Допомагаю.укр

Лімфома увірвалась в життя молодого батька... Врятуймо Павла з лап раку!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 108 000 грн
Підтримали: 133 осіб
52 482 грн 48.59%
55 518 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Водолажський Павло Володимирович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Неходжкінська дифузна В-крупноклітинна лімфома, GCB підтип IV-B ст., з екстранодальним ураженням 12-палої кишки, товстого кишківника
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Початок:
  30 жовтня 2021, 12:40:49

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Добродійники, завдяки Вашій підтримці ми змогли оплатити ліки для Водолажського Павла!

27 грудня 2021, 11:16:11

Друзі, ось перший спільний, разом оплачений рахунок за лікування Павла, який у своєму молодому віці веде боротьбу за життя проти раку.

Шановні Благодійники, ви безсумнівно, заслуговуєте на найщирішу і найглибшу вдячність за вашу підтримку та допомогу.

Тому щиро Вам дякуємо за Ваші добрі серця та справи. Сподіваємось на Вашу подальшу підтримку, а ми, в свою чергу, намагатимемось використовувати Ваші внески з найбільшою користю для справ.

Страх смерті важко описати словами. Особливо, коли ти тримаєш на руках ще зовсім маленьку донечку й усе життя ще тільки попереду.

Мене звати Павло, мені 24 роки, і у своєму юному віці я веду боротьбу за життя проти раку. На початку травня 2021 року я відчув гострі болі в області шлунку, звернувся до лікарні де мені поставили діагноз періапендикулярний інфільтрат з абсцедуванням і готували до операції. В травні провели операцію, але так званий «інфільтрат» не видалили через великий розмір і запущений стан. Повторну операцію призначили через 2 місяці та виписали з лікарні. В кінці того ж місяця вночі у мене почалася внутрішня кровотеча, в тяжкому стані мене відвезли в найближчу лікарню, де я лікувався чотири дні, втративши багато крові.

Я постійно втрачав свідомість і пару днів не міг встати з ліжка. Без значущих покращень мене перевели в інститут невідкладної хірургії, де відразу провели ряд обстежень, комп’ютерну томографію, 2 переливання крові.

При обстежені виявили пухлину повздовжньої кишки, і вирішили невідкладно оперувати по життєвим показникам. Після видалення пухлини її відправили на гістологію, та отримали страшний діагноз - лімфома. Почутий діагноз зруйнував всі задумані мрії та плани, перевернув усе життя з ніг на голову. В найстрашніших думках я не міг уявити, що у своєму юному віці буду розпочинати бій за життя.

З 26.07.2021 року в інституті медичної радіології я почав лікування хіміотерапією. Лікарі призначили 6 курсів з дорогими препаратами. Кожен курс коштує 30 000 грн. З допомогою друзів, родичів і всіх не байдужих людей я вже пройшов три курси хіміотерапії.

Весь цей час зі мною була моя вагітна дружина, ночувала зі мною в лікарнях і майже не відходила від мене. Після операцій, і між курсами мені доводиться ходити на роботу, бо це єдиний дохід в моїй сім’ї. У нашої родини просто не має змоги оплачувати надалі лікування.

Я дуже потрібен своїй дружині та донечці. Мені аж ніяк не можна здаватися та опускати руки, але без сторонньої допомоги не впоратись. Дуже страшно навіть подумати, що моя дитина може залишитися без батька. Тому мушу звертатися до вас і просити допомоги. Дуже надіюсь на вашу підтримку і розуміння. Кожна гривня це маленький шанс на моє одужання. Якщо ви не можете підтримати фінансово, поділіться моєю історію, адже це дає надію зібрати потрібну суму.

Вірю, що саме ви допоможете мені виграти шанс на життя.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

27 травня 2022, 02:55:52

100 грн
Анонімний добродійник

26 травня 2022, 13:29:10

200 грн
Анонімний добродійник

26 травня 2022, 07:36:36

300 грн
Анонімний добродійник

26 травня 2022, 07:13:57

50 грн
Анонімний добродійник

25 травня 2022, 23:10:09

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше