Допомагаю.укр

Рак хоче забрати у мене маму, будь ласка, допоможіть мені боротись за її життя…

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 326 осіб
55 356 грн 46.13%
64 644 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Заікіна Надія Петрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са правої грудної залози
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  17 вересня 2022, 14:37:24

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Нова інформація! Надії все ще потрібна ваша допомога!

24 березня 2023, 18:40:29

Друзі, завдяки вам пані Надія має змогу отримувати необхідне лікування, та має надію на краще завтра.

«Я кажу дуже дякую усім Благодійникам, які допомагають в боротьбі за життя моєї мами. Мені боязно уявляти, якби я самотужки справився в цій боротьбі. Ви наша дуже сильна підтримка, яка не дозволяє падати духом. Дякую вам сердечно!» - син Надії.

Наразі ми не знаємо, як буде виглядати подальше лікування, але ми знаємо, що витрати будуть величезними... Тому ми звертаємося до Вас за допомогою! 

Пані Надії надзвичайно важко, але ми не дозволимо їй здаватися! Боремося далі разом! Кожна сплачена гривня для Надії на вагу золота і допомагає врятувати їй життя!

Більше новин

Незалежно від віку, коли діагноз як ніколи серйозний, ти цінуєш життя, яке маєш. Починається боротьба і з'являється - надія, супутник, який не покидає людину ні на мить...

Мою маму звуть Надія, у жовті 2021 року у неї діагностували рак молочної залози. Здавалося, що попереду у неї багато років активного життя, а головне довгі, щасливі роки, проведені з сім’єю. А тим часом йде відчайдушна боротьба за те, щоб це життя тривало...

Діагноз змусив нас опинитися на переломному етапі життя... Але ми знали, що здаватися не можна!

Мама відразу почала лікування у Харкові в інституті радіології, де проходила крапельниці хіміотерапії, та повинна була продовжувати. Але 24 лютого життя усіх українців стало під загрозою. Лікування припинилося, через те, що місто було під щоденними обстрілами. За рекомендаціями лікаря мама перейшла на таблетки.

На початку серпня було прийнято рішення переїхати до Києва, тому, що ситуація в Харкові була напружена, кожен день та ніч були обстріли. Але куди б ми не поїхали від хвороби не втечеш. Лікування необхідно продовжувати, бо інакше рак переможе.

На жаль, боротьба за життя мами виявляється неймовірно важкою. Мої фінансові можливості не можуть покрити витрати на лікування. Тому мені нічого не залишається, як благати людей доброго серця про допомогу!  Для мене надзвичайно важливо зробити маму щасливою та продовжити їй життя… Я люблю її понад усе і не можу дозволити опустити руки в цій боротьбі!

Я вірю, що добро повертається і разом ми можемо творити чудеса! Кожен платіж, навіть найменший, має величезне значення! Сила в наших серцях! 


Документація

Добродійники

1 000 грн
Анонімний добродійник

25 березня 2023, 20:11:34

100 грн
Анонімний добродійник

24 березня 2023, 03:18:35

200 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2023, 19:43:56

50 грн
Анонімний добродійник

21 березня 2023, 18:12:39

100 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2023, 09:49:15

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше