Допомагаю.укр

Біль ніколи не зникає... Допоможи мені звільнитись від страждань!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 138 000 грн
Підтримали: 36 осіб
10 755 грн 7.79%
127 245 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Салій Любов Петрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Диспластичний остеоартроз лівого кульшового суглоба ІІІ ст., дисплазія правого кульшового суглоба
 • Призначення збору:
  Ендопротезування лівого кульшового суглобу
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  27 жовтня 2023, 19:01:01

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Дуже потрібна ваша фінансова підтримка, тому що моя боротьба за здоров'я дуже дорога. Для мене важлива кожна копійка. Будь ласка, допоможіть мені в цій нелегкій боротьбі!

Мене звати Люба, мені 44 роки. Я постійно балансую між надією, що біль мине, і чеканням, коли ж мине. Коли біль припиняється, хоча б трохи, я глибоко дихаю і відчуваю часткове полегшення. Але біль ніколи не закінчується...

Донедавна я була працівником в ательє, ремонтувала одяг. Вже 4 місяці, як непрацездатна через невтішний діагноз – диспластичний остеоартроз лівого кульшового суглоба ІІІ ст...

Спочатку я думала, що проблеми в коліні, бо часто боліло саме воно. В планах було зайнятися лікуванням після закінчення війни. Але час вирішив по іншому. Через часті, постійні болі та температуру візит до лікаря був зроблений раніше ніж планувалось.

При огляді було виявлено, що ліва нога коротша на 3 см, а рентгенівський знімок показав, що проблема зовсім не в коліні, а набагато серйозніша. Кульшовий суглоб пошкоджений, функція порушена. Хвороба дуже непередбачувана та прогресивна. Напад болю може настати в будь-який момент. Симптоми коксартрозу поступово наростають і призводять до втрати працездатності, але, якщо не проводити своєчасне лікування, це призводить до повного знерухомлення, тобто, до анкілозу і, відповідно, до інвалідності.

Проте, коксартроз можна успішно лікувати. І не тільки зупинити його розвиток, але і значною мірою відновити функції тазостегнового суглоба. На третій стадії без операції вже не обійтися. Ендопротезування. Цим терміном позначають заміну власного суглоба на штучний. Лікарі гарантують, що операція дасть мені 20-30 років нормального функціонального життя. 

Я зможу ходити без болю і жити без страху! Проте порятунок має свою ціну – 225 000 грн. Я не зможу отримати такі гроші... Операція повинна бути якнайшвидше. Тому сьогодні я прошу вас про допомогу. Ви мій шанс позбутися страждань, зітхнути з полегшенням після багатьох років, наповнених болем... Будь ласка, допоможіть мені.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2023, 15:30:43

500 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2023, 14:53:49

300 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 09:08:42

500 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2023, 19:24:48

200 грн
Анонімний добродійник

29 листопада 2023, 15:38:13

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше