Допомагаю.укр

Анна Вовк, у якої меланома шкіри з метастазами потребує коштів на придбання ліків, щоб врятувати своє життя!

Сума збору: 838 286 грн
Підтримали: 446 осіб
83 267 грн 9.93%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Вовк Анна Олексіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома (BRAF мутація) з метастазами в лімфатичні вузли
 • Призначення збору:
  Таргетна терапія Тафінлар та Мекініст
 • Населений пункт:
  Бровари, Київська область
 • Закінчення:
  05 квітня 2022, 09:36:00

Опис збору

Справа Вовк Анни в нашому фонді закрита!

05 квітня 2022, 10:39:54

Шановні Благодійники, за ситуації, яка трапилась в нашій країні Анна вимушена була покинути рідну домівку та поїхати до Італії де продовжує своє виліковування.

Хочемо подякувати кожному за вашу душевну підтримку, щирі молитви, добрі слова, фінансову допомогу, за те, що не залишили на одинці в нелегкому бою за життя.

Для Анни ми бажаємо перемоги в боротьбі зі страшною хворобою та багато років щасливого життя!

Нехай Господь Бог допомагає усім та оберігає від бід.

Більше новин


Аня молода дівчина з Київської області, народжена 1987 року. Рік тому її поставили діагноз, який змінив все їй життя - меланома шкіри.

Все почалося з того, що дівчина виявила в себе збільшені лімфатичні вузли. Вона звернулася до лікарів. Спочатку до сімейного лікаря, потім її направили до хірурга, потім терапевт і так вона ходила по лікарях пів року і ніхто не казав нічого суттєвого. Проте утворення ставало все більшим.

Аня вирішила піти до онколога, звернулася в Національний Інститут Раку. Після обстеження дівчині поставили діагноз, який перетворив її радісні дні у бій - меланома шкіри 3 стадії з метастазами в лімфатичні вузли.

Виною всьому виявилася маленька родимка яка була в неї від самого народження. Росла Аня і росла родимка - але так сталося, що з часом вона стала змінюватись, а дівчина не звернула завчасно на неї уваги. Вона і не могла б і подумати, що така дрібниця, маленька цяточка на тілі зможе змінити все її життя.

Анні зробили операцію по видаленню 5 вражених лімфовузлів та видалили родимку. Вона рік приймала імунотерапію (інтерферон). І все було б добре, кожні 3 місяці вона проходила огляд, але на останньому контрольному КТ знову виявили новоутворення.

Хвороба не дивлячись на лікування повернулась -  виявили нові метастази. В таких випадках лікарі назначають або таргетну терапію - при позитивній BRAF мутації або імунотерапію при негативній. В Ані позитивна. Дівчині потрібно приймати таргетну терапію, вона більш дієва та дуже багато коштує.

Молода дівчина кожного дня думає як далій жити та чи буде у неї можливість боротися далій за життя, за майбутнє.

Близькі допомагають як можуть, але на жаль коштів все не вистачає, лікування є надто дорогим. Анна та її рідні є фінансово та морально виснажені, вони не знають скільки залишилось часу на життя у дівчини.

Це страшно розуміти, що без коштів можна навіть не думати майбутнє, бо його просто не буде.

Ані дуже боляче дивитись на батьків, які перестали посміхатись, і розуміти, що їх життя залежить від того чи їх дочка буде жити.

Аня вірить, що все в цьому житті можливо, вона вірить що з вашою допомогою в неї все буде гаразд.

Шановні Добродійники, давайте допоможемо Анні в цій важкій боротьбі, коли ми разом ми є сила. З нашою допомогою дівчина зможе виграти цей бій. Давайте допоможемо разом!


Документація

Добродійники

1 750 грн
БО «Допомагаю.укр»

23 травня 2022, 11:01:59

Банківський переказ від анонімного добродійника

50 грн
Анонімний добродійник

21 березня 2022, 13:05:42

50 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2022, 15:04:52

50 грн
Анонімний добродійник

22 лютого 2022, 20:31:36

100 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2022, 12:50:54

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше