Допомагаю.укр

Почути світ, почути себе... Допоможіть Мілані бути як її ровесники!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 3 106 200 грн
Підтримали: 1184 осіб
315 507 грн 10.16%
2 790 693 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Станчєва Мілана Артемівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Двостороння мікторія та атрезія слухових каналів
 • Призначення збору:
  Реконструкція вушок та встановлення слухового апарату кісткової провідності OSIA на магніті
 • Населений пункт:
  Маріуполь, Донецька область
 • Початок:
  04 липня 2023, 15:50:46

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Разом ми можемо подарувати Мілані радість дитинства та щасливе майбутнє!

28 липня 2023, 12:54:17

Спішимо поділитись з вами радісною новиною.  Власними силами ми вже зібрали кошти на першу з трьох операцій, тому ми зменшуємо суму збору. Але все ж таки сума для нас надалі залишається недосяжною аби самостійно оплатити лікування.

Відсутність слуху означає, що наша дівчинка також не розмовляє… Контакт з нею складний, вона не розуміє всього, що відбувається навколо неї щодня. Щоб Мілана могла правильно чути та розвиватися, потрібно 3 операції в США.

Ми не можемо приректи нашу донечку жити в тиші… Попри страх, біду та ризики, пов’язані з операцією, ми хочемо дати нашій дитині можливість для кращого та нормального життя.

Ця операція – єдиний спосіб для Міланочки чути, говорити та бути, як будь-яка інша дитина. Є лише одна умова - зібрати величезну суму грошей! Ми хочемо, щоб наша донечка всіма почуттями раділа життю, тому з усього серця просимо вашої допомоги.


Кожна жінка, яка дізнавшись про свою вагітність, бажає тільки одного - народити здорову і міцну дитину, життя якої буде хорошим і щасливим. Чого і хочемо ми для своєї доньки, так це нормального життя. Щоб вона чула, говорила і була просто здорова. Будь ласка, допоможіть нам це зробити. Без вас це неможливо... 

Наша донька народилася 15 жовтня 2020 року, і цей момент, хоч і такий прекрасний для нас, почав нерівну та жорстоку боротьбу, яка триває досі. Мілана народилася з двосторонньою мікротією та атрезією слухових каналів. Це означає, що в неї не розвинулися вушка і немає слухових проходів. На жаль вона не чує!

Сказати, що це був для нас шок – це нічого не сказати! Було дуже важко повірити, що так сталося. Рішення, яке ми прийняли, було для нас очевидним. Буде важко, але ми не здамося і постараємося зробити все, щоб їй жилося краще! Адже ми так довго чекали на донечку і полюбили з першої секунди її життя!

Пройшовши дуже багато важких обстежень, ми дізналися, що внутрішнє вушко збереглося і наша Міланочка зможе чути за допомогою слухового апарату кісткової провідності Baha. Але звуки та мова, які передає цей слуховий апарат сильно відрізняється від того, як чуємо ми!

Також у зв’язку з діагнозом Мілани є великі ризики виникнення холестеатоми – це пухлина, яка проникає у вушко, все руйнує всередині, а потім проникає в мозок дитини та вбиває! У нас є шанс подарувати нашій улюбленій донечці повноцінний слух, покращити розвиток, що допоможе Мілані повноцінно жити!

Клініка в США єдина у світі, в якій роблять такі операції з 3 років. У нашому випадку це буде реконструкція вушок і встановлення слухового апарату кісткової провідності OSIA на магніті.

Сума за операції дуже велика і значно перевищує наші фінансові можливості... Тому ми стукаємо у всі двері та благаємо про допомогу. Ця операція – єдиний спосіб для Міланочки чути, говорити та бути, як будь-яка інша дитина. Є лише одна умова - зібрати величезну суму грошей! Ми хочемо, щоб наша донечка всіма почуттями раділа життю, тому з усього серця просимо вашої допомоги.

Будь частинкою нашої команди. Подаруй Міланці трішки своєї доброти.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 22:42:43

200 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 22:27:38

10 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 22:03:59

15 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 20:49:04

300 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 17:18:30

Все буде добре!

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше