Допомагаю.укр

Рятуйте від нестерпного болю! Ендопротезування – єдиний шанс на краще майбутнє Олександра!

Сума збору: 168 000 грн
Підтримали: 43 осіб
12 746 грн 7.59%
155 254 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Ткач Олександр Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Двобічний диспластичний коксартроз кульшових суглобів
 • Призначення збору:
  Операція по заміні (ендопротезуванню) штучного кульшового суглобу
 • Населений пункт:
  Чернівці, Чернівецька область
 • Початок:
  18 квітня 2021, 13:19:47

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Я закриваю очі та мрію, про одне – зменшені болі, через, які страждаю вже з 2005 року все більше і більше. Одним порятунком є – ендопротезування обох кульшових суглобів.

Мене звати Олександр. Я був сповнений сил і бажанням оберігати кордони нашої держави. Починав служити в гірських районах Івано-Франківської області прикордонником. Служба була пов’язана з подоланням крутих гірських ділянок кордону України з Румунією. Згодом я почав відчувати болі в ногах, які з кожним днем посилювалися. Коли дійшло до того, що був не в змозі ходити по гірних ділянках, мене перевели служити до Чернівецького прикордонного загону. Через декілька років я вже не міг здавати нормативи з фізпідготовки, через що вимушений був звернутися до лікарів. 

Пройшовши обстеження діагноз прозвучав як грім серед ясного неба - диспластичний коксартроз обох кульшових суглобів. Через стан здоров’я мене звільнили з роботи і надали 2 групу інвалідності безтерміново.

 Хвороба перевернула шкереберть моє життя, та життя моєї родини. Через нестерпні болі я не можу ні дня обійтись без знеболювальних препаратів, без допомоги милиць, чи ходунків – не можу зробити крок, хвороба дуже швидко прогресує і забирає мої сили. Єдиним моїм порятунком не сісти в інвалідний візок - ендопротезування кульшових суглобів. Дане хірургічне втручання є дуже важливим для мене.

Я мушу піклуватись про свою онкохвору дружину, яка через захворювання вже майже втратила зір і повністю залежить від мене. Ми двоє інваліди другої групи, нашої пенсії ледве вистачає на лікування та проживання. Дочка самостійно проживає та одна виховує донечку, таким чином допомогти нам вона не в змозі.

Не дивлячись на всі обставини я не можу опускати руки, я залишаюся чоловіком для своєї сім’ї та змушений за них турбуватись. Я дуже хочу почати нормально ходити, проводити час на прогулянках з улюбленою онукою, бути опорою для рідних.

Я хотів би відновити фізичну форму та силу, щоб повернутися до буденної роботи без болю та виконати свої плани, тому прошу вас про допомогу у зборі коштів на ендопротезування. Кожен жест підтримки для мене так багато значить! Дуже вірю, що знов зможу повернутися до нормального життя.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 23:42:49

250 грн
Анонімний добродійник

25 липня 2021, 15:09:40

250 грн
Анонімний добродійник

27 червня 2021, 06:19:37

Божої ласки!

100 грн
кися мура

26 червня 2021, 19:58:51

222 грн
Джеку на молоко

13 червня 2021, 01:00:55

Товарищ... Бажаю здоровя!!! Повертайтесь в стрій. Такі люди нам потрібні...

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше