Допомагаю.укр

Вадим потребує вашої допомоги! Боротьба за краще майбутнє...

Сума збору: 204 000 грн
Підтримали: 677 осіб
144 766 грн 70.96%
59 234 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Зіневич Вадим Сергійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Перелом С5 з утиском спинного мозку
 • Призначення збору:
  Реабілітація за кордоном
 • Населений пункт:
  Пісківка, Київська область
 • Початок:
  15 лютого 2023, 10:36:59

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ділимось з вами успіхами Зіневич Вадима!

01 вересня 2023, 11:04:04

Друзі, саме завдяки вам у Вадима є змога проходити реабілітацію в Реабілітаційному центрі Модричі. Ділимося з вами його успіхами. Бажаємо, щоб усі починання вдавались на відмінно та з легкістю.
Дякуємо кожному благодійнику за надану підтримку та допомогу!

На цьому не можна зупинятися і потрібно продовжувати надалі, щоб Вадим міг надалі розвиватися та бути незалежним у майбутньому.

Тільки інтенсивна реабілітація, лікування, заняття, а також подальші обстеження та консультації під наглядом спеціалістів здатні дати йому шанс на краще завтра.

Будь-яка ваша підтримка безцінна! Від щирого серця дякуємо за надану підтримку!

Більше новин

Вадим лише підліток, а життя вже вирішило його випробувати. В результаті нещасного випадку син у свої 14років отримав перелом шиї на рівні хребця С5 з утиском спинного мозку. Це призвело до складних наслідків.

Вадим не може ходити, самостійно сидіти, має обмежений рух в руках, немає дрібної моторики, повністю залежить від сторонньої підтримки. Тепер щоб відновити втрачене йому потрібна довготривала якісна реабілітація (лікарі радять пройти її за кордоном).

У нас в Україні ми були на реабілітації і у Вадима є позитивна динаміка до відновлення. На цьому не можна зупинятися і потрібно продовжувати надалі, щоб він міг надалі розвиватися та бути незалежним у майбутньому.

Тільки інтенсивна реабілітація, лікування, заняття, а також подальші обстеження та консультації під наглядом спеціалістів здатні дати йому шанс на краще завтра. І дуже хочеться відправити Вадима на реабілітацію саме за кордон, бо там новітніші технології і сучасніші підходи до лікування і завдяки цьому є надія, що відновлення буде швидшим.

Я переконана, що навіть якби мені довелося зрушити небо і землю, я зроблю все, щоб син міг бути незалежним і ефективним у майбутньому. Моя найбільша мрія – побачити його перші кроки знов. Однак без вашої допомоги це може бути неможливо.

Тому, просимо Вас допомогти зі збором коштів на реабілітацію Вадиму за кордоном. Ми не можемо втратити цей шанс. Я хочу найкращого для свого сина. Будь-яка ваша підтримка безцінна!

Від щирого серця дякую за надану підтримку! Марія, мама Вадима.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

20 лютого 2024, 18:17:53

50 грн
Анонімний добродійник

19 лютого 2024, 07:51:30

200 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2024, 20:28:11

200 грн
Анонімний добродійник

17 січня 2024, 02:33:30

50 грн
Анонімний добродійник

13 січня 2024, 17:58:04

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше