Допомагаю.укр

Інвалідність – це не вирок! Максим може бути незалежним, а ви можете в цьому допомогти!

Сума збору: 84 000 грн
Підтримали: 489 осіб
86 436 грн 102.90%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Сайко Максим Олексійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Інвалід І-групи ДЦП з дитинства
 • Призначення збору:
  Збір на електроскутер
 • Населений пункт:
  Бердянськ, Запорізька область
 • Закінчення:
  03 серпня 2022, 18:30:00

Опис збору

Шановні, ми до вас з чудовою новиною! Збір для Сайко Максима успішно закрито!

03 серпня 2022, 19:30:01

Друзі, завдяки спільним зусиллям мета збору досягнута успішно! Дякуючи усім небайдужим людям ми придбали для молодого тата електроколяску та додаткові акумулятори, які полегшать спосіб пересування для Максима.

Ваша допомога друзі – це прояв доброти, милосердя та турботи про майбутнє нашої держави… Від імені фонду «Допомагаю.укр» хочемо сказати, що Ви, безумовно, заслуговуєте найщирішої та найглибшої вдячності. Дякуємо!


Життя людини з інвалідністю ніколи не було легким. Я народився з дитячим церебральним паралічем. Незважаючи на багато перешкод, з якими я намагаюся зіткнутися, я все ще потребую підтримки у повсякденному функціонуванні.

Мене звуть Максим, мені 22 роки. Я людина з першою групою інвалідності. Можливо, у мене був не найпростіший початок, але якимось чином я навчився справлятися з життям. Створив свою сім’ю, маю дружину, яка є також інвалідом 2-ї групи. Доля подарувала нам чудового синочка, якому вже рік і три місяці, дякуючи Всевишньому хлопчик народився здоровим та розвивається, як усі його ровесники. 

Повсякденне життя людини з інвалідністю не просте. Я дізнаюсь про це щодня. Перешкодами є сходи, повсякденна діяльність, вихід із дому, поїздки. Хоча мені дуже важко, але я навчився з цим жити. Ходжу я погано, за допомогою ходунків Ролатори, які мене підтримують, я долаю шлях аби вирішити, якісь сімейні питання, чи обов’язки.

Люди мого віку мають тисячі різних мрій. Наразі у мене є одна – полегшити мій спосіб пересування завдяки Електроскутеру для інвалідів. На жаль вартість такого транспорту дуже велика. Моєї пенсії ледве вистачає на проживання, тому зібрати самостійно потрібну суму в моєму випадку дуже важко.

Оскільки я знаю, що завдяки електроскутеру моє життєве становище полегшиться, я зможу бути більш незалежним, я прошу допомоги, і хоча усвідомлюю, що є й інші люди, які також потребують допомоги, у мене немає іншого виходу, тому що я не можу впоратися самостійно.

Однак, якщо є хороші люди з добрим серцем, які вміють і бажають мені допомогти, я буду вдячний за вашу підтримку, за кожен жест, спрямований до мене. Будь ласка, допоможіть мені трохи полегшити моє життя. Дякую за кожну гривню від усього серця!


Документація

Добродійники

200 грн
БО «Допомагаю.укр»

11 серпня 2022, 11:25:54

Банківський переказ від анонімного добродійника

150 грн
БО «Допомагаю.укр»

11 серпня 2022, 11:24:02

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

03 серпня 2022, 18:55:05

15 грн
Анонімний добродійник

03 серпня 2022, 16:45:55

170 грн
Святослав Воньо

02 серпня 2022, 22:16:35

Май віру, йди до цілі, в тебе все вийде!

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше