Допомагаю.укр

Боротьба молодої мами заради сина! Врятуймо Надію від смертного вироку!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 345 600 грн
Підтримали: 727 осіб
129 940 грн 37.60%
215 660 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Сирота Надія Андріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома (рак шкіри) IV стадія
 • Призначення збору:
  Придбання таргетних препаратів Тафінлар та Мекініст
 • Населений пункт:
  Чернігів, Чернігівська область
 • Початок:
  24 жовтня 2021, 12:27:04

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Сирота Надія пройшла планове ПЕТ-КТ!

26 листопада 2022, 14:15:57

Друзі, в жовтні ми оплачували обстеження для нашої підопічної. Надія пройшла діагностику та отримала втішні результати, лікування підібрано правильно та дає позитивну динаміку. Лікарями було рекомендовано продовжувати терапію.

Дане лікування є дороговартісним та необхідним для молодої мами. Тому в котрий раз ми звертаємось до вас з проханням про допомогу. Навіть найменший внесок є дуже важливим! І будь-яка підтримка є важливою, бо вона мотивує, дає відчуття сили і не дозволяє падати духом.

Більше новин


Доброго дня! Звертаюся до Вас з великим проханням про допомогу! Мене звати Надія, мені 27 років, я живу в місті Чернігів, у мене чудова родина, 2х-річний синочок, я працюю репетитором математики, вишиваю бісером, роблю шокобокси та дуже люблю це життя. А ще у мене рак.

У мене рак шкіри (меланома), він з'явився з родимки, яка під час вагітності стала мене турбувати й очевидно тоді ж і стала злоякісною. Майже 2 роки я живу з цим діагнозом і за цей час перенесла операцію 2в1, пройшла 11 крапельниць імунотерапії препаратом Опдіво,1,5 роки приймаю таргетні препарати Тафінлар і Мекініст, сотні обстежень і консультацій лікарів з України та Ізраїлю. Зараз хвороба зайшла дуже далеко, у мене 4 стадія, 1.5роки тому на контрольному обстежені були виявлені метастази в печінці та кістках.

До хвороби у мене було багато планів та мрій. Я стала мамою, тішилася синочком, жила творчістю і улюбленою роботою. Вишивка - моя пристрасть, можу годинами творити, це чиста насолода! Ще я дуже люблю читати. До хвороби мала свою маленьку бібліотеку, проте через брак коштів змушена була розпродати всі свої книжки.

Зараз, не дивлячись, на хворобу, продовжую вишивати, навіть купила одну книгу, продовжую навчати дітей, проте ще в моєму житті є майже щоденні лікарні, лікарі, обстеження, процедури. І ще, не дивлячись на 4 стадію і неможливість лікування стандартними способами (хіміотерапія, променева терапія та інші методи на меланому не діють), у мене є велике бажання жити і розпрощатися з хворобою назавжди!

Ще 10 років тому меланома вважалася невиліковною і 4 стадія означала тільки одне… Але за останні кілька років вчені винайшли для хворих на меланому декілька препаратів, які дають хворим шанс на життя. Коштують ці препарати шалених грошей і, на жаль, нашою державою не оплачується і все, що залишається хворим - купувати ці препарати за власні кошти. Зараз я приймаю Тафінлар та Мекініст, які на цей момент практично знищили всі метастази в моєму організмі. Проте їх вартість близько 100 000 грн на один місяць лікування. А лікування цими препаратами призначене на все життя.

Збір на дане виліковування відкриваю на кожні 3 місяці, оскільки кожні 3 місяці у мене контрольне обстеження, щоб впевнитись, що препарати діють. Фінансові можливості моєї родини вже вичерпано, мені потрібна підтримка небайдужих людей.

Я дуже люблю своє життя, а найбільше свого сина. Будь ласка, допоможіть мені боротися до самого кінця - за моє життя, за надію, за віру, що мій синочок не втратить свою матір.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

24 березня 2023, 03:15:54

200 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2023, 19:49:01

300 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2023, 21:38:19

200 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2023, 17:44:04

50 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2023, 15:17:43

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше