Допомагаю.укр

Допоможемо маленькій важко хворій Вероніці пізнавати світ і полегшимо її складну долю!

Сума збору: 39 600 грн
Підтримали: 249 осіб
39 690 грн 100.23%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Якуба Вероніка Миколаївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Мікроцефалія, спастичний тетрапарез, епілепсія, затримка всіх видів розвитку, дитина-інвалід, підгрупа А (повністю лежача)
 • Призначення збору:
  Специальная Коляска для детей с ДЦП (детским церебральным параличом)
 • Населений пункт:
  Рубіжне, Луганська область
 • Закінчення:
  17 травня 2020, 12:26:00

Опис збору

Успішне завершення збірки для Вероніки!

23 травня 2020, 15:11:51

Шановні! Дякуємо за Ваші пожертви!

Ми успішно завершили збірку для Вероніки з сумою 36 тисяч гривень. Сьогодні ми заплатили 29 тисяч гривень за якісну коляску (куплену в Києві) для комфортного пересування, в якому дівчинці зручно та комфортно. А також на 7 тис. грн купили памперси.

Дуже дякуємо за Вашу підтримку та небайдужість! Ви чудові!

Більше новин


Вініцковська Світлана Миколаївна - 36-ти річна мама особливої чудової дівчинки - Якуба Вероніки, звертається по допомогу для донечки. При народженні дівчинка отримала родову травму і лікарі постановили аж шість діагнозів (мікроцефалія, спастичний тетрапарез, епілепсія, затримка всіх типів розвитку, атрофія зорових нервів та атонія кишечника).

Вероніка, якій нещодавно виповнилось 4 роки, потребує постійного догляду і мама, яка за освітою - медсеста і має великий стаж роботи, не має можливості працювати. Вона повинна весь час перебувати поряд з донечкою, яка нічого не може робити самостійно, ступінь ураження мозку настільки великий, що дівчинка не може сама навіть перевернутись, вона є повністю лежачою. Батько Вероніки виявився морально неврівноваженим в момент, коли від нього потребувалась допомога і вибрав більш легке життя. Тож Світлана, її донечка Вероніка і 72-х річний батько Світлани живуть у Луганській області в невеликому місті Рубіжне. Крім того, що жінка 24 години на добу доглядає за дівчинкою, яка не може сама ані ходити, ані сидіти, ані стояти, Світлана також піклується про свого батька. Раніше в цій родині була четверта людина - мама Світлани, яка, не витримавши депресії після складеної ситуації, покинула цей світ.

Зараз цій сім'ї дуже складно живеться, Світлана говорить: "Бувають такі моменти, коли грошей, які ми отримуємо від держави в якості допомоги за доглядом за дитиною з інвалідністю, вистачає на одні тільки ліки і то, інколи на всі не вистачає. Приходиться правильно розставляти приорітети між життєво необхідними ліками, без яких жодного дня не обходяться близькі і найдорожчі мені люди - донька і батько. Окрім протисудомної терапії і підтримуючих життя препаратів для Вероніки, потребуються також ліки для мого батька, який має хронічну легеневу недостатність, цукровий діабет та інші супроводжуючі хвороби. Ми змушені економити на всьому... в буквальному сенсі на всьому... Нас дуже рятує город в глухому селі, де ми живемо в літній час. Ми вирощуємо овочі і ягоди, але цього дуже мало, самі розумієте."

Звісно, окрім догляду Вероніка потребує і іншого: підтримуючих препаратів, засобів гігєни, протисудомної терапії, спеціального харчування, постійного контролю аналізів і додатково спеціального устаткування.

На сьогоднішній день є гостра необхідність в спеціальному візку для дітей з ДЦП. Цей візок дасть можливість Вероніці почувати себе комфортно і полегшить навантаження на спину, яку дівчинка не в змозі тримати самостійно, цим самим запобігаючи наслідки сколіозу.

Вероніка проводить весь час в лежачому стані або в сидячому положенні, цей візок потрібен їй як ніщо інше. Світлана про покупку цього візка може лише мріяти, тому що купити його з доходом 2980 гривень на двох - просто нереально, його ціна здається неосяжною для родини маленької Вероніки.

Посилання на візок (https://rehabexpert.eu/p132084105-kolyaska-dlya-detej.html), ви можете переконатись в тому, що вартість зовсім не маленька - 1200 євро і зібрати таку суму своїми силами жінка не може. Світлана буде безмежно вдячна, якщо знайдуться небайдужі люди і допоможуть її особливій донечці.

Разом ми допоможемо маленькій Вероніці отримати можливість пересування і вбережемо її від можливих наслідків постійного перебування в лежачому стані.


Документація

Добродійники

10 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2020, 09:24:09

400 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2020, 00:01:18

1 000 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2020, 00:00:12

50 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2020, 18:13:46

100 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2020, 11:58:32

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше