Допомагаю.укр

Терміново! Хочу жити заради сина, без вашої допомоги рак мене вб’є!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 600 000 грн
Підтримали: 737 осіб
155 420 грн 25.90%
444 580 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Шумовська Людмила Анатоліївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак молочної залози з метастазами в печінку, хребет та кістки
 • Призначення збору:
  Лікування препаратами: Лінпарза, Золадекс, Зомета
 • Населений пункт:
  Біла Церква, Київська область
 • Початок:
  18 листопада 2021, 21:35:46

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Поспішаємо повідомити про черговий успіх у справі Людмили Шумовської!

27 квітня 2024, 19:01:27

Друзі, завдяки спільно зібраним коштам нам вдалось оплатити рахунок на ліки для Людмили, які так необхідні жінці для покращення самопочуття. У неї є всі шанси як найшвидше одужати.

Але без вашої допомоги ми б не впорались. Хочемо висловити подяку людям, які маючи добре серце готові допомагати іншим у тяжкі хвилини зневіри. Та зупинятися не час, потрібно разом йти до омріяної перемоги над хворобою.

Більше новин

Мені 36 років, моє життя було звичайним, як і більшість з вас. Дім, робота, виховування сина. На жаль, все змінилося два роки тому, коли я дізналася, що у мене рак молочної залози.

Під час самоогляду я відчула маленьке ущільнення, яке мене збентежило. Так, як з раком я була знайома раніше, адже від онкологічного захворювання досить молодим помер мій татусь, я відразу звернулась в місцевий онкодиспансер. Прийшовши на огляд говорила лікарям, що в мене є спадковість, але у відповідь почула: «не вигадуй, ніякого раку в тебе немає».

Почали лікувати мастопатію, потім мастит (хоча дитину я вже давно перестала годувати). Я ходила туди, як на роботу і через 3 місяці лікування, яке не давало жодного результату мене приголомшили - рак молочної залози 3б стадія, набрякова форма, мультицентричний ріст з ураженням лімфовузлів, шкіри та мишці.

За мить я неначе втратила землю під ногами. Передати свої почуття я не можу. Я не розуміла, як це. Я ж я говорила... Першим про, що я подумала, як мій синочок буде без мами, він ще ж зовсім маленький. Як повідомити мамі про свій діагноз, адже вона ще не оговталась від втрати тата. Мій світ перевернувся. Думала, що це страшний сон… Я проснуся і про все забуду, як кошмар.

Я була налякана і зовсім не усвідомлювала, що найгірше ще попереду…. Але здатися я не могла. Давши собі один день для сліз і сприйняття, я розпочала діагностику та виснажливе лікування : 8 блоків хіміотерапії, потім Мастектомія лівої молочної залози, променева терапія, антигормональна терапія і довгоочікувана ремісія.

Мої будні дні повернулась до звичного життя, та воно було не таке, як раніше. Цінувався кожен момент, почала будувати плани на майбутнє. Вірила в те, що випробування для нашої родини закінчились. Але в долі свої плани... На плановому КТ в липні 2021 виявили множинні ураження хребта та кісток. Сказати, що це був шок - нічого не сказати.

Я не вірила в це, але часу на сприйняття не було. Знову обстеження. Операція на хребті. Виявлені мутації BRCA2 та імовірно CHEK 2. Другий етап бою за існування. Новий протокол лікування, який не надав очікуваного ефекту. Показники онкомаркерів стрімко поповзли вверх. Як грім прозвучало - прогресія хвороби, метастазами в печінку.

Фахівці почали шукати далі – терапію, яка була б ефективна при цьому типі раку. Надія - Лінпарза, яка впливає на генетичну мутацію та може врятувати моє життя. На жаль – його вартість понад 90 тис. грн на 28 днів на постійній основі.

Рак забрав у мене поки що відносно спокійне життя, треба боротися не за себе, а за свого сина, хочу якомога довше брати участь у його вихованні. В даний момент нічого іншого не залишається, як шукати альтернативу, до запропонованої терапії. Будь ласка, допоможіть мені! Я вірю, що з допомогою небайдужих людей, з великими серцями я зможу продовжити лікування і зберегти життя.

З надією в серці – Людмила.


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

18 травня 2024, 09:35:36

🫶

200 грн
Анонімний добродійник

17 травня 2024, 21:51:32

300 грн
Анонімний добродійник

17 травня 2024, 21:28:37

200 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2024, 18:40:59

100 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2024, 10:23:03

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше