Допомагаю.укр

Дякуємо! Ви чудові! Завдяки Вам ми вже зібрали 21 111 911 грн!

Питання що часто задаються

Нижче знаходяться відповіді на питання, які найчастіше виникають у наших користувачів, як у Благодійників, так і у Потребуючих. Якщо Ти не знайдеш відповідей на свої питання, можеш також ознайомитися з підсторінкою Як працює «Допомагаю.укр»?, де описані принципи роботи Благодійної Організації «Допомагаю.укр», або написати нам повідомлення на електронну адресу: info@dopomagayu.org.ua.

Часті питання Благодійників

Як зробити пожертву?

На порталі «Допомагаю.укр» це дуже просто! Ви готові допомагати? Це дуже добре, оскільки СИЛА допомоги - це саме такі люди як Ти! Ми створили просту та швидку систему для надання допомоги, щоб завжди встигнути. Увійди та сторінку акції, яка Тебе цікавить. Вкажи суму пожертви, яку Ти бажаєш призначити для Потребуючої особи, та натисни «Підтримати». Система скерує Тебе на сайт електронної платіжної системи нашого партнера, дій згідно з його інструкцією. Ось і це все! Допомагати просто! Чи не так?

Як може допомагати компанія?

Компанія може зробити пожертву у такій же формі, як і фізична особа. Якщо Тобі потрібний договір пожертви, напиши до нас на електронну адресу: info@dopomagayu.org.ua. Якщо Ти вже знаєш, як поєднати допомогу з діяльністю компанії, або якщо є просто бажання допомагати - обов'язково напиши до нас!

Як ще я можу допомогти?

Публікації - це велика сила! Допомогти може тільки той, хто знає, що він потрібний. Використай силу соціальних мереж для того, щоб Твої друзі та знайомі дізналися про термінові акції! Інтернет - могутня сила! Повідомляючи про збори грошей у своїх інтернет-ресурсах, Ти надаєш нам додаткову підтримку. Ангажуй своє оточення, осіб, які формують громадську думку, а також тисячі людей, які за ними стежать. Якщо звістка пішла у світ - допомога надійде з подвійною силою.

Яким є розмір комісії?

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» веде свою діяльність за допомогою порталу «Допомагаю.укр». 90% кожної пожертви надходить на вказаний збір. До 20% суми призначається на статутні цілі нашої організації, у тому числі: фінансування сайту, просування зборів, технологію, юридичні та бухгалтерські послуги, процедури безпеки або додаткову допомогу для хворих та інвалідів. Завдяки цьому ми знаходимося серед найбільш ефективних організацій в Україні. Варто про це пам'ятати!

Мені потрібно зареєструватися на сайті?

Допомагати можеш без реєстрації. Зареєстрований чи ні - це чудово, що Ти є. І ми знаємо, що Ти повернешся, якщо Твоя допомога знову буде потрібна.

Що відбувається, якщо на мету не буде зібрано 100%?

Якщо у нас є можливість продовжити збір - ми це робимо та боремося далі! При термінових акціях такого майже не буває. Нам дуже щастить з Благодійниками, які ніколи не залишаються байдужими, якщо чиєсь життя під загрозою.

Як я можу дізнатися, що допомогти вдалося?

На сторінці збору ми розміщуємо інформацію про результат збору, наприклад, про ефект лікування або момент отримання медичного обладнання Потребуючою особою. Однак, варто пам'ятати й те, що зелена смужка 100% збору - для багатьох осіб це не кінець, а лише початок боротьби за здоров'я. Те, коли ми отримуємо нову інформацію для публікації, залежить від багатьох факторів. Буває так, що нам потрібно зачекати на день призначеної операції або результати лікування можна встановити через деякий час. Тому ми просимо Вас бути терпеливими та чуйними.

Що відбувається, якщо кошти на мету зібрані з надлишком?

Деколи буває так, що мета вже закінчилася, а кошти продовжують надходити. Передусім, надлишок призначається на подальші потреби Потребуючої особи, яка є героєм збору (наприклад, реабілітація, додаткове медичне обладнання).

Що відбувається, якщо мету збору здійснити неможливо?

На сторінці збору ми завжди публікуємо інформацію про здійснення мети. Деколи буває так, що у зв'язку із різними обставинами мета змінюється (як правило, якщо з'являються нові, кращі можливості лікування). У дуже сумних для нас випадках, таких як смерть Підопічного, зібрану допомогу ми передаємо іншій потребуючій особі.

Я хотів би зв'язатися з кимось з підопічних. Я можу отримати від Вас його номер телефону?

Надішли нам повідомлення, а ми його перекажемо. У зв'язку із захистом персональних даних у нас немає можливості передавати контактні дані безпосередньо до Потребуючої особи.

Я можу надати допомогу речами?

Портал «Допомагаю.укр» не має функцій, які б дозволяли нести допомогу речами. Однак, у такому разі все одно варто зв'язатися з нами. Можливо, у нас будуть контактні дані якогось магазину, в якому можна продати річ і таким чином організувати допомогу для потребуючих осіб.

Я можу використовувати Ваш логотип на плакаті або листівці?

Наш логотип - це захищений правом товарний знак. Якщо бажаєш його використати - Тобі необхідно отримати нашу згоду. Надішли свій графічний проект та найважливішу інформацію про місце та мету розповсюдження матеріалів на нашу електронну адресу: info@dopomagayu.org.ua, а ми надамо Тобі інформацію про можливість його використання.

Часті питання Потребуючих

Я надіслав заявку. Що далі?

Скоріш за все, ми саме зараз ознайомлюємося з Твоєю заявкою. Якщо Ти бажаєш надіслати нам більше фотографій або додаткову інформацію, напиши до нас на електронну адресу: info@dopomagayu.org.ua.

Чи я понесу якісь витрати у зв'язку із проведенням збору?

Ні. Потребуючі особи не платять за проведення збору. Збір запускається на потрібну Тобі суму, збільшену на суму пожертви для Благодійної Організації «Допомагаю.укр», яку фонд призначає на витрати, пов'язані зі збором, а також на реалізацію статутних цілей.

Чи потрібно бути Підопічним фонду, щоб з'явитися на порталі «Допомагаю.укр»?

Не турбуйся про формальні справи. Надішли заявку та дозволь нам з нею ознайомитися. Ми самі повідомимо Тебе, яким буде наступний крок. Допомагаючи іншим, ми співпрацюємо як з іншими фондами і їх Підопічними, так і безпосередньо з особами у складній ситуації. Якщо є спосіб допомогти, ми точно його знайдемо!

Які документи я повинен Вам представити?

Формуляр з заявкою допоможе Тобі зібрати усю інформацію, потрібну нам для відкриття збору. Якщо нам буде потрібна додаткова інформація або документи - ми самі попросимо Тебе про них.

Чому мій збір має короткий текст?

Ми знаємо, що час для Тебе дуже важливий. Опублікування довгого тексту відбувається після консультації з редактором, написання тексту, обробки фотографій. Для цього потрібно трохи більше часу. Короткий збір - це наша допомога, щоб Ти зміг замінити очікування та дії, а ми у цей час підготуємо для Тебе відповідну сторінку мети.

Ви можете допомогти мені просувати збір?

Мета будь-якого просування та промоції - звернути увагу потенційних Благодійників на проблеми наших Підопічних. Про просування своєї мети порозмовляй зі своїм опікуном.

Коли Ви опублікуєте пост про мій збір на Facebook?

Пости на Facebook публікуються незалежно від активації зборів на порталі «Допомагаю.укр». Нам доводиться пристосовуватися до різних обставин. Ситуації Підопічних дуже складні та часто змінні, тому ми не завжди можемо обіцяти публікацію на Facebook. Однак, якщо у Тебе є матеріали, які на Твою думку підходять до специфіки соціальних мереж, надішли їх опікунові.

А якщо не вдасться зібрати 100%?

Зібрану до цього моменту суму, незалежно від того, скільки зібрали, ми призначаємо на Твою мету. Однак, якщо хочеш - напиши до свого опікуна з проханням про аналіз просування збору та подумай, що ще варто зробити. Ми підготуємо для Тебе індивідуальні матеріали, які можуть допомогти у просуванні збору.

А якщо зміниться мета мого збору?

Ми розуміємо, що у житті виникають різні обставини, особливо, якщо ситуація і так складна. Саме тому Твоїм збором займається спеціально призначений опікун, який допоможе ввести зміни – сконтактуйся з ним, якщо Ти хотів би змінити мету збору.

Як я можу отримати кошти?

Рішення про виплату зібраних коштів відбувається на рівні фонду та якщо Ти вже хотів би призначити накопичені кошти на свою мету - можеш написати нам про це на електронну адресу: info@dopomagayu.org.ua.

Чи на порталі «Допомагаю.укр» я можу збирати кошти на мій приватний рахунок?

Ні. Благодійна Організація «Допомагаю.укр» користується величезним авторитетом та довірою суспільства. Кошти передаються на суспільні цілі, а їх витрата суворо контролюється. Повір: усе, що ми робимо - ми робимо для Твого блага. На здобуття довіри Благодійників ми посвятили багато років, завдяки цьому нам вдається зібрати такі великі суми. Саме тому безпека пожертв - для нас на першому місці, і саме тому ми не переказуємо зібрані кошти на приватні рахунки.

Мої знайомі хочуть організувати концерт/пікнік/іншу подію, щоб допомогти мені зібрати кошти. Що далі?

Кожна допомога - неоціненна. Користуйся такою можливістю. Сконтактуйся з нами, а ми підготуємо для Тебе індивідуальні матеріали для просування збору, які Ти можеш роздрукувати та використати у ході події. Якщо у Тебе є свіжі ідеї - напиши до нас на електронну адресу: info@dopomagayu.org.ua.

Ти не знайшов на цій сторінці потрібну інформацію?

Напиши до нас на електронну адресу: info@dopomagayu.org.ua.

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше