Допомагаю.укр

Велика сума за життя молодої дівчини! Допоможіть Оксані перемогти проти раку!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 3 000 000 грн
Підтримали: 25 осіб
5 725 грн 0.19%
2 994 275 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Вітряченко Оксана Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий мієлоїдний лейкоз
 • Призначення збору:
  Пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  03 липня 2021, 15:28:08

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Мене звати Оксана, мені 27 років і сьогодні я хочу розповісти вам свою історію. Минулого літа я почула у свою адресу страшний діагноз – Гострий мієлоїдний лейкоз (рак крові). П‘ять місяців поспіль я проходила лікування в Туреччині, у клініці Аджибадем в Стамбулі. Минає три місяці та стається рецидив.

В той момент мій світ ніби зупинився. Довго я не могла повірити, що хвороба настільки підступна і так швидко повернулась. Я навіть не могла собі уявити, що мені прийдеться пережити.

За цей час, що мене лікували, я захворіла на COVID-19. Були дуже низькі показники крові та тромбоцитів. У мене виявили пневмонію. Все це, ще більше ускладнило моє лікування. Через це, лікарі не мали змоги почати курс хіміотерапії. Мій організм вже зовсім був виснажений. Але не все втрачено, я пропила курс антибіотиків, зробила аналізи, які призначили та почала проходити курс хіміотерапії.

Після закінчення курсу мій стан здоров’я в короткі терміни відновився і почувала себе набагато краще, але, на жаль, тривало моє щастя не довго. Після того як мене виписали з лікарні, у мене почало боліти горло, піднялась температура, гострий біль у спині. Знов лікарня і прийом антибіотиків. Багато обстежень, безліч консультацій. Стан різко погіршувався і лікарі прийняли рішення розпочати курс хіміотерапії.

Хвороба все ніяк не відступала, але надія на одужання мене ніколи не полишала. Тому що, без бажання в серці, все це буде марним, потрібно вірити в себе і свої сили, я дуже надіялась на краще.

Станом на сьогодні я проходжу лікування в дев‘ятій Київській лікарні у відділенні гематології, щоб хоч якось полегшити свій стан і підготувати організм до пересадки кісткового мозку. ПКМ – це моя на даний момент єдина надія на життя.

Так, як у нашій країні не проводять такого плану операції, я потребую хірургічного втручання за кордоном. Все це коштує немалих грошей. Моїй сім‘ї сьогодні не під силу така велика ноша і тому я звертаюсь до усіх небайдужих за допомогою. Я вірю, що світ повен добрих і небайдужих людей, які завжди допомагають іншим.

Я не зможу боротися за найцінніше... Тому я благаю вас, допоможіть моїй сім‘ї у зборі коштів на проведення такої операції, адже, без неї всі старання марні та одужати буде дуже складно, якщо її не зробити. Дуже дякую всім за допомогу і всім хто відгукнеться.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

28 липня 2021, 07:56:33

У тебя все получится!

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 22:40:06

100 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 14:51:07

Скорейшего выздоровления!

1 100 грн
Анонімний добродійник

23 липня 2021, 02:51:22

20 грн
Анонімний добродійник

22 липня 2021, 20:50:57

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше