Допомагаю.укр

Врятуймо життя 10-ти річної Вікторії, яка бореться з саркомою Юїнга!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 950 000 грн
Підтримали: 59 осіб
34 002 грн 1.74%
1 915 998 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Васильків Вікторія Ігорівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра- та інтрадуральним поширенням
 • Призначення збору:
  Протонна терапія
 • Населений пункт:
  Тершів, Львівська область
 • Початок:
  16 жовтня 2020, 21:06:54

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Вікторії 10 років, і вже пів року як вона бореться зі страшним діагнозом - Саркома Юїнга!

23 листопада 2020, 01:08:02


На даний момент Вікуся пройшла 6 блоків хіміотерапії, від яких дуже важко відходила. Була нудота, рвота, температура, погані аналізи, але дякуючи Богу дівчинка молодець,терпелива весь цей біль та важкість перенесла.

Зараз лікування проходить дома уколами для підняття лейкоцитів, а також приймає ліки для шлунку, бо при проходженні гастроскопії виявили язвочки. На 26 листопада заплановано МРТ огляд. Помолімося аби обстеження показали хороший результат, щоб 30 листопада вона змогла поїхати у Мадрид на обстеження та підготовку до протонної терапії.

Як бачите, лікування є дуже втомливим і складним. Весь час мама знаходиться поряд біля своєї донечки. Вона мріє тільки про одне, аби її кровиночка була здоровою! А також подарувати їй щасливе дитинство, яке вона не змогла отримати через боротьбу за життя.

Родина вже стільки пережила страждань, болю та сліз... Зараз ніякому разі не можна зупинятися, потрібно якомога швидше зібрати кошти, аби Вікторія продовжувала своє лікування.

Без вашої підтримки родина не зможе самостійно зібрати такі кошти, тож ми просимо вас, Люди доброї волі, про допомогу, поділившись та подарувавши символічний внесок. Не дайте, щоб ця гарненька посмішка згасла!

Живучи щасливим дитинством, маючи найкращих батьків, братика та багато друзів Вікторія мріяла і будувала плани на кожен день. Не було такого дня щоб на милому обличчі не було сонячної усмішки, завжди енергійна, весела та активна.

12 травня цього року Віка втратила посмішку, у неї затерпло личко і з’явився зубний біль. Батьки повезли донечку до стоматолога, але причини болю не знайшли, тоді звернулися до невропатолога, який також не дав відповіді, затим інфекціоніст нічого страшного не побачив…

Шукаючи причину болю лікарі твердили, що це неврологія. Зробивши КТ написали, що запалення трійничного нерва, та направили на Львів, де після ретельних досліджень МРТ діагностували пухлину головного мозку, яка вразила кістку основи черепа. Фахівці повідомили, що часу немає потрібно негайно робити операцію.

Почувши таку інформацію батьки й повірити не могли, що перед їхнім сонечком, промінчиком щастя, їхньою донечкою доля поставила такі випробовування.

Не зволікаючи часу 28 травня львівські нейрохірурги прооперували дівчинку, але нажаль пухлину видалити повністю не вдалося, тому що повз неї проходить сонна артерія. Після гістологічного дослідження лікарі поставили діагноз «Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра-та інтрадуральним поширенням».

Вікторія пройшла три блоки хіміотерапії у Львові, пухлина зменшилася удвічі. Тепер дівчинці може допомогти тільки протонна терапія, якої в Україні для дітей немає. Зазвичай при такому діагнозі уражену частину кістки видаляють, а на її місце встановлюють протез. Але замінити основу черепа, через яку проходить сонна артерія, неможливо.

 У такому випадку Вікі потрібна протонна терапія-сучасна методика радіотерапії онкологічних захворювань. Ракові утворення «бомбардуються» пучком протонів, що знищують злоякісні клітини. Високоточне опромінення не завдасть шкоди сонній артерії.

21 серпня Вікуся разом з батьками полетіли в Іспанію в клініку Барселони "Sant Joan de Deu", щоб продовжити лікування, адже той вид раку, що захопив дівчинку, особливо швидко прогресує та призводить до смерті.

Такий вид лікування є дуже дорогим та космічним для батьків, адже вони не в силі заробити таку суму коштів. Усі заощадження, які тільки мала родинна вичерпанні, тому змушені звернутись до усіх небайдужих допомогти в лікуванні їхньої дорогоцінної донечки.

Друзі, просимо всім серцем допомогти врятувати Вікторію, повернути назад ту радісну дівчинку з посмішкою на обличчі.

Давайте разом підтримаємо батьків у цей важкий момент, подаруймо шанс на продовження щасливого життя!


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 20:57:58

Будь здорова!

800 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 13:11:20

Здоровья!!!

100 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 09:25:36

650 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2020, 21:36:07

100 грн
Анонімний добродійник

30 листопада 2020, 21:20:52

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше