Допомагаю.укр

Інвалідність – це не вирок! Максим може бути незалежним, а ви можете в цьому допомогти!

Сума збору: 84 000 грн
Підтримали: 196 осіб
28 775 грн 34.26%
55 225 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Сайко Максим Олексійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Інвалід І-групи ДЦП з дитинства
 • Призначення збору:
  Збір на електроскутер
 • Населений пункт:
  Бердянськ, Запорізька область
 • Початок:
  22 жовтня 2021, 13:20:22

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Життя людини з інвалідністю ніколи не було легким. Я народився з дитячим церебральним паралічем. Незважаючи на багато перешкод, з якими я намагаюся зіткнутися, я все ще потребую підтримки у повсякденному функціонуванні.

Мене звуть Максим, мені 22 роки. Я людина з першою групою інвалідності. Можливо, у мене був не найпростіший початок, але якимось чином я навчився справлятися з життям. Створив свою сім’ю, маю дружину, яка є також інвалідом 2-ї групи. Доля подарувала нам чудового синочка, якому вже рік і три місяці, дякуючи Всевишньому хлопчик народився здоровим та розвивається, як усі його ровесники. 

Повсякденне життя людини з інвалідністю не просте. Я дізнаюсь про це щодня. Перешкодами є сходи, повсякденна діяльність, вихід із дому, поїздки. Хоча мені дуже важко, але я навчився з цим жити. Ходжу я погано, за допомогою ходунків Ролатори, які мене підтримують, я долаю шлях аби вирішити, якісь сімейні питання, чи обов’язки.

Люди мого віку мають тисячі різних мрій. Наразі у мене є одна – полегшити мій спосіб пересування завдяки Електроскутеру для інвалідів. На жаль вартість такого транспорту дуже велика. Моєї пенсії ледве вистачає на проживання, тому зібрати самостійно потрібну суму в моєму випадку дуже важко.

Оскільки я знаю, що завдяки електроскутеру моє життєве становище полегшиться, я зможу бути більш незалежним, я прошу допомоги, і хоча усвідомлюю, що є й інші люди, які також потребують допомоги, у мене немає іншого виходу, тому що я не можу впоратися самостійно.

Однак, якщо є хороші люди з добрим серцем, які вміють і бажають мені допомогти, я буду вдячний за вашу підтримку, за кожен жест, спрямований до мене. Будь ласка, допоможіть мені трохи полегшити моє життя. Дякую за кожну гривню від усього серця!


Документація

Добродійники

400 грн
Анонімний добродійник

14 травня 2022, 11:51:55

1 грн
Анонімний добродійник

11 травня 2022, 19:55:22

200 грн
Анонімний добродійник

22 лютого 2022, 15:59:21

Пусть мечты исполняются

50 грн
Анонімний добродійник

13 лютого 2022, 21:51:40

360 грн
Анонімний добродійник

11 лютого 2022, 19:40:04

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше