Допомагаю.укр

Життя одне і треба цінувати його кожного дня! Не дамо молодій матусі залишити його так рано!

Сума збору: 2 317 000 грн
Підтримали: 18 осіб
3 597 грн 0.16%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Забродіна Анастасія Вадимівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Неходжкінська дифузна В-великоклітинна лімфома
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Закінчення:
  23 вересня 2021, 11:57:00

Опис збору

Друзі, повідомляємо вам про оплату рахунку для Забродіної Анастасії!

06 листопада 2021, 16:22:57

Шановні, ми перерахували всю суму, яку нам вдалось зібрати для Насті, а саме 110 доларів США. Завдяки підтримці небайдужих людей ми змогли погасити частину боргу, яка залишилась в рідних де проводилось лікування Анастасія.

Ми дякуємо усім хто допомагав врятувати молоду маму від онкологічного пекла, нажаль хвороба виявилась сильнішою ніж воля матері, яка хоче жити.

Більше новин

Мене звати Анастасія, мені 30 років. Я мама хлопчика, якому всього три рочки. Я дуже хочу жити та бачити як зростає мій синочок, і для цього мені потрібна ваша допомога.

В січні 2020 року я захворіла. Мені поставили діагноз: Неходжкінська В- та крупноклiтинна лімфома 4 стадія. У Харкові я пройшла 6 курсів хіміотерапії, пізніше в Києві ще проходила променеву терапію. Під кінець року, в грудні, у мене стався рецидив.

З січня цього року по квітень я пробула у лікарні, але фахівці не могли нічого зробити. Ставало дедалі гірше, і мій стан з кожним днем погіршувався.

Лікарі поставили мого чоловіка перед вибором: якщо, вони продовжують хімію, то я просто на просто можу не витримати та померти, або він забирає мене додому, і мені приписують таблетки, які будуть підтримувати мій організм, але, скільки часу це буде, ніхто не може сказати. Такий собі вирок, подумали ми, і не погодились на жоден з цих двох варіантів.

Ми почали шукати інший вихід з даної ситуації. Це було дуже нелегко, мені ставало все гірше. В Україні за мій стан ніхто не хотів братися, тому що, показники у мене дуже низькі, і щасливого фіналу ніхто не прогнозує.

Ми знайшли одну лікарню, де могли б мене лікувати, і взятися за мій випадок, вона знаходиться в Туреччині. Один великий мінус - це ціна за таке лікування. Вона дуже велика, і ми не маємо змоги його оплатити. Ми з чоловіком вже неодноразово звертались у різні фонди допомоги, і навіть у МОЗ, але відповідь була одна і та ж сама, і на жаль, негативна.

Ми дуже надіємось на вашу допомогу, і віримо у добре серце кожної людини, яка почує мою історію. Дуже сильно хочу жити заради свого сина і його майбутнього.

Дайте мені шанс побороти мою хворобу і стати здоровою. Всім дякую, хто відгукнеться і допоможе у зборі коштів.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

23 вересня 2021, 09:39:53

Все буде добре!

500 грн
Анонімний добродійник

22 вересня 2021, 23:21:47

200 грн
Анонімний добродійник

16 вересня 2021, 18:40:57

500 грн
Анонімний добродійник

14 вересня 2021, 19:55:49

25 грн
Анонімний добродійник

08 вересня 2021, 18:14:52

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше