Допомагаю.укр

Терміново потрібна операція для маленької Ані у якої пухлина верхньої щелепи зліва!

Сума збору: 503 452 грн
Підтримали: 1818 осіб
503 452 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Ясінська Анна Юріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пухлина щелепи зліва
 • Призначення збору:
  Операція по видаленню пухлини в Туреччині
 • Населений пункт:
  Сестринівка, Вінницька область
 • Закінчення:
  24 вересня 2020, 20:12:00

Опис збору

Любі друзі, хочемо з Вами поділитися новиною у справі Ясінської Анни!

24 вересня 2020, 21:15:47

Разом із Вашою допомогою нам вдалося знову оплатити рахунок для дівчинки за операцію, у сумі 1.500 доларів. Анюту успішно прооперували на початку червня цього року в борг. Наразі дівчинка проходить обстеження в Києві, щоб встановити правильний діагноз, тому що пухлина почала знову рости. Ми дуже сподіваємось, що всі найгірші сподівання оминуть цю дівчинку, і все в її житті налагодиться, та вона повернеться до звичайного ритму життя без лікарняних стін.

Наші Благодійники, ми ще раз щиро дякуємо Вам за підтримку та небайдужість у справі Ясінської Анни, адже дякуючи Вашій доброті та розумінні нам вдалося погасити борг за термінове оперування нашої підопічної, та досягти мети нашого збору!

Нехай Вас та Ваших близьких людей благословить Господь, завжди допомагає Вам у житті. Міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у благородних справах!

А також хочемо Вас повідомити, що сума яка залишилася на рахунку дівчинки, а сама 41.019,47 грн буде перерахована на рахунок нашої підопічної Дарії Суховець.

Дякуємо за ваше розуміння і підтримку. З повагою Благодійна Oрганізація «Допомагаю.укр».

Більше новин

Маленька дівчинка - Ясінська Анна - народжена 21 листопада 2013 року з Вінницької області. Аня народилася в бідній сім'ї. Дитинка повинна бути щасливою та радісною, але на жаль до неї прийшла велика біда.

Обличчя дівчинки почало змінюватися, як оказалося у 2019 році у неї велика пухлина у носі. Через це Аня не в змозі нормально їсти, пити, дихати, гратися з іншими дітьми - вона просто не може нормально, повноцінно жити та насолоджуватися дитинством.

Лікарі встановили діагноз - пухлина верхньої щелепи зліва. Вона є настільки велика, що вже сильно здавлює дівчинці око.

Аня має тільки 6 років, а вже пройшла дуже багато обстежень. Багато місяців біопсій і очікувань результатів - і лікарі діагнозували доброякісну пухлину з підозрою на злоякісну. Декілька різних лабораторій в Україні ставили різні дігнози та припущення. А за цей час пухлина настільки виросла і вросла у кістки. Життя маленької Ані змінилося у бій за майбутнє.

Пухлина росте і її потрібно видаляти! Оперувати потрібно за межами України. Рідні дівчинки отримали запрошення із декількох клінік, які беруться оперувати за кордоном.

Лікар зупинився на клініці Меморіал. Вирішено, що маленька дівчинка має пройти операцію по видаленню пухлини в Туреччині. Клініка озвучила рахунок за саму операцію - на суму понад 14 000 доларів!

Щоб врятувати дитинку операцію потрібно робити вже, це є необхідне та невідкладне. Пухлина стрімко росте. Терміново потрібна медична допомога. Це захворювання є дуже жахливим, воно не дозволяє нормально жити та функціонувати.

Родина Ані живе бідно. На жаль батьки нічим своїй дочці допомогти не можуть. У них немає можливості оплатити рахунок за операцію, всі фінансові засоби та можливості є вже вичерпані.

Вони є у розпачі, як кожні турботливі та люблячі батьки, мріють про щасливе та довге життя для своєї маленької дівчинки. Малеча має жити далі здоровою і радісною дитиною.

Звертаємося до Вас, дорогі Добродійники та просимо підтримати маленьку Аню. Можемо дати дівчинці надію на гарне життя.

Віримо, що допоможете та разом врятуємо Аню!


Документація

Добродійники

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

24 вересня 2020, 11:15:12

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
БО «Допомагаю.укр»

24 вересня 2020, 11:14:15

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

24 вересня 2020, 09:25:54

50 грн
Анонімний добродійник

24 вересня 2020, 08:24:55

20 грн
Анонімний добродійник

24 вересня 2020, 08:19:52

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше