Допомагаю.укр

Хвороба не вибирає твій вік! Але життя одне і треба за нього боротись! Назар потребує нашої допомоги!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 598 400 грн
Підтримали: 82 осіб
15 366 грн 0.96%
1 583 034 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Водоп'ян Назар Валерійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Т-клітинна лімфобластна лімфома
 • Призначення збору:
  На лікування за кордоном: хіміотерапія, діагностика (ПЕТ КТ), аналізи, супутні ліки
 • Населений пункт:
  Підгородне, Дніпропетровська область
 • Початок:
  20 листопада 2021, 19:25:54

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні Благодійники!

04 квітня 2022, 12:45:38

Маємо успішний перерахунок коштів за лікування Водоп'яна Назара, який мужньо бореться за своє життя з страшною хворобою – рак.

З вашою підтримкою любі друзі, нам вдалося оплатити рахунок сумою 400 доларів. Ваша допомога є безцінною та важливою. Щиро та уклінно дякуємо за молитви, теплі слова, фінансову допомогу та поширення справи.

Ми віримо, що разом ми зможемо подарувати Назару шанс на щасливе життя без хвороби!

Іноді в наше життя приходять такі події, які кардинально його змінюють. Так само сталось і у нашій сім‘ї. Мій син Водоп‘ян Назар, якому тільки виповнилось 18 років, здавалось мав би почати нове доросле життя. Він тільки-но закінчив коледж і вступив до університету. Хотів мандрувати, навчитися грати на саксофоні, грати в театрі, мріяв про щасливе майбутнє. Але діагноз руйнує усі плани. Тепер на нього чекають нескінченні обстеження та боротьба зі страшним діагнозом.

Захворювання дуже рідкісне – хворіють лише 5%. Дуже важке та тривале в лікуванні.

Історія хвороби Назара розпочалася з 20 липня 2021 року. Гарячка, слабкість, підвищена температура. Трохи тягнуло шию. Ми звернулися до педіатра. Нас направили на рентген грудної клітки (РГК) та рентген хребта. РГК показав двосторонній бронхіт. Рентген хребта - сколіоз та остеохондроз. Призначили антибіотики від бронхіту. Пропили, стало трохи легше, за 10 днів симптоми повернулися. Шию, як і раніше, тягне. Педіатр направив на доплер судин шиї. На УЗД побачили запалені лімфовузли над ключицею. Далі педіатр направляє до невропатолога. Невропатолог підтверджує сколіоз, остеохондроз і дає направлення на КТ грудної клітки. КТ грудної клітки показало: множинні, окремо лежачі лімфовузли ~ розміром 10-28мм в d. Висновок: КТ картина може свідчити ЛГМ (лімфогранулематоз). Потрібна консультація гематолога. Гематолог при огляді терміново направляє до онколога.

Онколог оглядає, підтверджує збільшення лімфовузлів над ключицею. Спрямовує на біопсію лімфовузла. Біопсія проходить під загальним наркозом. Очікування результатів 7 днів. Попередній діагноз: дифузна нехіджкінська лімфома. Далі біоматеріал передали на імунногістохімічне дослідження, для постановки точного діагнозу та ступеня ураження. Ще 7 днів очікування. 14.09.21 ми отримуємо діагноз: Периферична Т-клітинна лімфома. Гематолог нам сказав, що такий діагноз у її практиці вперше. І особисто рекомендує нам їхати закордон. Але шанс є! Нам його дає турецький шпиталь. У молодому віці 80% позитивних результатів лікування.

Ми відразу полетіли до Стамбула в клініку Liv Hospital. Повторно проходили обстеження: аналіз крові, кардіограма, ПЕТ КТ, біопсія кісткового мозку. Розпочали підготовку до хіміотерапії.

Препарати для лікування діагнозу Назара використовуються як для лейкозу. При даному діагнозі є два можливі протоколи лікування. Зараз Назар лікується за схемою Da-EPOCH. Вартість однієї хіміотерапії 7650 доларів. Курсів хімії планується від 6-8, залежно від динаміки лікування. Хіміотерапія у Назара через кожен 21 день. Самотужки вдалося зібрати кошти на 3 хіміотерапії. Особисті кошти витратили на першу подорож. На другу та третю допомогли зібрати родичі, знайомі. 

Ми з батьком все життя працюємо на землі. Займаємося вирощуванням та продажем квітів. Збудували свій будинок. Дали синові освіту. Допомогли вступити до університету. В Україні більше допомагають маленьким діткам. А що робити якщо тобі тільки виповнилося 18, ти під 2 метри на зріст - але ще дитина...

Просимо допомогти всіх небайдужих! Кожна гривня наблизить Назара до одужання. Ніколи не знаєш, де чекати добра, допомоги, адже всі люди різні. Надіюсь, що все-таки більше чуйних і доброзичливих людей прочитає нашу історію і допоможе нам у нашій нелегкій боротьбі. Дякую всім, хто нам допоможе.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

18 травня 2022, 15:03:08

50 грн
Анонімний добродійник

18 травня 2022, 13:04:07

500 грн
Анонімний добродійник

02 травня 2022, 21:35:47

80 грн
Анонімний добродійник

30 квітня 2022, 07:52:10

200 грн
Анонімний добродійник

25 квітня 2022, 19:52:30

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше