Допомагаю.укр

Пожежа залишила без житла – сім'я потребує допомоги!

Сума збору: 5 350 грн
Підтримали: 23 осіб
5 350 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Соколюк Петро Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пожежа дому
 • Призначення збору:
  Відбудова дому
 • Населений пункт:
  Мшанець, Волинська область
 • Закінчення:
  19 травня 2020, 19:00:00

Опис збору

Ми закінчили збірку на відновлення дому після пожежі!

15 липня 2020, 18:01:15

Друзі! Ми закінчили збірку на відновлення дому після пожежі для Соколюка Петра Миколайовича. На жаль повну суму не вдалося зібрати, але так як ми обіцяли, за зібрані кошти ми придбали для Пана Петра металопластикове вікно за суму 4.527 гривень.

Дякуємо всім Вам за допомогу!

12-го березня трапилася пожежа в селі Мшанець, Любомильського району, Волинської області, згорів будинок, в якому проживали 6 членів сім'ї.

Наразі всі члени сім'ї  змушені шукати прихистку в сусідів та родичів. Коштів на те, щоб бодай відремонтувати дах будинку, немає.

18-річна Діана Згоран навчається у Володимирі-Волинському на вчителя образотворчого мистецтва та дизайнера. Вона розповіла, як все сталося.

"Почало все горіти близько опів на 12-ту ранку. Оскільки пожежа почалась згори, то ніхто нічого не помітив. Ми навіть спершу не зрозуміли, що щось горить. Коли вже побачили вогонь, то почали все виносити з хати. Головне, що врятували документи і гроші" – розповідає дівчина.

У будинку згорів весь дах, вся підлога. Одне вікно вибухнуло під час пожежі, два – дали тріщини. Не лишилося і меблів. 93-річну бабусю та брата забрали родичі в Любохинець. Чотирьох членів сім'ї, серед яких і дівчина, прихистили сусіди.

"А ми поки живемо у сусідів. У сім'ї нас шестеро людей: я, мама, тато, бабуся, дідусь і менший братик. Будинок був дерев'яний, але з однієї сторони. Ми вже закінчували робити ремонт, обкладали стіни бетонними блоками. Пожежна частина знаходиться десь за 7 кілометрів від села, то довелося чекати, поки вони приїдуть. Гасили пожежу самотужки та й сусіди допомагали. Але, оскільки осередок загоряння був зверху, люди просто не могли туди дістати. В нас стоїть літня кухня близько біля хати, то на неї найбільше зливали воду, щоб не загорілась" – пригадує дівчина.

"Поки що ми не знаємо, де будемо жити. Наразі у нас найбільша потреба у коштах, аби накрити дах" – каже Діана.

Дідусь дівчини, Петро Миколайович повідомив, що офіційна причина виникнення пожежі – коротке замикання.

"В найпершу чергу, треба зробити дах, в принципі, не зима йде, а літо. В нас він був перекритий бляхою, за яку ми 5 років тому віддали 15 тисяч гривень, коли долар був по 8. Не уявляю, скільки це вартуватиме зараз. Самотужки відновлюємо і люди помагають. Нам кожна копійка допоможе. Їсти є що: картопля є, сало є, то таке" – бідкається чоловік.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

18 травня 2020, 20:43:49

500 грн
Анонімний добродійник

17 травня 2020, 07:12:43

50 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2020, 19:27:59

100 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2020, 17:39:56

Божої допомоги!

20 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2020, 18:24:54

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше