Допомагаю.укр

Я хочу виграти боротьбу з раком! Прагну бути здоровою, для себе і свого сина!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 2 673 000 грн
Підтримали: 579 осіб
187 600 грн 7.02%
2 485 400 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Сабадаш Юлія Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Базальноклітинна аденокарцинома слинної залози
 • Призначення збору:
  Обстеження та лікування в клініці Шаріте (Німеччина)
 • Населений пункт:
  Піщанка, Дніпропетровська область
 • Початок:
  27 жовтня 2023, 19:13:44

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Я опинилася в ситуації, коли мені потрібна допомога, тому я кричу про допомогу... У мене рак, я борюся за своє життя, і без вашої підтримки у мене немає шансів. Будь ласка, допоможи мені... Мене звати Юлія, мені 31 рік і я борюся за життя, бо мені є для кого жити! До захворювання працювала хореографом з дітками, виховувала сина, вела звичайне, мирне життя. Усе це змінилось у 2019 році, коли мені поставили приголомшливий діагноз – рак слинної залози.

Після початкового збентеження та відчаю прийшла рішучість. Рак більше не смертний вирок, його можна перемогти! Почалася боротьба за здоров'я і життя. Через рідкісне захворювання в Україні мені не могли підібрати правильного лікування. Тому за численними рекомендаціями було прийнято рішення їхати в Білорусь на лікування.

У 2020 році було виконано операцію з видалення пухлини, після якої залишилися наслідки. Було пошкоджено лицьовий нерв, через, що я змушена була залишити свою улюблену роботу, яка була моєю великою пристрастю. Здавалось все мало бути добре… Ця темна смуга була освітлена світлом надії – пухлину видалили, а хімієтерапія мала не дати їй повернутись. Була думка, що все повертається до бажаної норми.

На жаль... Під час планового обстеження у 2021 році було виявлено метастази у легенях та по плеврі, хвороба почала прогресувати. Це був величезний удар для мене та моїх близьких... З новиною боротьба за життя стала ще драматичнішою. Знову повернулась у клініку для подальшого лікування. Пройшла 18 хімієтерапій, результату позитивного не дало. Організм слабшає на тлі стількох крапельниць. Але мій дух боротись став ще сильнішим. Я знайшла клініку в Німеччині, де готові допомогти в моїй не легкій боротьбі. Лікарі ознайомившись з моєю історією захворювання сказали, що стандартну терапію вже пройдено. І слід розглядати інші варіанти. Потрібно пройти нову біопсію, вивчити пухлину на мутації генів та додаткові тести на чутливість до імунотерапії.

Шанс на продовження життя є, і я повинна його використати. Сьогодні найважливіша місія - перемогти рак... Але сума лікування є не посильна для нашої родини.

Важко просити про допомогу, але я роблю це не тільки для себе... Випробування, яке я чекаю, стосується не лише мого майбутнього, а й майбутнього мого сина. Він занадто маленький, щоб зараз втратити матір! Мені дуже потрібна ваша допомога!

Будь ласка, дайте мені шанс на лікування та життя!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2023, 09:10:52

Одужуйте

200 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2023, 06:39:31

Скорішого одужання

300 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2023, 01:24:50

40 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 22:08:29

100 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 20:02:36

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше