Допомагаю.укр

Подаруймо Іванкові шанс на життя і стати здоровим! Іванко з Рівненщини потребує термінового лікування!

Сума збору: 1 710 000 грн
Підтримали: 735 осіб
113 347 грн 6.63%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Євчук Іван Сергійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Лімфома Беркіта (В-крупноклітинна лімфома головного мозку)
 • Призначення збору:
  Збір на продовження лікування хіміотерапією в Ізраїлі
 • Населений пункт:
  Колоденка, Рівненська область
 • Закінчення:
  09 лютого 2021, 11:20:00

Опис збору

Дорогі друзі, хочемо вас повідомити, що збір для Євчук Іван закрито!

09 лютого 2021, 12:21:17

Шановні, збір у нашому фонді для Іванка припинено. Мама хлопчика повідомила нас, що потрібно зупинити у нашому фонді збір для її сина у зв’язку з тим, що їм допомагає фонд з Ізраїлю,  який не дозволяє паралельно працювати іншим організаціям. Всі кошти, які нам вдалося разом з вами зібрати у нашому фонді будуть оплачені на лікування Іванка в Україні.

Ми щиро дякуємо за Вашу допомогу, підтримку та добро у Ваших серцях. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію на щасливе життя. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

З повагою Благодійна Організація «Допомагаю.укр».

Іванко з народження бореться з хворобами. Спочатку ниркова недостатність, яка обмежувала в харчуванні, спілкувані. А в 10 років трансплантація нирки, безперервний прийом великої кількості препаратів, які й спричинили лімфому рак головного мозку.

Три курси хіміотерапії, яка поставила дитину на межу життя чи смерті. Реанімація, судоми відмова правої ручки, неможливість ковтати, розмовляти, вставати...

В січні 2016-го року в Мінську зробили пересадку нирки і наш син жив, повноцінним життям – розповідає мама хлопчика, а не в лікарні "Охматдит" де ми до того проходили гемодіаліз. Ввесь цей час Іванко приймав ліки імуносупресанти, які не дозволяли відторгнутися трансплантату. Та у цих ліків багато побічних дій, і найстрашніше це ризик захворіти онкологією. І сталося так, що він перша дитина в Україні з таким складним комбінованим діагнозом.

Все почалося в кінці жовтня 2019 року з нудоти, блювання і головних болей. А вже 4 листопада МРТ показало множинні об'ємні утворення головного мозку. Діагноз: енцефаліт вялопротікаючий- його лікували три місяці, до слідуючого, контрольного МРТ 6 лютого.

Утворення збільшились локалізувавшись в одному місці. За цих три місяці, лікуючись в Рівному, консультувались в семи медзакладах Києва, та встановлений діагноз був не правильний. Втрачено дорогоцінний час...

В лютому лікувався та обстежувався в діагностичному відділенні Охматдиту. Де після нейрохірургічної трепанації черепа, біопсія показала В-крупноклітинну лімфому (лімфома Беркіта). Відразу були переведені до онкологічного лікування. Перший блок інтенсивної поліхіміотерапії проходили в Києві. Після другого блоку почалося відторгнення транспорту. Скоріше всього цьому посприяло значне зменшення імуносупресії, яку відмінили в Києві.

Іванко дуже важко переносить хімію. Після третього блоку був у дуже важкому стані. Після крововиливу в перфоровану лімфому, яка на 40% зменшилася після перших курсів, дитина не могла не їсти, не пити самостійно, не говорити, а також не працювала права рука. Через сильне ослаблення не міг ходити, були епілептичні напади.

Порушилась функція пересадженої нирки. І як варіант, пропонують доліковуватися дома, бо так дитині буде краще, легше, спокійніше…

Мама хлопчика розуміє все, але не можу чекати такого покращення… Тому почала пошуки лікування за кордоном, та знайшли в Ізраїлі клініку, яка має практику та досвід в лікуванні хворих з таким діагнозом.

Зараз вони в тій клініці Шеба, лікарі лікують за протоколом та враховують всі ситуації та варіанти, аби врятувати життя юнака.

Наші Благодійники, ми разом з батьками Іванка благаємо Вас допомогти врятувати життя їхнього сина. Родина хлопчика не в змозі оплатити самостійно таке дороговартісне лікування, адже усі заощадження, які мали вони і їх рідні, вичерпані. Тато Вані немає постійної роботи, але з усіх сил старається аби врятувати сина, а також старший брат дуже сумує за ним та підтримує його, тому що не уявляє свого життя без нього.

Кажуть Бог допомагає руками людей. Це дійсно так і ми на власному прикладі в цьому переконалися, адже неодноразово друзі, з Вашою підтримкою ми робили благородні справи нашим потребуючим, і тому просимо Вас не минайте стороною, кожна гривня подарована Іванку це крок до порятунку його життя.

 Давайте разом подаруємо хлопчику ще один шанс жити і стати здоровим!


Документація

Добродійники

50 грн
БО «Допомагаю.укр»

16 квітня 2021, 13:20:04

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

09 лютого 2021, 05:47:38

100 грн
Анонімний добродійник

08 лютого 2021, 20:02:29

25 грн
Анонімний добродійник

08 лютого 2021, 19:45:34

50 грн
Анонімний добродійник

08 лютого 2021, 17:47:15

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше