придбання медичного обладнання, наприклад, рахунок-проформа, направлення на лікування, рахунки за реабілітацію на встановлений період до моменту початку збору тощо.

Третій та останній етап - це розмова з Потребуючою особою. Кожного разу працівник Благодійної Організації «Допомагаю.укр» контактується з Потребуючою особою або її опікуном до моменту опублікування збору. Мета розмови - опис проблем Потребуючої особи, які виникають з хвороби. Це також добра можливість перевірити дійсні потреби та розвіяти можливі сумніви.

Інформація для Потребуючих

Тобі потрібна допомога? Надішли заявку, щоб ми могли діяти! Активуй збір коштів на порталі «Допомагаю.укр»! Благодійники довіряють зборам коштів, які проводить Благодійна Організація «Допомагаю.укр», тому вони так охоче допомагають.

Натисни на «Додати збір пожертв» та заповни вказані поля у формулярі, а ми сконтактуємося з Тобою навіть протягом одного дня, щоб подати руку допомоги. Наша спільнота - це тисячі Благодійників. Разом ми призначаємо на благодійні цілі величезні суми. Так! Допомагати разом - СИЛА!

Тому не турбуйся - якщо Твоя потреба знаходиться у широкому спектрі допомоги, яку надає Благодійна Організація «Допомагаю.укр», то допомога надійде дуже швидко!

У кожної Потребуючої особи на порталі «Допомагаю.укр» є свій Опікун, відповідальний за старанний опис історії, а також за контакти зі ЗМІ та чудовою спільнотою осіб, які допомагають, на нашому профілі ФБ, за розсилання новин та інших каналів просування збору коштів.

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше