Допомагаю.укр

Рак хоче забрати у мене маму, будь ласка, допоможіть мені боротись за її життя…

Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 336 осіб
56 611 грн 47.18%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Заікіна Надія Петрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са правої грудної залози
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  31 жовтня 2023, 15:08:00

Опис збору

Висловлюємо співчуття з приводу смерті Заікіної Надії Петрівни...

31 жовтня 2023, 16:14:36

Нехай добрий, світлий спомин про Надію назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Поділяємо біль та горе рідних!

Більше новин

Незалежно від віку, коли діагноз як ніколи серйозний, ти цінуєш життя, яке маєш. Починається боротьба і з'являється - надія, супутник, який не покидає людину ні на мить...

Мою маму звуть Надія, у жовті 2021 року у неї діагностували рак молочної залози. Здавалося, що попереду у неї багато років активного життя, а головне довгі, щасливі роки, проведені з сім’єю. А тим часом йде відчайдушна боротьба за те, щоб це життя тривало...

Діагноз змусив нас опинитися на переломному етапі життя... Але ми знали, що здаватися не можна!

Мама відразу почала лікування у Харкові в інституті радіології, де проходила крапельниці хіміотерапії, та повинна була продовжувати. Але 24 лютого життя усіх українців стало під загрозою. Лікування припинилося, через те, що місто було під щоденними обстрілами. За рекомендаціями лікаря мама перейшла на таблетки.

На початку серпня було прийнято рішення переїхати до Києва, тому, що ситуація в Харкові була напружена, кожен день та ніч були обстріли. Але куди б ми не поїхали від хвороби не втечеш. Лікування необхідно продовжувати, бо інакше рак переможе.

На жаль, боротьба за життя мами виявляється неймовірно важкою. Мої фінансові можливості не можуть покрити витрати на лікування. Тому мені нічого не залишається, як благати людей доброго серця про допомогу!  Для мене надзвичайно важливо зробити маму щасливою та продовжити їй життя… Я люблю її понад усе і не можу дозволити опустити руки в цій боротьбі!

Я вірю, що добро повертається і разом ми можемо творити чудеса! Кожен платіж, навіть найменший, має величезне значення! Сила в наших серцях! 


Документація

Добродійники

100 грн
Сергій

23 жовтня 2023, 17:44:51

500 грн
Анонімний добродійник

01 вересня 2023, 18:34:31

90 грн
Анонімний добродійник

30 серпня 2023, 21:53:29

200 грн
Анонімний добродійник

18 серпня 2023, 15:34:12

100 грн
Анонімний добродійник

30 червня 2023, 18:55:54

Божої домоги🙏

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше