Допомагаю.укр

Біль ніколи не зникає... Допоможи мені звільнитись від страждань!

Сума збору: 138 000 грн
Підтримали: 123 осіб
38 558 грн 27.94%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Салій Любов Петрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Диспластичний остеоартроз лівого кульшового суглоба ІІІ ст., дисплазія правого кульшового суглоба
 • Призначення збору:
  Ендопротезування лівого кульшового суглобу
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Закінчення:
  01 березня 2024, 17:57:00

Опис збору

З великою радістю повідомляємо вас про успішне завершення збору коштів для Салій Любов!

01 березня 2024, 18:30:43

Шановні, спільними зусиллями зібрано всю необхідну суму на оперування для нашої підопічної.

Наша організація  оплатила рахунок за комплектуючі матеріали для ендопротезу. Завдяки людям з добрим серцем пані Люба успішно прооперована. Віримо, що найближчим часом вона забуде усі ці муки через, які їй прийшлося пройти через прогресуюче захворювання.

Разом з підопічною з усього серця дякуємо Вам наші чудові Благодійники, друзі та рідні, які в потрібний момент надали необхідну допомогу.  Спасибі велике за Вашу підтримку, за Ваше розуміння і Вашу чуйність.

Щиро бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, впевненості у собі та у завтрашньому дні, величезного щастя в сьогоденні та світлих надій на майбутнє.

Більше новин

Дуже потрібна ваша фінансова підтримка, тому що моя боротьба за здоров'я дуже дорога. Для мене важлива кожна копійка. Будь ласка, допоможіть мені в цій нелегкій боротьбі!

Мене звати Люба, мені 44 роки. Я постійно балансую між надією, що біль мине, і чеканням, коли ж мине. Коли біль припиняється, хоча б трохи, я глибоко дихаю і відчуваю часткове полегшення. Але біль ніколи не закінчується...

Донедавна я була працівником в ательє, ремонтувала одяг. Вже 4 місяці, як непрацездатна через невтішний діагноз – диспластичний остеоартроз лівого кульшового суглоба ІІІ ст...

Спочатку я думала, що проблеми в коліні, бо часто боліло саме воно. В планах було зайнятися лікуванням після закінчення війни. Але час вирішив по іншому. Через часті, постійні болі та температуру візит до лікаря був зроблений раніше ніж планувалось.

При огляді було виявлено, що ліва нога коротша на 3 см, а рентгенівський знімок показав, що проблема зовсім не в коліні, а набагато серйозніша. Кульшовий суглоб пошкоджений, функція порушена. Хвороба дуже непередбачувана та прогресивна. Напад болю може настати в будь-який момент. Симптоми коксартрозу поступово наростають і призводять до втрати працездатності, але, якщо не проводити своєчасне лікування, це призводить до повного знерухомлення, тобто, до анкілозу і, відповідно, до інвалідності.

Проте, коксартроз можна успішно лікувати. І не тільки зупинити його розвиток, але і значною мірою відновити функції тазостегнового суглоба. На третій стадії без операції вже не обійтися. Ендопротезування. Цим терміном позначають заміну власного суглоба на штучний. Лікарі гарантують, що операція дасть мені 20-30 років нормального функціонального життя. 

Я зможу ходити без болю і жити без страху! Проте порятунок має свою ціну – 225 000 грн. Я не зможу отримати такі гроші... Операція повинна бути якнайшвидше. Тому сьогодні я прошу вас про допомогу. Ви мій шанс позбутися страждань, зітхнути з полегшенням після багатьох років, наповнених болем... Будь ласка, допоможіть мені.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

26 лютого 2024, 17:00:32

200 грн
Анонімний добродійник

07 лютого 2024, 10:47:42

500 грн
Анонімний добродійник

04 лютого 2024, 20:32:38

Держитесь!

1 000 грн
Анонімний добродійник

03 лютого 2024, 17:35:14

50 грн
Анонімний добродійник

03 лютого 2024, 10:52:25

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше