Допомагаю.укр

Анна Вовк, у якої меланома шкіри з метастазами потребує коштів на придбання ліків, щоб врятувати своє життя!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 838 286 грн
Підтримали: 156 осіб
31 073 грн 3.71%
807 213 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Вовк Анна Олексіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома (BRAF мутація) з метастазами в лімфатичні вузли
 • Призначення збору:
  Таргетна терапія Тафінлар та Мекініст
 • Населений пункт:
  Бровари, Київська область
 • Початок:
  07 червня 2020, 13:23:21

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні, маємо успішно оплачений рахунок для Вовк Анни!

23 травня 2021, 13:16:48

Друзі, ми в черговий раз оплатили обстеження для Ані. Частину рахунку у розмірі - 5.660 грн було оплачено з рахунку дівчини, а різницю сумою 6.200 грн Анна перерахувала власними заощадженнями.

Разом з Анічкою щиро дякуємо кожному хто допомагає у зборі коштів для її дороговартісного лікування. Ваша допомога є безцінною і дуже важливою. Просимо не залишайтесь байдужими до долі дівчини, адже в боротьбі з меланомою їй самій не впоратись.

Ми віримо, що разом врятуємо життя Анни!

Більше новин


Аня молода дівчина з Київської області, народжена 1987 року. Рік тому її поставили діагноз, який змінив все їй життя - меланома шкіри.

Все почалося з того, що дівчина виявила в себе збільшені лімфатичні вузли. Вона звернулася до лікарів. Спочатку до сімейного лікаря, потім її направили до хірурга, потім терапевт і так вона ходила по лікарях пів року і ніхто не казав нічого суттєвого. Проте утворення ставало все більшим.

Аня вирішила піти до онколога, звернулася в Національний Інститут Раку. Після обстеження дівчині поставили діагноз, який перетворив її радісні дні у бій - меланома шкіри 3 стадії з метастазами в лімфатичні вузли.

Виною всьому виявилася маленька родимка яка була в неї від самого народження. Росла Аня і росла родимка - але так сталося, що з часом вона стала змінюватись, а дівчина не звернула завчасно на неї уваги. Вона і не могла б і подумати, що така дрібниця, маленька цяточка на тілі зможе змінити все її життя.

Анні зробили операцію по видаленню 5 вражених лімфовузлів та видалили родимку. Вона рік приймала імунотерапію (інтерферон). І все було б добре, кожні 3 місяці вона проходила огляд, але на останньому контрольному КТ знову виявили новоутворення.

Хвороба не дивлячись на лікування повернулась -  виявили нові метастази. В таких випадках лікарі назначають або таргетну терапію - при позитивній BRAF мутації або імунотерапію при негативній. В Ані позитивна. Дівчині потрібно приймати таргетну терапію, вона більш дієва та дуже багато коштує.

Молода дівчина кожного дня думає як далій жити та чи буде у неї можливість боротися далій за життя, за майбутнє.

Близькі допомагають як можуть, але на жаль коштів все не вистачає, лікування є надто дорогим. Анна та її рідні є фінансово та морально виснажені, вони не знають скільки залишилось часу на життя у дівчини.

Це страшно розуміти, що без коштів можна навіть не думати майбутнє, бо його просто не буде.

Ані дуже боляче дивитись на батьків, які перестали посміхатись, і розуміти, що їх життя залежить від того чи їх дочка буде жити.

Аня вірить, що все в цьому житті можливо, вона вірить що з вашою допомогою в неї все буде гаразд.

Шановні Добродійники, давайте допоможемо Анні в цій важкій боротьбі, коли ми разом ми є сила. З нашою допомогою дівчина зможе виграти цей бій. Давайте допоможемо разом!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

30 липня 2021, 16:11:58

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 20:05:16

67 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 08:31:59

30 грн
Анонімний добродійник

25 липня 2021, 16:08:57

100 грн
Анонімний добродійник

22 липня 2021, 23:00:48

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше