Допомагаю.укр

Людмила бореться за своє життя заради синів! Терміново потрібна допомога!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 300 000 грн
Підтримали: 671 осіб
118 653 грн 39.55%
181 347 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Ватагович Людмила Юріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са лівої грудної залози cT2cNiMopG3 II Б, кл. гр. 2
 • Призначення збору:
  Проходження курсів хіміотерапії
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  27 грудня 2020, 13:51:56

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Успішна оплата ліків для Ватагович Людмили!

29 травня 2023, 21:26:11

Друзі, завдяки вашій підтримці ми в черговий раз оплатили життєво необхідні ліки для пані Людмили. Від щирого серця хочемо сказати Вам велике спасибі за Вашу допомогу. Ви не відвернулися та не пошкодували своїх сил, свого часу, щоб допомогти нашій підопічній у її виліковуванні.

Просимо прийняти щиру вдячність і добрі побажання здоров’я, миру над головою, затишку в домі, добра в сім’ї й неймовірного щастя в кожному новому дні.

Більше новин

Мене звуть Людмила, мені 39 років, я думала, що попереду у мене довге щасливе життя. Я мама двох прекрасних синів, якими дуже тішусь та горджусь. Впродовж усіх років я щасливо жила, працювала, виховувала дітей, займалась щоденними справами. Але повсякденне життя змінилося з моменту коли я відчула занепокоєння в районі грудей.

Думками налаштовувалась тільки на краще, думала, що все минеться та біль пройде, але все дедалі ставало гірше та болючіше. Не зволікаючи часу я негайно звернулась до лікаря на обстеження.

Після огляду спеціаліста моє життя перевернулося з ніг на голову, найстрашніші думки та здогадки підтвердились діагнозом – рак молочної залози (Са лівої грудної залози cT2cNiMopG3 II Б, кл. гр 2).

Діагноз все змінив... Переоцінив все моє життя… Це був шок, потім настав відчай. Повсякденне існування, яке я знала раніше, назавжди зникло, почалась боротьба. Я розпочала новий етап – повний страху та сумнівів, який відбувся в онкологічному відділенні.

Висновок лікаря був таким: оскільки операцію відразу проводити не дозволили, то призначили курси хіміотерапії, три з яких пройшовши на обстежені виявили збільшення пухлини, що дало зрозуміти, що таке лікування не підходить і потрібно думати над іншим методом виліковування.

Вибравши правильну хіміотерапію, котра є дуже дороговартісна, яка дала результат та показала правильну динаміку вже після 3 введення і яку потрібно продовжувати, як до операції так і після операції, і ніякому разі не припиняти. Лікування повинно тривати! Адже ніщо інше не допомагає, не дає жодної надії!

Це єдиний шанс для мене. Я хочу жити – не хочу вмирати! Я борюсь всіма силами, адже у мене є для кого жити. Однак життя в цьому випадку має ціну. Я прошу про допомогу, тому що без небайдужих людей мені самій не впоратись з цим страшним ворогом! Тому я благаю людей доброї волі про допомогу! Кажуть, що гроші не приносять щастя, але в моєму випадку це ключ до життя без раку!

Моя родина – це цілий світ для мене, я не можу залишити їх. У мене чудові, кохані сини, яким потрібна мама.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

30 січня 2024, 23:42:37

200 грн
Анонімний добродійник

13 січня 2024, 23:52:04

500 грн
Анонімний добродійник

31 грудня 2023, 11:52:41

400 грн
Анонімний добродійник

02 липня 2023, 02:51:33

400 грн
Анонімний добродійник

29 червня 2023, 12:38:04

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше