Допомагаю.укр

Врятуймо життя 10-ти річної Вікторії, яка бореться з саркомою Юїнга!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 950 000 грн
Підтримали: 116 осіб
80 095 грн 4.11%
1 869 905 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Васильків Вікторія Ігорівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра- та інтрадуральним поширенням
 • Призначення збору:
  Протонна терапія
 • Населений пункт:
  Тершів, Львівська область
 • Початок:
  16 жовтня 2020, 21:06:54

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Врятуймо життя чарівної дівчинки Вікторії! Переможемо рак разом!

27 грудня 2020, 12:38:41

Наші Благодійники, хочемо вам повідомити нові позитивні новини у справі Вікторії. Дякуючи Всевишньому Господу Богу дівчинка знаходиться у Мадриді та розпочала другий етап лікування, а саме 21.12.2020р. Віка пройшла перший курс протонної терапії. Саме таке лікування є ключовим, та має шанс на одужання. Вікторія має пройти 30 сеансів, який кожен тривають по 40 хвилин. За цей час дівчинка повинна знаходитись в нерухомому положенні, адже йде опромінення місця де була пухлина та самого рубця. Після того у продовж трьох днів лікарі будуть спостерігати, чи немає побічних реакцій.

Лікарі дають тільки позитивні прогнози.

Ми віримо, що з Вашою допомогою любі друзі ми зуміємо показати, що існує в цьому світі доброта, підтримка, небайдужість та допоможемо родині закрити збір коштів досягнувши мети.

Ваша підтримка є дуже важливою. Кожна гривня це крок до бажаної цілі, а також молитва за здоров’я є необхідною, поширення справи це теж велика поміч. Разом ми сила!

Більше новин

Живучи щасливим дитинством, маючи найкращих батьків, братика та багато друзів Вікторія мріяла і будувала плани на кожен день. Не було такого дня щоб на милому обличчі не було сонячної усмішки, завжди енергійна, весела та активна.

12 травня цього року Віка втратила посмішку, у неї затерпло личко і з’явився зубний біль. Батьки повезли донечку до стоматолога, але причини болю не знайшли, тоді звернулися до невропатолога, який також не дав відповіді, затим інфекціоніст нічого страшного не побачив…

Шукаючи причину болю лікарі твердили, що це неврологія. Зробивши КТ написали, що запалення трійничного нерва, та направили на Львів, де після ретельних досліджень МРТ діагностували пухлину головного мозку, яка вразила кістку основи черепа. Фахівці повідомили, що часу немає потрібно негайно робити операцію.

Почувши таку інформацію батьки й повірити не могли, що перед їхнім сонечком, промінчиком щастя, їхньою донечкою доля поставила такі випробовування.

Не зволікаючи часу 28 травня львівські нейрохірурги прооперували дівчинку, але нажаль пухлину видалити повністю не вдалося, тому що повз неї проходить сонна артерія. Після гістологічного дослідження лікарі поставили діагноз «Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа з екстра-та інтрадуральним поширенням».

Вікторія пройшла три блоки хіміотерапії у Львові, пухлина зменшилася удвічі. Тепер дівчинці може допомогти тільки протонна терапія, якої в Україні для дітей немає. Зазвичай при такому діагнозі уражену частину кістки видаляють, а на її місце встановлюють протез. Але замінити основу черепа, через яку проходить сонна артерія, неможливо.

 У такому випадку Вікі потрібна протонна терапія-сучасна методика радіотерапії онкологічних захворювань. Ракові утворення «бомбардуються» пучком протонів, що знищують злоякісні клітини. Високоточне опромінення не завдасть шкоди сонній артерії.

21 серпня Вікуся разом з батьками полетіли в Іспанію в клініку Барселони "Sant Joan de Deu", щоб продовжити лікування, адже той вид раку, що захопив дівчинку, особливо швидко прогресує та призводить до смерті.

Такий вид лікування є дуже дорогим та космічним для батьків, адже вони не в силі заробити таку суму коштів. Усі заощадження, які тільки мала родинна вичерпанні, тому змушені звернутись до усіх небайдужих допомогти в лікуванні їхньої дорогоцінної донечки.

Друзі, просимо всім серцем допомогти врятувати Вікторію, повернути назад ту радісну дівчинку з посмішкою на обличчі.

Давайте разом підтримаємо батьків у цей важкий момент, подаруймо шанс на продовження щасливого життя!


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

06 березня 2021, 10:07:13

1 000 грн
Анонімний добродійник

05 березня 2021, 23:27:50

100 грн
Анонімний добродійник

03 березня 2021, 14:55:06

200 грн
Анонімний добродійник

28 лютого 2021, 14:17:47

3 000 грн
Анонімний добродійник

24 лютого 2021, 16:54:12

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше