Допомагаю.укр

Я маю перемогти рак заради своїх дітей. Я маю зробити все, щоб бути здоровою!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 180 000 грн
Підтримали: 146 осіб
34 420 грн 19.12%
145 580 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Заінчковська Марина Євгенівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак молочної залози
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  25 жовтня 2023, 19:46:41

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні, раді повідомити про черговий успіх по справі Заінчковської Марини!

08 лютого 2024, 11:58:33

Завдячуючи вашим внескам ми успішно оплатили життєво необхідні ліки для жінки, які допоможуть їй побороти супутні захворювання та у боротьбі з основним діагнозом.

Щиро дякуємо за надану допомогу, за прояв підтримки в потрібну хвилину. Спасибі велике. Нехай у вас в житті все буде чудово і благополучно, нехай ваше добре і чуйне серце завжди б’ється в ритмі щастя і радості.

Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута.

Більше новин

Ніколи в житті не очікувала, що мені доведеться сказати такі слова – у мене рак! Але знаю одне, що я не можу опустити рук. Я повинна діяти зараз і зробити все можливе, щоб якомога швидше одужати! Сім’я - це мій найголовніший стимул жити та боротися. Я не хочу, щоб мої діти пам'ятали мене тільки по фото...

Мене звати Марина, мені 44 роки, я мама двох чудових діток. Ми жили, як кожна сім’я. Дім, робота, ігри з дітьми, спільні прогулянки – це була наша буденність… На жаль, одна новина зруйнувала наші щасливі будні.

На початку 2023 року помітила в себе зміни в грудній залозі та звернулася до лікарів. При обстеженні виявили рак молочної залози II стадії. Сказати, що я шокована почутим, це нічого не сказати. В той момент мені здавалося, що земля пішла з-під ніг. Але взявши себе в руки ми почали відразу лікування.

Впродовж місяця було проведено хірургічне втручання з видалення пухлини та призначено вісім курсів хімієтерапії, а також два роки гормонотерапії. Також потрібно робити обстеження та контролювати показники крові, щоб були в нормі. Попереду ще діагностика та променева терапія.

Я живу в постійному стресі та постійному страху за своє здоров’я і життя. Діти часто бачать мене сумною, задумливою та заплакану. Я не хочу, щоб вони мене такою запам’ятали. Я знаю, що дорога до одужання буде непростою, я знаю, що вона важка морально, фізично та й фінансово. Але я повинна все це пройти та перемогти недугу!

Мені важко про все це писати, а ще важче просити допомоги. Однак я знаю, що без неї я можу програти, і я не хочу цього допустити.

Сповнена надії, прошу підтримки! Я вірю, що серед вас є ангели, які допоможуть мені видужати! Буду вдячна за кожну гривню!


Документація

Добродійники

14 грн
Анонімний добродійник

12 квітня 2024, 18:36:40

200 грн
Анонімний добродійник

07 квітня 2024, 16:22:10

1 000 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2024, 17:16:58

200 грн
Анонімний добродійник

29 лютого 2024, 14:03:54

120 грн
Анонімний добродійник

10 лютого 2024, 18:58:13

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше