Допомагаю.укр

Рак кардинально змінив моє життя за рік! Будь ласка, допоможіть мені побороти...

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 748 800 грн
Підтримали: 185 осіб
35 515 грн 4.74%
713 285 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Шведчикова Наталія Миколаївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак легенів, метостази головний мозок, печінка
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Початок:
  15 лютого 2023, 10:58:45

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Мене звати Наталія, мені лише 36 років. У січні 2022 році я почула діагноз, який сколихнув усе моє життя... Він перевернув мої плани та мрії та додав у буденність страху за себе та своїх близьких, особливо дітей... Я не можу їх покинути!

Мені поставили діагноз - рак легенів Ca нижньої частки правої легені. Спершу була зневіра, сльози та панічний страх. Страх за власне життя, а також за те, що буде далі. Я мама двох чудових доньок, яких я не могла підвести. Тож я знала, що на наступному кроці мені доведеться боротися, щоб перемогти хворобу раз і назавжди.

У лютому зробила операцію Харківському Обласному Центрі Онкології по видаленню правої легені (пульмонектомія). Була надія, що все буде добре. І ось 24 лютого (виписали з незагоєним швом) Дві війни одночасно.

В березні мені довелося евакуюватися до Польщі. Дуже дякую лікарям в Польщі за проведену ще одну операцію для загоєння шва. Потім реабілітація і спостереження КТ кожні 3 місяці. Все робила, було добре. Повернулась до України в серпні з надією. Але чудо не трапилось. Рак знову дав про себе знати, цього разу метастазами в головний мозок. Знов операція по видаленню метастазів та стереотаксична радіохірургія Інститут нейрохірургії А. П. Ромоданова.

Почали шукати допомоги та знайшла світло в кінці тунелю... Завдяки молекулярному дослідженню виявили препарат, що дає мені надію на одужання. Таргетна терапія ТАГРІССО Осимертиніб. Приймати треба за призначенням лікаря хіміотерапевта 1-2 роки. Звісно, ​​все невідшкодовне і це великі суми.

Я рада, що знайдено лікування в правильному напрямку, і водночас я дуже хвилююся, що я не справляюся фінансово. Тому сьогодні мені нічого не залишається, як звернутися до вас за допомогою. Ваша підтримка буде для мене безцінною. Адже я обіцяла своїм дітям, що виграю цей бій.

Дуже дякую за вашу допомогу зараз.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

28 березня 2023, 17:50:33

Ви обов'язково одужаєте! Хай Бог вам помагає!🤍

100 грн
Анонімний добродійник

28 березня 2023, 16:45:51

5 грн
Анонімний добродійник

27 березня 2023, 16:22:55

300 грн
БО «Допомагаю.укр»

27 березня 2023, 13:15:25

Банківський переказ від анонімного добродійника

100 грн
Анонімний добродійник

27 березня 2023, 13:13:19

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше