Допомагаю.укр

Врятуймо життя 10-ти річної Вікторії, яка бореться з саркомою Юїнга!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 950 000 грн
Підтримали: 729 осіб
176 254 грн 9.04%
1 773 746 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Васильків Вікторія Ігорівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра- та інтрадуральним поширенням
 • Призначення збору:
  Протонна терапія
 • Населений пункт:
  Тершів, Львівська область
 • Початок:
  16 жовтня 2020, 21:06:54

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Вельмишановні Благодійники, маємо першу оплату для Васильків Вікторії!

11 березня 2021, 11:36:54

Друзі, ми з чудовою новиною, нам вдалося разом з вашою підтримкою оплатити дороговартісне лікування для Вікторії у сумі 1050€ (євро).

Ми щиро вдячні кожному із вас за допомогу, яку ви надали для Віки. Ваша доброта вселяє віру в те, що на світі панує любов та милосердя. Ми віримо, що разом зможемо ще не один раз підтримати дівчинку у її важкому лікуванні!

Тому просимо вас ще раз, не обходьте стороною, зверніть увагу на нашу щиру дівчинку Вікторію, яка всіма силами бореться з недугою!

Більше новин

Живучи щасливим дитинством, маючи найкращих батьків, братика та багато друзів Вікторія мріяла і будувала плани на кожен день. Не було такого дня щоб на милому обличчі не було сонячної усмішки, завжди енергійна, весела та активна.

12 травня цього року Віка втратила посмішку, у неї затерпло личко і з’явився зубний біль. Батьки повезли донечку до стоматолога, але причини болю не знайшли, тоді звернулися до невропатолога, який також не дав відповіді, затим інфекціоніст нічого страшного не побачив…

Шукаючи причину болю лікарі твердили, що це неврологія. Зробивши КТ написали, що запалення трійничного нерва, та направили на Львів, де після ретельних досліджень МРТ діагностували пухлину головного мозку, яка вразила кістку основи черепа. Фахівці повідомили, що часу немає потрібно негайно робити операцію.

Почувши таку інформацію батьки й повірити не могли, що перед їхнім сонечком, промінчиком щастя, їхньою донечкою доля поставила такі випробовування.

Не зволікаючи часу 28 травня львівські нейрохірурги прооперували дівчинку, але нажаль пухлину видалити повністю не вдалося, тому що повз неї проходить сонна артерія. Після гістологічного дослідження лікарі поставили діагноз «Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра-та інтрадуральним поширенням».

Вікторія пройшла три блоки хіміотерапії у Львові, пухлина зменшилася удвічі. Тепер дівчинці може допомогти тільки протонна терапія, якої в Україні для дітей немає. Зазвичай при такому діагнозі уражену частину кістки видаляють, а на її місце встановлюють протез. Але замінити основу черепа, через яку проходить сонна артерія, неможливо.

 У такому випадку Вікі потрібна протонна терапія-сучасна методика радіотерапії онкологічних захворювань. Ракові утворення «бомбардуються» пучком протонів, що знищують злоякісні клітини. Високоточне опромінення не завдасть шкоди сонній артерії.

21 серпня Вікуся разом з батьками полетіли в Іспанію в клініку Барселони "Sant Joan de Deu", щоб продовжити лікування, адже той вид раку, що захопив дівчинку, особливо швидко прогресує та призводить до смерті.

Такий вид лікування є дуже дорогим та космічним для батьків, адже вони не в силі заробити таку суму коштів. Усі заощадження, які тільки мала родинна вичерпанні, тому змушені звернутись до усіх небайдужих допомогти в лікуванні їхньої дорогоцінної донечки.

Друзі, просимо всім серцем допомогти врятувати Вікторію, повернути назад ту радісну дівчинку з посмішкою на обличчі.

Давайте разом підтримаємо батьків у цей важкий момент, подаруймо шанс на продовження щасливого життя!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

01 серпня 2021, 00:13:51

500 грн
Анонімний добродійник

31 липня 2021, 23:46:44

300 грн
Анонімний добродійник

31 липня 2021, 20:47:08

20 грн
Анонімний добродійник

31 липня 2021, 19:26:38

5 грн
Анонімний добродійник

31 липня 2021, 18:12:54

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше