Допомагаю.укр

Допоможіть нам перетворити мрію на реальність! Давайте допоможем маленькій Даринці краще жити!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 552 000 грн
Підтримали: 65 осіб
42 406 грн 7.68%
509 594 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Суховецька Дарія Василівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Синдром Ларсена
 • Призначення збору:
  Операція на ніжки та генетичне дослідження
 • Населений пункт:
  Петрик, Вінницька область
 • Початок:
  24 серпня 2020, 22:27:32

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ваше добре серце може змінити долю Даші! Термінові операції, які вкрай необхідні!

27 грудня 2020, 12:45:56


Пройшовши в жовтні комплексне обстеження у Туреччині, лікарі повідомили, що потрібно якнайшвидше робити три операції, щоб дівчинка змогла лежати на спинці, згинати коліна і стояти на ніжках. Такі прості речі, які ми робимо щодня і навіть не помічаємо, а для Дашулі вони не досяжні.

Але в наших силах це виправити та допомогти підтримуючи всіма можливостями.

Найпершу і найнеобхіднішу операцію потрібно якомога швидше робити на колінках виправляючи ріст та продовжуючи сухожилля. А також потрібно здавати генетичний тест, тому що синдром Ларсена, що у Дашеньки не співпадає з обстеженням турецьких лікарів.

Тому ми продовжуємо збір для нашої гарної дівчинки, яка так мріє ходити! Але ми мусимо поспішити адже відтягувати вже немає куди!

Батьки дівчинки увесь час чекають дня, коли зможуть побачити, як їхня донечка робить свій перший самостійний крок.

Хірургія - це єдиний шанс. Просимо вас, якщо зможете, будьте одним з ангелів, які змусять Дашулю нарешті жити! Не минайте стороною, адже ми з Вами можемо подарувати краще майбутнє для дівчинки!

Як і будь-яка жінка, яка збирається народити, мама Даши-Анжеліка мріяла, що все буде добре і дитинка буде здорова. Адже в жінки це друга довгоочікувана та бажана вагітність, яка проходила без жодних ускладнень та патологій.

Але не завжди стається так, як ми плануємо. Люди стикаються з бідністю, хворіють і втрачають близьких. У мудрій книзі Біблії написано, що ніхто не застрахований від «часу і випадку», що приносять нещастя.

Так і сталося в родині Суховецьких, у Анжеліки почались передчасні пологи, на 33 неділі вагітності народилася крихітка Даринка з вагою 1950 грам, ніжки дівчинки були відразу поставлені не правильно.

Не зволікаючи часу батьки відразу почали проходити з донечкою обстеження та здавати аналіз на каріотип після чого поставили діагноз Синдром Ларсена, що означає остеохондродісплазія, яка характеризується вивихами великих суглобів і характерними черепно-лицьовими аномаліями.

Також проходили додаткові МРТ спини і ніжок під час цього виявили аномалію розвитку хребта та жирову дистрофію колінного суглобу. Такі приголомшливі новини перевернули життя мами і тата, адже надія на краще панувала в серці.

Родина не сиділа на місці склавши рук, вони їздили до різних лікарів на обстеження та консультації, аби хоч хтось допоміг. Нажаль до кого тільки не звертались з медиків ніхто в Україні нічим не може допомогти. Розпочали пошук допомоги з закордону, звернулись в Турецьку клініку «Меморіал Аташехир» Стамбул де їм погодились допомогти, але перш ніж розпочати лікування Даші потрібно пройти дороговартісне обстеження, яке родина не в змозі самостійно все оплатити.

Даринка чудова дівчинка,яка мріє як усі дітки бігати, гратися, стрибати і радіти життю, але через вроджену ваду крихітка нажаль не може стояти, ходити, згинати коліна, а через аномалію розвитку хребта не може спати на спинці.

Батьки дівчинки просять Вас наші Добродійники підтримати донечку і допомогти перетворити їх мрію в реальність.

Заздалегідь висловлюємо щиру, глибоку подяку за участь у долі маленької крихітки Дашуні: усім добрим серцям, усім благодійникам, усім, хто допомагає нам інформаційно, молитовно і фінансово!


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

22 лютого 2021, 07:01:02

300 грн
Анонімний добродійник

18 лютого 2021, 11:29:31

Одужуйте!

2 000 грн
Анонімний добродійник

04 лютого 2021, 23:09:00

10 грн
Анонімний добродійник

02 лютого 2021, 10:59:25

500 грн
Анонімний добродійник

16 січня 2021, 19:54:27

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше