Допомагаю.укр

Почути світ, почути себе... Допоможіть Мілані бути як її ровесники!

Сума збору: 3 106 200 грн
Підтримали: 1304 осіб
355 954 грн 11.46%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Станчєва Мілана Артемівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Двостороння мікторія та атрезія слухових каналів
 • Призначення збору:
  Реконструкція вушок та встановлення слухового апарату кісткової провідності OSIA на магніті
 • Населений пункт:
  Маріуполь, Донецька область
 • Закінчення:
  04 листопада 2023, 12:25:00

Опис збору

Спішимо до вас з чудовою новиною по справі Станчевої Мілани!

18 січня 2024, 09:06:25

Кошти на операцію для дівчинки успішно перераховано на рахунок клініки. Друзі, що раз то важче нам вдаються закордонні перекази коштів, але в черговий раз ми довели, що ми дійсно команда, яка допомагає тим кому це дуже потрібно!

Завдяки зібраних коштів нашим фондом було оплачено операцію для Міланочки. Шановні Благодійники, саме ваша надзвичайно цінна підтримка здійснила успішне завершення збору. Завдячуючи вам Мілана почує цей світ, буде повноцінно розвиватися, почує голос своїх батьківських буде насолоджуватись всіма звуками всесвіту!

Разом з батьками дякуємо за допомогу, усі прикладені зусилля, працю та відданість справі! За те, що ви завжди підтримували, за вашу любов, віру та молитву за Мілану. За те, що Ви з нами!

Ми щиро вдячні вам за допомогу в щасливому майбутньому дівчинки!

Більше новин


Кожна жінка, яка дізнавшись про свою вагітність, бажає тільки одного - народити здорову і міцну дитину, життя якої буде хорошим і щасливим. Чого і хочемо ми для своєї доньки, так це нормального життя. Щоб вона чула, говорила і була просто здорова. Будь ласка, допоможіть нам це зробити. Без вас це неможливо... 

Наша донька народилася 15 жовтня 2020 року, і цей момент, хоч і такий прекрасний для нас, почав нерівну та жорстоку боротьбу, яка триває досі. Мілана народилася з двосторонньою мікротією та атрезією слухових каналів. Це означає, що в неї не розвинулися вушка і немає слухових проходів. На жаль вона не чує!

Сказати, що це був для нас шок – це нічого не сказати! Було дуже важко повірити, що так сталося. Рішення, яке ми прийняли, було для нас очевидним. Буде важко, але ми не здамося і постараємося зробити все, щоб їй жилося краще! Адже ми так довго чекали на донечку і полюбили з першої секунди її життя!

Пройшовши дуже багато важких обстежень, ми дізналися, що внутрішнє вушко збереглося і наша Міланочка зможе чути за допомогою слухового апарату кісткової провідності Baha. Але звуки та мова, які передає цей слуховий апарат сильно відрізняється від того, як чуємо ми!

Також у зв’язку з діагнозом Мілани є великі ризики виникнення холестеатоми – це пухлина, яка проникає у вушко, все руйнує всередині, а потім проникає в мозок дитини та вбиває! У нас є шанс подарувати нашій улюбленій донечці повноцінний слух, покращити розвиток, що допоможе Мілані повноцінно жити!

Клініка в США єдина у світі, в якій роблять такі операції з 3 років. У нашому випадку це буде реконструкція вушок і встановлення слухового апарату кісткової провідності OSIA на магніті.

Сума за операції дуже велика і значно перевищує наші фінансові можливості... Тому ми стукаємо у всі двері та благаємо про допомогу. Ця операція – єдиний спосіб для Міланочки чути, говорити та бути, як будь-яка інша дитина. Є лише одна умова - зібрати величезну суму грошей! Ми хочемо, щоб наша донечка всіма почуттями раділа життю, тому з усього серця просимо вашої допомоги.

Будь частинкою нашої команди. Подаруй Міланці трішки своєї доброти.


Документація

Добродійники

500 грн
БО «Допомагаю.укр»

15 листопада 2023, 18:30:58

Банківський переказ від анонімного добродійника

1 000 грн
БО «Допомагаю.укр»

15 листопада 2023, 18:25:58

Банківський переказ від анонімного добродійника

500 грн
БО «Допомагаю.укр»

15 листопада 2023, 18:19:30

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

04 листопада 2023, 07:53:57

100 грн
Анонімний добродійник

04 листопада 2023, 07:45:48

Будьте здорові

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше