Допомагаю.укр

Рятуйте від нестерпного болю! Ендопротезування – єдиний шанс на краще майбутнє Олександра!

Сума збору: 176 400 грн
Підтримали: 840 осіб
176 400 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Ткач Олександр Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Двобічний диспластичний коксартроз кульшових суглобів
 • Призначення збору:
  Операція по заміні (ендопротезуванню) штучного кульшового суглобу
 • Населений пункт:
  Чернівці, Чернівецька область
 • Закінчення:
  03 квітня 2022, 16:28:00

Опис збору

Дорогі наші друзі та просто небайдужі люди! Ви зробили це! Змогли успішно закрити збір для Ткач Олек

08 квітня 2022, 18:49:30


Шановні, Олександр з щирого серця виражає свою подяку усім Благодійникам, а особливу вдячність висловлює останньому благодійнику який вніс невистачаючу суму в розмірі 18.000 грн. За операцію наш фонд попередньо, ще в грудні перерахував кошти в клініку «Дім медицини».

Олександру успішно було прооперовано праву ногу, тепер нестерпні болі не докучають чоловіка. З підтримкою палиць Олександр пересувається та може сідати за кермо автомобіля. Операцію було проведено вчасно, адже була загроза некрозу голівки кульшового суглоба.

Завдяки допомозі людям, які довірились нашому фонду ми разом подарували Олександру шанс на життя без болю та мук та показали, що наша країна наповнена чудовими людьми з великим серцем.

БО «Допомагаю.укр» з усього серця бажаємо пану Олександру міцного здоров’я, насолоджуватись життям без болю, радіти кожному дню.

Більше новин


Я закриваю очі та мрію, про одне – зменшені болі, через, які страждаю вже з 2005 року все більше і більше. Одним порятунком є – ендопротезування обох кульшових суглобів.

Мене звати Олександр. Я був сповнений сил і бажанням оберігати кордони нашої держави. Починав служити в гірських районах Івано-Франківської області прикордонником. Служба була пов’язана з подоланням крутих гірських ділянок кордону України з Румунією. Згодом я почав відчувати болі в ногах, які з кожним днем посилювалися. Коли дійшло до того, що був не в змозі ходити по гірних ділянках, мене перевели служити до Чернівецького прикордонного загону. Через декілька років я вже не міг здавати нормативи з фізпідготовки, через що вимушений був звернутися до лікарів. 

Пройшовши обстеження діагноз прозвучав як грім серед ясного неба - диспластичний коксартроз обох кульшових суглобів. Через стан здоров’я мене звільнили з роботи і надали 2 групу інвалідності безтерміново.

 Хвороба перевернула шкереберть моє життя, та життя моєї родини. Через нестерпні болі я не можу ні дня обійтись без знеболювальних препаратів, без допомоги милиць, чи ходунків – не можу зробити крок, хвороба дуже швидко прогресує і забирає мої сили. Єдиним моїм порятунком не сісти в інвалідний візок - ендопротезування кульшових суглобів. Дане хірургічне втручання є дуже важливим для мене.

Я мушу піклуватись про свою онкохвору дружину, яка через захворювання вже майже втратила зір і повністю залежить від мене. Ми двоє інваліди другої групи, нашої пенсії ледве вистачає на лікування та проживання. Дочка самостійно проживає та одна виховує донечку, таким чином допомогти нам вона не в змозі.

Не дивлячись на всі обставини я не можу опускати руки, я залишаюся чоловіком для своєї сім’ї та змушений за них турбуватись. Я дуже хочу почати нормально ходити, проводити час на прогулянках з улюбленою онукою, бути опорою для рідних.

Я хотів би відновити фізичну форму та силу, щоб повернутися до буденної роботи без болю та виконати свої плани, тому прошу вас про допомогу у зборі коштів на ендопротезування. Кожен жест підтримки для мене так багато значить! Дуже вірю, що знов зможу повернутися до нормального життя.


Документація

Добродійники

18 000 грн
Анонімний добродійник

04 лютого 2022, 16:47:56

Нехай Бог допомагає, Олександре! Успішної операції!

536 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2022, 22:09:23

Все буде добре!

500 грн
Анонімний добродійник

30 січня 2022, 17:48:34

300 грн
Анонімний добродійник

28 січня 2022, 07:56:54

150 грн
Анонімний добродійник

21 січня 2022, 09:24:36

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше