Допомагаю.укр

Велика сума за життя молодої дівчини! Допоможіть Оксані перемогти проти раку!

Сума збору: 3 000 000 грн
Підтримали: 38 осіб
7 650 грн 0.26%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Вітряченко Оксана Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий мієлоїдний лейкоз
 • Призначення збору:
  Пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  14 вересня 2021, 08:47:00

Опис збору

Шановні, отримали сумну звістку... Важка боротьба за життя молодої дівчини Вітряченко Оксани закінчи

14 вересня 2021, 09:48:36

На превеликий жаль ворог виявився сильнішим, серце Оксани зупинилось. Важко коли цей світ покидають такі молоді люди.

Колектив БО «Допомагаю.укр» висловлює щирі слова співчуття родині Оксани з приводу тяжкої втрати найріднішої людини.

У цей скорботний час щиро співчуваємо Вам та Вашим рідним. Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне – смерть рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

Вічна пам’ять...

Мене звати Оксана, мені 27 років і сьогодні я хочу розповісти вам свою історію. Минулого літа я почула у свою адресу страшний діагноз – Гострий мієлоїдний лейкоз (рак крові). П‘ять місяців поспіль я проходила лікування в Туреччині, у клініці Аджибадем в Стамбулі. Минає три місяці та стається рецидив.

В той момент мій світ ніби зупинився. Довго я не могла повірити, що хвороба настільки підступна і так швидко повернулась. Я навіть не могла собі уявити, що мені прийдеться пережити.

За цей час, що мене лікували, я захворіла на COVID-19. Були дуже низькі показники крові та тромбоцитів. У мене виявили пневмонію. Все це, ще більше ускладнило моє лікування. Через це, лікарі не мали змоги почати курс хіміотерапії. Мій організм вже зовсім був виснажений. Але не все втрачено, я пропила курс антибіотиків, зробила аналізи, які призначили та почала проходити курс хіміотерапії.

Після закінчення курсу мій стан здоров’я в короткі терміни відновився і почувала себе набагато краще, але, на жаль, тривало моє щастя не довго. Після того як мене виписали з лікарні, у мене почало боліти горло, піднялась температура, гострий біль у спині. Знов лікарня і прийом антибіотиків. Багато обстежень, безліч консультацій. Стан різко погіршувався і лікарі прийняли рішення розпочати курс хіміотерапії.

Хвороба все ніяк не відступала, але надія на одужання мене ніколи не полишала. Тому що, без бажання в серці, все це буде марним, потрібно вірити в себе і свої сили, я дуже надіялась на краще.

Станом на сьогодні я проходжу лікування в дев‘ятій Київській лікарні у відділенні гематології, щоб хоч якось полегшити свій стан і підготувати організм до пересадки кісткового мозку. ПКМ – це моя на даний момент єдина надія на життя.

Так, як у нашій країні не проводять такого плану операції, я потребую хірургічного втручання за кордоном. Все це коштує немалих грошей. Моїй сім‘ї сьогодні не під силу така велика ноша і тому я звертаюсь до усіх небайдужих за допомогою. Я вірю, що світ повен добрих і небайдужих людей, які завжди допомагають іншим.

Я не зможу боротися за найцінніше... Тому я благаю вас, допоможіть моїй сім‘ї у зборі коштів на проведення такої операції, адже, без неї всі старання марні та одужати буде дуже складно, якщо її не зробити. Дуже дякую всім за допомогу і всім хто відгукнеться.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

12 вересня 2021, 11:00:34

100 грн
Анонімний добродійник

11 вересня 2021, 21:58:52

200 грн
Анонімний добродійник

20 серпня 2021, 21:53:01

100 грн
Анонімний добродійник

16 серпня 2021, 23:45:29

200 грн
Анонімний добродійник

15 серпня 2021, 11:15:41

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше