Допомагаю.укр

Тільки операція врятує мою маму від інвалідного візка! Будь ласка, допоможіть!

Сума збору: 84 000 грн
Підтримали: 15 осіб
6 660 грн 7.93%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Столярук Альона Петрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Правобічний деформуючий коксартроз 3ст., розрив заднього рогу медіального та латерального менісків правого колінного суглоба, кіста Бейкера правої підколінної ділянки
 • Призначення збору:
  Тональне ендопротезування правого колінного суглоба
 • Населений пункт:
  Володимир-Волинський, Волинська область
 • Закінчення:
  08 травня 2022, 11:00:00

Опис збору

Вдячність нашим чудовим благодійникам від Столярук Альони!

08 травня 2022, 12:03:58


Друзі, Олена від щирого серця дякує усім хто був причетний до збору коштів на її операцію, усім хто допомагав інформаційно, молитовно та фінансово. Саме завдяки вашим добрим серцям найомріяніше бажання Олени здійснилось. 3 травня цього року було зроблено ендопротезування колінного суглобу. Тепер жінка зможе ходити без болю та страху.

БО «Допомагаю.укр» з усього серця бажаємо пані Олені міцного здоров’я, насолоджуватись життям без болю, радіти кожному дню.

Більше новин


Мама з тих людей, які, не дивлячись на себе, завжди готова допомогти іншим. Усмішка та турбота про іншу людину – це те, що її відрізняє. Вона завжди була дуже енергійною і працьовитою. Сьогодні, коли біль не покидає її ні на хвилину, мама тримається доброї думки та надіється, що все вийде.

З 2004-го року мама хворіє на ревматоїдний артрит та приймає гормональні таблетки. З 2013-2016 роки мама працювала на мебельній фабриці комплектувальником. Проблеми в ходьбі почали наростати з кожним днем, а біль все більше обмежувала рухи.

У 2018-му році стався розрив гомілкового сухожилля, через що перенесла операцію. Із-за основного захворювання у неї утворився артрозо-артрит обох колінних суглобів. Хвороба дуже швидко прогресує, затягуючи болі в ногах та спині стали нестерпні. Мама постійно на знеболюючих, пекучий біль не дозволяє спати або будить серед ночі. Вона виснажена, але все ще вірить, що скоро це закінчиться. Вона мріє, щоб якомога швидше без болю ходити на прогулянки зі своїм онуком.

Її страждання – це мої страждання - я б дуже хотіла, щоб вони закінчилися. Найкраще рішення – тотальне ендопротезування колінного суглоба. Лікарі твердять, що саме хірургічне втручання дозволить мамі позбутися нестерпних мук, дозволить ходити без болю і жити без страху! Проте порятунок має ціну – 100.000 гривень.

Для нашої родини така сума дуже велика. На жаль, моя заробітна плата не дозволяє швидко зібрати сотні тисяч гривень. Мама проживає з 73-річною мамою та 97-річною бабусею-інвалідом, на ліки та догляд для якої також іде багато коштів. Тому сьогодні змушені звернутись до людей доброї волі, допоможіть врятувати маму від страшного болю та інвалідного візка. Прошу підтримки – кожен день – це боротьба, а кожна гривня дає шанс на перемогу!

Ми віримо у відкриті серця добрих людей… віримо, що мама буде стояти на ногах!

Світлана, донька Альони.


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

02 травня 2022, 21:40:58

100 грн
Анонімний добродійник

29 квітня 2022, 20:03:06

500 грн
Анонімний добродійник

05 квітня 2022, 18:44:36

50 грн
Анонімний добродійник

13 лютого 2022, 21:44:33

500 грн
Анонімний добродійник

26 січня 2022, 22:53:58

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше