Допомагаю.укр

Дайте мені шанс на майбутнє! Допоможіть мені перемогти рак!

Сума збору: 240 000 грн
Підтримали: 57 осіб
13 966 грн 5.82%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Тетерін Дмитро Андрійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Астроцитома лівої півкулі головного мозку (3 стадія)
 • Призначення збору:
  Лікування онкологічного захворювання
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Закінчення:
  21 березня 2022, 13:25:00

Опис збору

Шановні Благодійники, ми закриваємо збір коштів для Тетерін Дмитро!

29 березня 2022, 12:01:57

Друзі, хочемо вас повідомити, що ми перерахували 300 євро на клініку в Литву де Дмитро проходить лікування. За проханням підопічного ми закриваємо збір коштів.

Дякуємо усім Благодійникам, які доєднуютюся до зборів коштів для наших підопічних. Нехай Бог оберігає кожного знас у цей важки час.

Я завжди мріяв про щасливу сім’ю. Я будував плани та знав, що зроблю все, щоб забезпечити стабільність своїм близьким. Так було, допоки хвороба не увірвалась в моє життя. За мить вона наказала забути про попереднє існування, перетворивши будні на кошмар.

Я не хочу вмирати! Мені лише 28 років, і рак висмоктує з мене життя. Саме зараз, коли я збирався жити довго і щасливо, я зустрів цю жорстоку хворобу… Будь ласка, допоможіть мені! Мій шанс на виживання коштує цілого стану…

До поставленого діагнозу я працював кухарем в ресторані, дуже любив спорт, кіно, театр, та смачну каву. Маю чудового сина, якого безмежно люблю і готовий заради нього на все.

Про свій діагноз я дізнався випадково, почались судоми й втрата свідомості. Зробивши МРТ обстеження весь світ розвалився. В моїй голові виявили пухлину. Радіолог повідомив, що потрібно негайно шукати нейрохірурга та якомога швидше оперуватись. Знайшовши лікаря мені провели операцію. Гістологія підтвердила найстрашніші помисли – Астроцитома лівої півкулі головного мозку.

Я пройшов променеву терапію, яка на превеликий жаль не допомогла. За рекомендаціями лікарів мені призначили хіміотерапію, яку почав приймати, але вона тільки стримує ріст пухлини.

Коли ти хворий онкологічним захворюванням то у твоєму житті з’являються нові знайомі по всьому світі. Завдяки новим друзям я дізнався про лікування в Литві, а саме імунотерапія, яка дає великі шанси на майбутнє. Так, як фахівці з України не мають практики по лікуванню даного виду пухлини, я змушений їхати за кордон. Саме в клініці Innovita Research, JSC (Литва) я проходжу своє складне виліковування, яке коштує величезних ресурсів, яких я не в змозі отримати. Я відчуваю, як світ вислизає з-під моїх ніг, але зараз я не можу відступити!

У мене є мрії, плани. У мене є люди, яких я безмежно люблю. Я хочу жити для них. Хочу брати участь у вихованні свого сина. Я ще не хочу здаватися, я хочу боротися!

Я вважаю, що імунотерапія – це мій шанс. Будь ласка, допоможіть… Ваш жест - моя надія на порятунок!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2022, 15:06:21

200 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2022, 20:21:13

100 грн
Сергій

16 лютого 2022, 13:03:38

50 грн
Анонімний добродійник

13 лютого 2022, 21:49:42

500 грн
Анонімний добродійник

06 лютого 2022, 14:55:30

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше