Допомагаю.укр

Боротьба молодої мами заради сина! Врятуймо Надію від смертного вироку!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 345 600 грн
Підтримали: 747 осіб
134 000 грн 38.77%
211 600 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Сирота Надія Андріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома (рак шкіри) IV стадія
 • Призначення збору:
  Придбання таргетних препаратів Тафінлар та Мекініст
 • Населений пункт:
  Чернігів, Чернігівська область
 • Початок:
  24 жовтня 2021, 12:27:04

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ділимося з вами успіхами Сироти Надії!

29 травня 2024, 13:27:24

Хочемо вам повідомити , що завдяки вашій підтримці і допомозі ми змогли оплатити потрібну процедуру для нашої Надії.

Та боротьба з раком продовжується, на цьому не можна зупинятися. Ми надіємося , що ваша підтримка надасть Надії наснаги та віри у цій нерівній боротьбі.

Висловлюємо вам велику вдячність у допомозі. Нехай Бог оберігає вас і ваші сім'ї!

Більше новин


Доброго дня! Звертаюся до Вас з великим проханням про допомогу! Мене звати Надія, мені 27 років, я живу в місті Чернігів, у мене чудова родина, 2х-річний синочок, я працюю репетитором математики, вишиваю бісером, роблю шокобокси та дуже люблю це життя. А ще у мене рак.

У мене рак шкіри (меланома), він з'явився з родимки, яка під час вагітності стала мене турбувати й очевидно тоді ж і стала злоякісною. Майже 2 роки я живу з цим діагнозом і за цей час перенесла операцію 2в1, пройшла 11 крапельниць імунотерапії препаратом Опдіво,1,5 роки приймаю таргетні препарати Тафінлар і Мекініст, сотні обстежень і консультацій лікарів з України та Ізраїлю. Зараз хвороба зайшла дуже далеко, у мене 4 стадія, 1.5роки тому на контрольному обстежені були виявлені метастази в печінці та кістках.

До хвороби у мене було багато планів та мрій. Я стала мамою, тішилася синочком, жила творчістю і улюбленою роботою. Вишивка - моя пристрасть, можу годинами творити, це чиста насолода! Ще я дуже люблю читати. До хвороби мала свою маленьку бібліотеку, проте через брак коштів змушена була розпродати всі свої книжки.

Зараз, не дивлячись, на хворобу, продовжую вишивати, навіть купила одну книгу, продовжую навчати дітей, проте ще в моєму житті є майже щоденні лікарні, лікарі, обстеження, процедури. І ще, не дивлячись на 4 стадію і неможливість лікування стандартними способами (хіміотерапія, променева терапія та інші методи на меланому не діють), у мене є велике бажання жити і розпрощатися з хворобою назавжди!

Ще 10 років тому меланома вважалася невиліковною і 4 стадія означала тільки одне… Але за останні кілька років вчені винайшли для хворих на меланому декілька препаратів, які дають хворим шанс на життя. Коштують ці препарати шалених грошей і, на жаль, нашою державою не оплачується і все, що залишається хворим - купувати ці препарати за власні кошти. Зараз я приймаю Тафінлар та Мекініст, які на цей момент практично знищили всі метастази в моєму організмі. Проте їх вартість близько 100 000 грн на один місяць лікування. А лікування цими препаратами призначене на все життя.

Збір на дане виліковування відкриваю на кожні 3 місяці, оскільки кожні 3 місяці у мене контрольне обстеження, щоб впевнитись, що препарати діють. Фінансові можливості моєї родини вже вичерпано, мені потрібна підтримка небайдужих людей.

Я дуже люблю своє життя, а найбільше свого сина. Будь ласка, допоможіть мені боротися до самого кінця - за моє життя, за надію, за віру, що мій синочок не втратить свою матір.


Документація

Добродійники

20 грн
Анонімний добродійник

24 травня 2024, 04:42:00

500 грн
Анонімний добродійник

23 травня 2024, 00:29:08

200 грн
Анонімний добродійник

13 лютого 2024, 09:44:48

1 000 грн
Анонімний добродійник

07 лютого 2024, 16:40:19

250 грн
Анонімний добродійник

12 січня 2024, 18:12:10

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше