Допомагаю.укр

Трагічний випадок на залізничних коліях – молода мама дивом вижила!

Сума збору: 48 000 грн
Підтримали: 187 осіб
50 652 грн 105.53%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Вірич Богдана Леонідівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Важка черепна мозкова травма, втрата пам’яті
 • Призначення збору:
  Операція з встановлення титанової пластини
 • Населений пункт:
  Узин, Київська область
 • Закінчення:
  21 вересня 2023, 10:34:00

Опис збору

Мета збору для Вірич Богдани досягнена успішно!

21 вересня 2023, 11:43:36

Друзі, ви неймовірні! Завдяки вашій підтримці наша організація зібрала потрібну суму на титанову пластину для молодої мами, яка через нещасний випадок попала під потяг.

Благодійники, від усього серця дякуємо вам за ваші донати. Завдяки вашій підтримці потребуючі нашого фонду мають змогу отримувати життєво необхідне лікування. Нехай усе зроблене вами добро повертається до вас сторицею, нехай Бог благословить вас та ваших близьких, щоб усі негаразди обходили стороною, а поряд були лише добрі люди!

Богдані бажаємо успішно проведеної операції та легкої реабілітації. Нехай самопочуття налагоджується і найшвидшого повернення додому, до рідних.


Живеш день за днем, минають роки, досягаєш нових успіхів. Ви насолоджуєтеся і мрієте про те, що принесе майбутнє. Ви знаєте, що життя може бути непередбачуване, але ви сподіваєтеся, що це не стосується вас. І раптом настає момент, коли безповоротно, в одну мить можна багато втратити. Я мало не втратив дружину.

Моя Богдана – найкраща жінка, чудова, любляча мама та найдобріша людина, яку я знаю. Вона любить проводити час з донечкою, з родиною та друзями, любить співати та у майбутньому мріяла бути співачкою. Але нічого не передбачуючи, біда увірвалась в наше життя.

14 квітня Богдана повертаючись від родичів додому побачила на коліях не відомого їй чоловіка на якого рухався потяг, прагнучи відвести його з колії, вона не помітила зустрічного потяга та потрапила під нього, від чого отримала удар, який мало не вбив її, а незнайомий чоловік загинув на місці події.

Дружину у важкому стані доправили до лікарні. Внаслідок аварії отримала вдавлений перелом скроневої кістки. Перелом ребер. Забій легень. Лівобічний малий гідроторакс. На наступний день Богдані була проведена операція. Усунення вдавленого перелому скроневої кістки зліва (видалення подрібнених кісток черепа).

Кожен день був сповнений страху та болю. Місяць вона пробула в реанімації не приходячи до тями, але, на щастя прокинулась. Після чого перевели в центр нейрохірургії. Богдана не могла ні ходити, а ні пригадати своїх близьких. З того часу дружина щодня бореться за свій стан здоров’я. Лікарі наполегливо рекомендують операцію, щоб закрити отвір голови, а також інтенсивні реабілітації з відновлення її опорних рефлексів та відновлення пам'яті.

Я знаю, що нас чекає багато роботи, зусиль і жертв. Я готовий до цього. Я зроблю все, щоб кохана швидше одужала та повернулась до донечки, до мене, до родини та всіх, хто її любить та чекає. На жаль, єдиним бар’єром постає фінансова сторона, яку важко подолати самостійно.

Тому прошу підтримати всіх людей доброї волі. Кожен, навіть найменший жест має велику цінність і велике значення. Дякуємо за всіляку допомогу – матеріальну, фізичну та духовну. 


Документація

Добродійники

50 грн
БО «Допомагаю.укр»

20 вересня 2023, 11:23:09

Банківський переказ від анонімного добродійника

500 грн
БО «Допомагаю.укр»

20 вересня 2023, 11:03:58

Банківський переказ від анонімного добродійника

500 грн
Анонімний добродійник

19 вересня 2023, 20:53:34

100 грн
Анонімний добродійник

19 вересня 2023, 16:20:31

32 грн
Анонімний добродійник

19 вересня 2023, 13:01:37

Видужуй сонечко!

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше