Допомагаю.укр

Ми рятуємо матір двох чудових школярів! Не дозвольмо ракові перемогти, дітям потрібна мама!

Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 241 осіб
36 929 грн 30.77%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Сереженко Лілія Леонідівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Сімейний аденоматозний поліпоз товстого кишківника, ускладнення - колоректальний рак сигмовидної та сліпої кишки
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Дніпро, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  11 вересня 2022, 12:29:00

Опис збору

Дізнались про сумну звістку, боротьба за життя Серженко Лілії закінчилась трагічно...

11 вересня 2022, 13:31:22

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійної. Хай земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Старанно і наполегливо Лілія боролася за своє життя до останньої хвилини, та нажаль страшний ворог - рак, переміг.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Лілю назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна їй пам'ять!

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю...


Мене звуть Лілія, мені 35 років, я мама двох прекрасних школярів, дружина чудового чоловіка, життя яких перевернулось минулого року. Ми розпочали боротьбу за моє життя, яку можемо програти без сторонньої допомоги!

Я завжди активна та енергійна, працювала на двох, трьох роботах, зараз не можу пройти без болю в животі 200 метрів. Зменшує якість життя карциноматоз, що завдає біль. Сон лише на спині в положенні напівсидячи, рухливість обмежена, домашніми справами займаються діти, чоловік та свекруха. Але навіть в такому стані я намагаюсь працювати, адже дане виліковування є надто дороге.

Я народилася в багатодітній сім'ї, де троє дітей. З дитинства ми знали про хворобу батька, що страждав від постійних болів в животі. Як з'ясувалося пізніше - це рідкісне сімейне захворювання - сімейний аденоматозний поліпоз товстого кишківника, що спричиняє формування тисячі поліпів шлункового тракту, особливо страждає товстий кишківник. Від цього захворювання померли дід, тітка та батько по татовій лінії - всі до 42 років. Небезпека захворювання - можливість передати його в спадок своїм дітям, потрібен пожиттєвий контроль моїх дітей (донька 12 років та син 6).

Оскільки таке захворювання є генетичним, процес перетворення поліпа в рак 100% в період з 30 до 40 років. Уникнути раку можливо в тому випадку, якщо вирізати повністю товстий кишківник та слідкувати за іншим відділом кишківника тонкого та шлунку. Нажаль, своєчасно інформація щодо захворювання не була надана лікарями, про складність захворювання ми дізналися вже коли мені поставили діагноз рак. 

Про захворювання я дізналася минулого року, коли був розлад шлунку, після колоноскопії взята часта пухлина зі сліпої кишки та підтверджена аденокарцинома. Оскільки мій кишківник був повністю заповнений поліпами, можливості його зберегти не було. 21.09.2020 була проведена операція по повному видаленню товстого кишківника та установленню пожиттєвої ілеостоми (вивід тонкої кишки на живіт з кріпленням калоприймача).

Після операції було назначено лікування хіміотерапією, але метастаз не було виявлено. Після 4 курсів хіміотерапії було прийнято рішення про припинення лікування за умови поганої переносимості препаратів. Контрольні обстеження проводились раз на 3 місяці.

30.07.2021 було проведене чергове КТ та виявлено множинне прогресування захворювання - під питанням метастази печінки, нирки, легень, яєчника, лімфовузлів та найнебезпечніше - карциноматоз та часткова тонкокишкова непрохідність. На фоні такої ситуації хіміотерапевти не згодились проводити хіміотерапію, оскільки існував ризик оперативного втручання - непрохідність, з якою хімія не проводиться. Хірурги не могли провести операцію, оскільки великий об'єм ураження. Було проведене консультування та вирішено хірургом Савенковим Ю. Д (Космічка м. Дніпро) провести хіміотерапію під його наглядом - в хірургічному відділенні.

Навіть 4-та стадія колоректального раку для мене не вирок, якщо не буде ефективного лікування в Україні, я буду шукати його за кордоном. Я маю жити, щоб слідкувати за здоров'ям своїх дітей та не дати можливості спадковій хворобі забрати чергове життя. 

Я зроблю все, щоб перемогти свого смертного супротивника! Але я знаю, що мені одній буде страшенно важко. Ліки, реабілітація, консультації, подорожі - все це породжує величезні витрати, і я не можу сказати, що рак буде чекати ...

Я повинна зробити все можливе, щоб мої діти згадували свою маму не тільки з фотографій... Ваша підтримка - наша надія - єдина надія, яку ми маємо. Допоможіть, будь ласка, всім серцем!


Документація

Добродійники

5 грн
Анонімний добродійник

08 вересня 2022, 16:39:46

5 грн
Анонімний добродійник

07 вересня 2022, 18:42:02

200 грн
Анонімний добродійник

06 вересня 2022, 20:13:57

200 грн
Анонімний добродійник

06 вересня 2022, 03:20:39

100 грн
Анонімний добродійник

05 вересня 2022, 21:44:14

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше