Допомагаю.укр

Ярослава страждає щодня! Операція на хребті – це єдиний шанс позбутися болю!

Сума збору: 840 000 грн
Підтримали: 1620 осіб
624 625 грн 74.36%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Швецова Ярослава Олегівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Вроджений грудопоперековий S-подібний сколіоз IV ст., кілеподібна деформація грудної клітини, вроджений порок розвитку хребта та грудної клітини
 • Призначення збору:
  Хірургічне втручання – корекція та фіксація сколіозу
 • Населений пункт:
  Нікополь, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  15 грудня 2023, 11:49:00

Опис збору

Успішна оплата рахунку за лікування Швецової Ярослави!

18 січня 2024, 09:15:03

Шановні, спішимо до вас з чудовою новиною. Усі зібрані кошти нашим фондом перераховано на рахунок лікарні для проведення операції для Ярослави! Усіма молитвами підтримуємо дівчину, щоб заплановане хірургічне втручання пройшло успішно та якнайкраще, а реабілітація була легкою!

Висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею.Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким омріяну операцію проведуть для дівчини.

Доземний уклін Вам, дорогі за небайдужість й добросердечність!

Більше новин


Привіт, я Ярослава, мені 20 років, я молода дівчина у якої життя тільки набирає обертів. Я маю цілі, мрії. Однак, також маю вроджену ваду яка може завадити моєму майбутньому. З народження мені діагностували вроджений грудопоперековий S-подібний сколіоз IV ст. Кілеподібна деформація грудної клітини. Вроджений порок розвитку хребта та грудної клітини. 

Все почалося коли я була зовсім крихіткою, немовлям я мала грижу, а потім як пішли мої перші кроки в житті почалося викривлення, яке стрімко почало прогресувати, тому вже в 6 років я мала III-IV степінь сколіозу. З дитинства я маю 2 групу інвалідності, стою на обліку та проходжу регулярні обстеження, однак це не допоможе розв'язати проблему. 

Сколіоз зумовлений не тільки зовнішніми факторами, але і тримає в заручниках всі внутрішні органи та не дає змогу повноцінно дихати, що має негативний вплив на організм. Кожен день я прокидаюсь з болями в спині, та з важкістю в середині. Під час болю мені складно дихати, та щось робити.

З самого малечку, кожен свій день народження я загадую тільки одне «Бути здоровою, мати рівну спину». Я звернулась в одну із кращих клінік в Ізраїль, які мають високу кваліфікацію у сфері ортопедії, та оперування сколіозу. Лікарі погодились взяти мою справу, шанси є.

Я хотіла б мати можливість жити, як інші люди мого віку, не думаючи постійно про те, що буде далі... Я хотіла б продовжувати свої пристрасті та мрії, не думаючи про хворобу та обмеження. На жаль, операція дуже дорого вартісна та не посильна для моєї родини. Тому я хочу звернутись до людей доброї волі про підтримку.

Якщо ви захочете мені допомогти й поділитесь моєю історією між своїми знайомими або ж здійсните хоча б маленький символічний внесок - я буду вам безмежно вдячна... Ваша підтримка буде неоціненною!


Документація

Добродійники

2 000 грн
Анонімний добродійник

15 грудня 2023, 10:26:51

1 000 грн
Анонімний добродійник

08 грудня 2023, 22:48:31

300 грн
Анонімний добродійник

05 грудня 2023, 18:13:42

500 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 19:44:09

5 000 грн
Анонімний добродійник

27 листопада 2023, 11:19:41

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше