Допомагаю.укр

Врятуймо життя 10-ти річної Вікторії, яка бореться з саркомою Юїнга!

Сума збору: 1 950 000 грн
Підтримали: 893 осіб
213 911 грн 10.97%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Васильків Вікторія Ігорівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра- та інтрадуральним поширенням
 • Призначення збору:
  Протонна терапія
 • Населений пункт:
  Тершів, Львівська область
 • Закінчення:
  05 вересня 2021, 13:24:00

Опис збору

Оновлення інформації про стан здоров'я Васильків Вікторії!

05 вересня 2021, 14:49:22

Ура ура ура! З великою радістю повідомляємо вам, що закриваємо збір коштів для Васильків Вікторії!

У неї лікарі діагностували саркому Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра - та інтрадуральним поширенням. З'явилася оновлена інформація про стан здоров'я дівчинки:

Ще у березні Віці зробили контрольне МРТ, після протонної терапії. Та конкретного якогось висновку батьки дівчинки не почули,єдине - дали рекомендацію для Вікусі,щоб вела звичайний спосіб життя,як усі здорові дітки...

Вже в червні,дівчинка знову пішла на повне контрольне обстеження, яке тягнулося майже місяць. Це були різні аналізи: МРТ, ПЕТ-кт, УЗД і т.д. І знову ніяких висновків від лікарів батьки не почули, але Вікусю відправили на дообстеження, але вже в приватну клініку, бо лікарі хотіли почути висновок ще інших спеціалістів. В цю клініку дівчинка потрапила вже в липні, але результати обстеження з якої батьки забрали тиждень тому.

Після консиліуму,сьогодні рідні Вікусі почули радісну новину, що активних ракових клітин у неї немає.

Наразі все добре і підтримуюча хімія поки що непотрібна! Та в жовтні дівчинка знову повинна пройти ряд обстежень і так кожні два місяці. Та вона сильна і витримає всі випробування які випали на її долю.

Сім'я Васильків дякує кожному хто підтримував і підтримує їх далі!

Рідні дівчинки раді тим чудовим новинам,а найбільше їм тішиться красунечка Вікуся, бо вона як ніхто чекала радісну звістку і дозвіл лікаря на переліт! Так, сім'я Васильків планує з'їздити трішки на Україну. Стан здоров'я Віки дозволяє подорожувати.

Більше новин

Живучи щасливим дитинством, маючи найкращих батьків, братика та багато друзів Вікторія мріяла і будувала плани на кожен день. Не було такого дня щоб на милому обличчі не було сонячної усмішки, завжди енергійна, весела та активна.

12 травня цього року Віка втратила посмішку, у неї затерпло личко і з’явився зубний біль. Батьки повезли донечку до стоматолога, але причини болю не знайшли, тоді звернулися до невропатолога, який також не дав відповіді, затим інфекціоніст нічого страшного не побачив…

Шукаючи причину болю лікарі твердили, що це неврологія. Зробивши КТ написали, що запалення трійничного нерва, та направили на Львів, де після ретельних досліджень МРТ діагностували пухлину головного мозку, яка вразила кістку основи черепа. Фахівці повідомили, що часу немає потрібно негайно робити операцію.

Почувши таку інформацію батьки й повірити не могли, що перед їхнім сонечком, промінчиком щастя, їхньою донечкою доля поставила такі випробовування.

Не зволікаючи часу 28 травня львівські нейрохірурги прооперували дівчинку, але нажаль пухлину видалити повністю не вдалося, тому що повз неї проходить сонна артерія. Після гістологічного дослідження лікарі поставили діагноз «Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра-та інтрадуральним поширенням».

Вікторія пройшла три блоки хіміотерапії у Львові, пухлина зменшилася удвічі. Тепер дівчинці може допомогти тільки протонна терапія, якої в Україні для дітей немає. Зазвичай при такому діагнозі уражену частину кістки видаляють, а на її місце встановлюють протез. Але замінити основу черепа, через яку проходить сонна артерія, неможливо.

 У такому випадку Вікі потрібна протонна терапія-сучасна методика радіотерапії онкологічних захворювань. Ракові утворення «бомбардуються» пучком протонів, що знищують злоякісні клітини. Високоточне опромінення не завдасть шкоди сонній артерії.

21 серпня Вікуся разом з батьками полетіли в Іспанію в клініку Барселони "Sant Joan de Deu", щоб продовжити лікування, адже той вид раку, що захопив дівчинку, особливо швидко прогресує та призводить до смерті.

Такий вид лікування є дуже дорогим та космічним для батьків, адже вони не в силі заробити таку суму коштів. Усі заощадження, які тільки мала родинна вичерпанні, тому змушені звернутись до усіх небайдужих допомогти в лікуванні їхньої дорогоцінної донечки.

Друзі, просимо всім серцем допомогти врятувати Вікторію, повернути назад ту радісну дівчинку з посмішкою на обличчі.

Давайте разом підтримаємо батьків у цей важкий момент, подаруймо шанс на продовження щасливого життя!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

05 вересня 2021, 01:28:12

500 грн
Анонімний добродійник

02 вересня 2021, 22:39:47

50 грн
Анонімний добродійник

26 серпня 2021, 20:36:53

50 грн
Анонімний добродійник

26 серпня 2021, 20:32:29

200 грн
Анонімний добродійник

24 серпня 2021, 11:43:46

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше