Допомагаю.укр

Олені з Хмельницької області, якій 46 років озвучили страшний діагноз - меланома 3 стадії... Потрібна допомога!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 934 414 грн
Підтримали: 123 осіб
20 608 грн 2.21%
913 806 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Земляк Олена Миколаївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома 3 стадія
 • Призначення збору:
  Лікування імунотерапією препаратом Кітруда (Keytruda/Пембролізумаб)
 • Населений пункт:
  Шепетівка, Хмельницька область
 • Початок:
  18 травня 2020, 22:36:31

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Олена на війні проти раку – допоможіть врятувати!

15 лютого 2021, 21:15:15

Шановні Благодійники, хочемо повідомити вас, що збір коштів для Земляк Олени продовжується, і їй як ніколи потрібна підтримка та допомога в коштовному лікуванні.

При обстеженні КТ і МРТ результати показали позитивну динаміку лікування, яка свідчить про те, що лікування правильне та хвороба не прогресує. При консиліумі лікарів було прийнято рішення про те, що для повного курсу лікування потрібно пройти 18 крапельниць Кітруди, 14 з яких вона вже пройшла і залишилось ще 4, на яких коштів у родини не вистачає. Кожні три тижні Олені потрібно здавати дороговартісні аналізи, та кожні три місяці проходити діагностику усіх органів, які в свою чергу є не дешевими. Таке лікування перевищує усі можливості сім’ї оплатити його.

Ми просимо разом з родиною про порятунок до останнього. Кожна гривня, кожна підтримка, кожна молитва і добре слово тепер на вагу золота! Олена бореться за життя, але в цій битві велику роль відіграють кошти без яких лікування неможливе!

Ми разом можемо зробити все можливе, щоб допомогти Лені, щоб її життя могло продовжуватись! Не даймо ракові перемогти! Разом ми сила!

Більше новин


В 2015 році життя Олени наче обірвалося. За пів року її сім’ю спіткало горе і не одне.

Меланома-цей страшинй діагноз поставили 46 річній Олені в жовтні 2015 року. Жінці призначили лікування «Інтерферон».Але вона ще незнала, що це тільки початок страшної трагедії яка буде відбуватися в її житті.

В листопаді 2015 року помер її батько, який також хворів на онкологію. Казалося, що вже гірше бути не може але через місяць після батька, у грудні 2015 вмирає від крововиливу в мозок її молодий і здоровий чоловік, якому було лише 42 роки.

Олена багато витерпіла і дуже важко проходила через цю біду та цей нелегкий час але треба було дальше жити та ще боротисяза своє життя. Хоча здавалося, що її життя наче скінчилося.

Після прийому назначеного її препарату «Інтерферон» її треба було молитися, щоб вижити. Вона приймала уколи Інтерферона через день, який давав страшенну алергію і температуру тіла до 40. Жінці треба було пройти виснажливе лікування.

Олена чотири роки перебувала під наглядом лікарів і проходила постійні КТ. Жінка думала, що вже перемогла, та відступила страшна хвороба.

Нажаль в лютому 2020 року стався рецидив.Після дослідження лімфатичних вузлів в двух з семи вузлах були виявлені метастази злоякісної епітеліоїдноклітинної меланоми.І Олена знову почула вирок-меланома 3 ст.

Лікарями призначене дороговартісне лікування препаратом «Кітруда» по 200 мг один раз на три тижні, терміном на один рік. Потрібно зробити 12 введень препарата.Лікування є неймовірно дорогим. Було зібрано коштів на 5 введень.Допомагали у зборі грошей рідні, друзі та небайдужі люди в соц.

Олені є за, що боротися, вона хоче жити. Хоче жити для своїх любих доньок, мами та онука.

Жінка вже стільки пройшла, вже стільки витерпіла. Але все ще має надію на кращий час та на поборення страшної хвороби.

Шановні добродійники! Давайте допоможемо разом Олені, зібрати кошти на 6 введень препарату «Кітруда». Не залишаймо її в біді! Разом - ми сила! Разом можемо перемогти!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

11 лютого 2021, 18:44:05

100 грн
Анонімний добродійник

31 січня 2021, 14:27:56

Одужуйте!

100 грн
Анонімний добродійник

23 січня 2021, 16:22:22

Виздоровлюй будь ласка!

15 грн
Анонімний добродійник

08 січня 2021, 21:40:24

50 грн
Анонімний добродійник

06 січня 2021, 17:34:24

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше