Допомагаю.укр

Людмила бореться за своє життя заради синів! Терміново потрібна допомога!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 300 000 грн
Підтримали: 28 осіб
6 305 грн 2.10%
293 695 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Ватагович Людмила Юріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са лівої грудної залози cT2cNiMopG3 II Б, кл. гр. 2
 • Призначення збору:
  Проходження курсів хіміотерапії
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  27 грудня 2020, 13:51:56

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Мене звуть Людмила, мені 39 років, я думала, що попереду у мене довге щасливе життя. Я мама двох прекрасних синів, якими дуже тішусь та горджусь. Впродовж усіх років я щасливо жила, працювала, виховувала дітей, займалась щоденними справами. Але повсякденне життя змінилося з моменту коли я відчула занепокоєння в районі грудей.

Думками налаштовувалась тільки на краще, думала, що все минеться та біль пройде, але все дедалі ставало гірше та болючіше. Не зволікаючи часу я негайно звернулась до лікаря на обстеження.

Після огляду спеціаліста моє життя перевернулося з ніг на голову, найстрашніші думки та здогадки підтвердились діагнозом – рак молочної залози (Са лівої грудної залози cT2cNiMopG3 II Б, кл. гр 2).

Діагноз все змінив... Переоцінив все моє життя… Це був шок, потім настав відчай. Повсякденне існування, яке я знала раніше, назавжди зникло, почалась боротьба. Я розпочала новий етап – повний страху та сумнівів, який відбувся в онкологічному відділенні.

Висновок лікаря був таким: оскільки операцію відразу проводити не дозволили, то призначили курси хіміотерапії, три з яких пройшовши на обстежені виявили збільшення пухлини, що дало зрозуміти, що таке лікування не підходить і потрібно думати над іншим методом виліковування.

Вибравши правильну хіміотерапію, котра є дуже дороговартісна, яка дала результат та показала правильну динаміку вже після 3 введення і яку потрібно продовжувати, як до операції так і після операції, і ніякому разі не припиняти. Лікування повинно тривати! Адже ніщо інше не допомагає, не дає жодної надії!

Це єдиний шанс для мене. Я хочу жити – не хочу вмирати! Я борюсь всіма силами, адже у мене є для кого жити. Однак життя в цьому випадку має ціну. Я прошу про допомогу, тому що без небайдужих людей мені самій не впоратись з цим страшним ворогом! Тому я благаю людей доброї волі про допомогу! Кажуть, що гроші не приносять щастя, але в моєму випадку це ключ до життя без раку!

Моя родина – це цілий світ для мене, я не можу залишити їх. У мене чудові, кохані сини, яким потрібна мама.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

17 лютого 2021, 14:19:06

В имя Иисуса Христа! Скоро Восхищение верующих (пропадут люди). НЕ верьте в НЛО!

20 грн
Анонімний добродійник

07 лютого 2021, 08:08:28

120 грн
Анонімний добродійник

04 лютого 2021, 06:13:43

15 грн
Анонімний добродійник

22 січня 2021, 00:06:03

150 грн
Анонімний добродійник

17 січня 2021, 20:00:38

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше