Допомагаю.укр

Ярослава страждає щодня! Операція на хребті – це єдиний шанс позбутися болю!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 840 000 грн
Підтримали: 1260 осіб
473 132 грн 56.33%
366 868 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Швецова Ярослава Олегівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Вроджений грудопоперековий S-подібний сколіоз IV ст., кілеподібна деформація грудної клітини, вроджений порок розвитку хребта та грудної клітини
 • Призначення збору:
  Хірургічне втручання – корекція та фіксація сколіозу
 • Населений пункт:
  Нікополь, Дніпропетровська область
 • Початок:
  18 серпня 2023, 13:40:39

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Гарні новини! Ми зменшуємо суму збору для Швецової Ярослави!

01 вересня 2023, 10:52:52

Ярослава, молода, енергійна, сповнена сил та наснаги дівчина, яка бореться за краще майбутнє без страждань. Дівчині з народження діагностували вроджений грудопоперековий S-подібний сколіоз IV ст. Кілеподібна деформація грудної клітини. Вроджений порок розвитку хребта та грудної клітини.

З самого малечку, кожен свій день народження вона загадує тільки одне «Бути здоровою, мати рівну спину». Зараз такий шанс у неї є - операція в Ізраїлі, де оперують висококваліфіковані лікарі.

Ціна оперативного втручання є надзвичайно високою, але завдяки небайдужим людям, які допомагають та підтримують Ярославу на інших платформах, ми з великою радістю зменшуємо суму збору.

Але все ж таки сума й надалі залишається непосильною для родини дівчини.

Надалі просимо підтримати Ярославу, допоможіть зробити мрію дитинства реальністю! Кожна гривня на вагу золота!


Привіт, я Ярослава, мені 20 років, я молода дівчина у якої життя тільки набирає обертів. Я маю цілі, мрії. Однак, також маю вроджену ваду яка може завадити моєму майбутньому. З народження мені діагностували вроджений грудопоперековий S-подібний сколіоз IV ст. Кілеподібна деформація грудної клітини. Вроджений порок розвитку хребта та грудної клітини. 

Все почалося коли я була зовсім крихіткою, немовлям я мала грижу, а потім як пішли мої перші кроки в житті почалося викривлення, яке стрімко почало прогресувати, тому вже в 6 років я мала III-IV степінь сколіозу. З дитинства я маю 2 групу інвалідності, стою на обліку та проходжу регулярні обстеження, однак це не допоможе розв'язати проблему. 

Сколіоз зумовлений не тільки зовнішніми факторами, але і тримає в заручниках всі внутрішні органи та не дає змогу повноцінно дихати, що має негативний вплив на організм. Кожен день я прокидаюсь з болями в спині, та з важкістю в середині. Під час болю мені складно дихати, та щось робити.

З самого малечку, кожен свій день народження я загадую тільки одне «Бути здоровою, мати рівну спину». Я звернулась в одну із кращих клінік в Ізраїль, які мають високу кваліфікацію у сфері ортопедії, та оперування сколіозу. Лікарі погодились взяти мою справу, шанси є.

Я хотіла б мати можливість жити, як інші люди мого віку, не думаючи постійно про те, що буде далі... Я хотіла б продовжувати свої пристрасті та мрії, не думаючи про хворобу та обмеження. На жаль, операція дуже дорого вартісна та не посильна для моєї родини. Тому я хочу звернутись до людей доброї волі про підтримку.

Якщо ви захочете мені допомогти й поділитесь моєю історією між своїми знайомими або ж здійсните хоча б маленький символічний внесок - я буду вам безмежно вдячна... Ваша підтримка буде неоціненною!


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2023, 08:57:52

У тебя 100% будет красивая спина!

100 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2023, 08:46:16

200 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2023, 08:38:21

20 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2023, 08:23:50

50 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2023, 08:20:01

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше