Допомагаю.укр

Рак не повинен бути вироком! Допоможіть Ользі його перемогти та ЖИТИ!

Сума збору: 1 920 000 грн
Підтримали: 41 осіб
28 445 грн 1.48%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Йолкіна Ольга Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома ІІІ стадії
 • Призначення збору:
  Імунотерапія Кітруда
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Закінчення:
  05 квітня 2022, 09:35:00

Опис збору

Збір коштів для Йолкіної Ольги закрито!

05 квітня 2022, 10:39:07

Друзі, за обставин в країні Ольга змушена була покинути Україну для врятування життя. Своє лікування жінка продовжує в Німеччині, країна надає безкоштовне лікування для онкопацієнтів з України.

Ми від щирого серця бажаємо Олі міцного здоров’я та многая літа, щоб хвороба відступила з її життя раз і назавжди. Віримо в перемогу та молитвами підтримуємо!

Усім добрим серцям, які підтримували та допомагали у зборі коштів сердечно дякуємо за ваші чудові жести, нехай вам Бог вертає сторицею добрі вчинки.

Більше новин

Рак - немає хвороби, якої ми б більше боялися. Це як вирок! Коли я почула свій діагноз, пережила невимовний шок! Я знаю є дуже великі шанси, виграти боротьбу за своє життя. Мені 39 років, і я ще не хочу помирати... У мене двоє чудових діток, та прекрасний чоловік.

Ще у 2012 році я звернула увагу на родимку, яка почала лущитись та відрізнятися від інших, але сильної уваги не приділила цьому, оскільки на той момент була вагітна, та з нетерпінням чекали появі на світ своїх діток. Потім роки щасливого материнства, перші успіхи немовлят і буденні справи. Та все ж таки та родимка дала про себе згадати. У 2017 році вона почала то свербіти то поколювати, тоді я звернулась в приватний кабінет, де і запідозрили меланому.

Далі були консультації, обстеження та операція по видаленню родимки. Після дослідження результати були приголомшені – меланома. Це звучить страшно, особливо коли у тебе є двоє маленьких діток, яким потрібна материнська любов та опіка.

Ніколи, у своїх найтемніших думках, я не могла уявити, що переживу щось подібне. Спочатку був жах і відчай. Я не могла повірити, що життя випробовує мене настільки важким випробовуванням... Зібравши всі сили та можливості, я робила все можливе, щоб зупинити поширення хвороби. В тому ж році в Ізраїлі була проведена дороговартісна операція – біопсія сторожового (сигнального) лімфатичного вузла. Все йшло в правильному напрямку... Три роки спокійного життя з хорошими результатами обстежень. Я сподівалась, що весь кошмар закінчився, та попереду щасливе майбутнє.

На жаль, моя надія була жорстоко потоптана. Хвороба вирішила дати про себе знати ще раз – наприкінці 2020 року на плановому огляді було виявлено транзитні метастази. Проведена, ще одна операція, яка зроблена з порушеннями. Хвороба продовжувала прогресувати, через місяць метастази з’явились знов, та дійшли до лімфовузлів, а це вже ||| ст. Зроблено, ще три операції, та призначено курс імунотерапії- Кітруда 18 крапельниць.

Кожен день для мене – це і подарунок, і початок нової боротьби. Я повинна бути сильною, і я намагаюсь насолоджуватися кожною можливою миттю зараз зі своєю донечкою, сином, чоловіком і всією родиною, які є великою підтримкою для мене.

Терапія, яку призначили лікарі є дуже дорогою. Я та моя сім’я не можемо самостійно оплатити лікування. Ось чому я прошу допомоги. Я вірю, що зможу подолати хворобу, вірю, що добрі серця мені в цьому допоможуть. Я не здаюсь.. Прошу Вашого порятунку, будь ласка, допоможіть перемогти рак.


Документація

Добродійники

100 грн
Сергій

16 лютого 2022, 12:59:29

100 грн
Анонімний добродійник

14 лютого 2022, 13:59:12

50 грн
Анонімний добродійник

10 лютого 2022, 21:01:58

200 грн
Анонімний добродійник

06 лютого 2022, 15:09:17

200 грн
Анонімний добродійник

27 січня 2022, 20:33:15

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше