Допомагаю.укр

Дайте мені шанс на майбутнє! Допоможіть мені перемогти рак!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 240 000 грн
Підтримали: 47 осіб
11 210 грн 4.67%
228 790 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Тетерін Дмитро Андрійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Астроцитома лівої півкулі головного мозку (3 стадія)
 • Призначення збору:
  Лікування онкологічного захворювання
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Початок:
  05 грудня 2021, 13:55:21

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Я завжди мріяв про щасливу сім’ю. Я будував плани та знав, що зроблю все, щоб забезпечити стабільність своїм близьким. Так було, допоки хвороба не увірвалась в моє життя. За мить вона наказала забути про попереднє існування, перетворивши будні на кошмар.

Я не хочу вмирати! Мені лише 28 років, і рак висмоктує з мене життя. Саме зараз, коли я збирався жити довго і щасливо, я зустрів цю жорстоку хворобу… Будь ласка, допоможіть мені! Мій шанс на виживання коштує цілого стану…

До поставленого діагнозу я працював кухарем в ресторані, дуже любив спорт, кіно, театр, та смачну каву. Маю чудового сина, якого безмежно люблю і готовий заради нього на все.

Про свій діагноз я дізнався випадково, почались судоми й втрата свідомості. Зробивши МРТ обстеження весь світ розвалився. В моїй голові виявили пухлину. Радіолог повідомив, що потрібно негайно шукати нейрохірурга та якомога швидше оперуватись. Знайшовши лікаря мені провели операцію. Гістологія підтвердила найстрашніші помисли – Астроцитома лівої півкулі головного мозку.

Я пройшов променеву терапію, яка на превеликий жаль не допомогла. За рекомендаціями лікарів мені призначили хіміотерапію, яку почав приймати, але вона тільки стримує ріст пухлини.

Коли ти хворий онкологічним захворюванням то у твоєму житті з’являються нові знайомі по всьому світі. Завдяки новим друзям я дізнався про лікування в Литві, а саме імунотерапія, яка дає великі шанси на майбутнє. Так, як фахівці з України не мають практики по лікуванню даного виду пухлини, я змушений їхати за кордон. Саме в клініці Innovita Research, JSC (Литва) я проходжу своє складне виліковування, яке коштує величезних ресурсів, яких я не в змозі отримати. Я відчуваю, як світ вислизає з-під моїх ніг, але зараз я не можу відступити!

У мене є мрії, плани. У мене є люди, яких я безмежно люблю. Я хочу жити для них. Хочу брати участь у вихованні свого сина. Я ще не хочу здаватися, я хочу боротися!

Я вважаю, що імунотерапія – це мій шанс. Будь ласка, допоможіть… Ваш жест - моя надія на порятунок!


Документація

Добродійники

400 грн
Анонімний добродійник

14 січня 2022, 23:32:20

100 грн
Анонімний добродійник

06 січня 2022, 21:58:22

Будь ласка, не здавайтесь! Хай Вас Бог береже!

200 грн
Анонімний добродійник

06 січня 2022, 20:24:17

200 грн
Анонімний добродійник

03 січня 2022, 19:26:28

10 грн
Анонімний добродійник

03 січня 2022, 16:08:13

Бажаю здоров'я і миру і радості

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше