Допомагаю.укр

Рак - це моя реальність, яку я не вибирала! Допоможіть мені її змінити!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 140 000 грн
Підтримали: 113 осіб
22 510 грн 1.97%
1 117 490 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Теличко Руслана Веніамінівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома шкіри правої гомілки pT4pN3cMo ст. IIIс кл гр. II
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Рівне, Рівненська область
 • Початок:
  28 червня 2021, 10:44:14

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Мене звати Руслана, мені 54 роки. Живу в невеликому місті Рівне. Все життя я працюю в енергетичній сфері, в мене відповідальна робота, іноді я працюю і в нічні зміни. Однак, останні 9 місяців я живу наче не своїм життям, я завжди була активною та позитивною людиною, особливо коли стала бабусею, я мала багато сил та прагнення до життя.

Та коли мені діагностували Меланому 3 стадії (зараз вже 4-та) - все змінилося. Звучить страшно, адже я чекала на спокійну старість і нарешті відпочити, але доля вирішила по іншому. Спочатку операція змінила весь мій звичний режим, а потім імунотерапія забрала всі мої сили та змінила звичний темп життя; мені важко робити звичайні речі, хоча я досі стараюся та продовжую далі ходити на роботу, щоб не втратити весь попередній стаж. Пенсійна система залишить мене ні з чим, якщо я не буду працювати під час лікування, такі мої реалії.

Все почалось з візиту до дерматолога, та огляду звичайної родимки на нозі, яка змінила форму. Пізніше виявилось, що це злоякісна пухлина. У вересні 2020 року була проведена операція по її видаленню, а також двох метастазів, а далі я почала терапію: спочатку уколи, потім крапельниці.

З допомоги друзів і сім’ї я пройшла додаткове обстеження в Ізраїльській клініці (грудень 2020-го) для підтвердження діагнозу та консультації щодо подальшого лікування. Моя родина почала всіма силами збирати кошти на медикаменти для імунотерапії. Після 8-ми крапельниць було проведено повторне ПЕТ КТ згідно протоколу лікування. На жаль, виявилося, що перший етап імунотерапії мені не допоміг.

Офіційне заключення: «Ознаки продовження захворювання у вигляді гіперметаболічного множинного вогнищевого деструктивного ураження кісток; гіперметаболічного вогнищевого ураження обох легень; кількох гіперметаболічних вогнищ у товщі м’язів; одиничного MTS-імпланту очеревинної клітковини». Тобто, виражена негативна динаміка. А також рак 3-го типу прогресував у 4-ий.

Я сподіваюся, що наступне лікування згідно нового протоколу у вигляді комбінації препаратів Ервой (Іпілімумаб) та Опдіво (Ніволумаб) дасть позитивний результат та для цього мені потрібна допомога небайдужих людей. Меланома - ще не вивчена повністю хвороба, та все ж, ліки проти неї є і я сподіваюсь на довше життя. Я намагаюся боротися, не падати духом і радіти життю надалі. Щиро сподіваюся, що з Вашою допомогою я подолаю недугу.

Мені допомагають чоловік та дві доньки, без яких я б не справилася, вони прикладають максимум зусиль, щоб допомогти мені зібрати кошти, поширювати інформацію, підтримати духовно, а внучка підтримує дитячою радістю.

Моя сім’я – це моя сила. Я мрію про більше днів зі своїми коханими дітьми, чоловіком та онукою. Я хочу бачити їхні посмішки, відчувати їхню підтримку, любов та віддавати свою... Я хочу мати шанс бути! Тому я сьогодні прошу вас про допомогу... Підтримати мене в цій боротьбі!  Кожен сердечний жест є дуже важливий та безцінний...

З вдячністю прийму будь-яку допомогу.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

31 липня 2021, 18:02:56

100 грн
Анонімний добродійник

31 липня 2021, 13:18:41

500 грн
Анонімний добродійник

31 липня 2021, 09:33:45

60 грн
Анонімний добродійник

30 липня 2021, 23:27:24

200 грн
Анонімний добродійник

30 липня 2021, 20:04:12

Нехай Бог допомагає🙏🏻

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше