Допомагаю.укр

Допоможімо Ірині подолати страшний діагноз «Плоскоклітинна зроговіла карцинома», з яким жінка вже 4 роки бореться!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 936 000 грн
Підтримали: 319 осіб
61 324 грн 6.55%
874 676 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Руських Ірина Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Плосколітинна зроговіла карцинома
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Кітруда (Keytruda/Пембролізумаб)
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  28 вересня 2020, 23:16:38

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні добродії!

12 лютого 2021, 16:36:30

Прийміть найщирішу вдячність за фінансову допомогу, яку Ви надали для Руських Ірини. Завдяки Вам ми успішно перерахували 6.000 грн за лікування Іри, яка бореться за своє життя з раком.

Ми дуже надіємось, що разом ми зможемо більше допомогти молодій мамі у її лікуванні, адже наша з Вами підтримка є необхідна для неї.

Із вдячністю і повагою БО «Допомагаю.укр».

Більше новин

Четвертий рік молода жінка Ірина, мати 13-річного хлопця, без перестанку бореться за своє життя. Хвороба не дає продиху жінці та її родині, боротьба за її життя триває кожен день.

За чотири роки жінка та її родина виснажені фізично, морально та матеріально. Все почалось в березні 2017-го, коли Ірина звернулась до лікаря, де і почула страшний діагноз - злоякісна пухлина прямої кишки 3-ї стадії. Після проходження хіміотерапії та променевої терапії була проведена операція, далі знову хіміотерапія. Після всього пережитого сподівалась, що чорна полоса скінчилась, але сподівання були марними, стався рецидив. Лікарі знову запропонували хіміотерапію, але після першого курсу показники крові стрімко почали падати, тому лікарі в Києві відмовились лікувати її далі, виписали наркотичні знеболюючі препарати та запропонували шукати альтернативу самотужки.

На той момент лікарі в Німеччині запропонували зробити тяжку операцію, яка повинна була вирішити проблему Ірини. Операція коштувала 55.000 євро. Непід'ємна для сім'ї сума була зібрана дякуючи колегам, друзям та небайдужим людям. Операція значно поліпшила її життя, головне, що Ірина виграла час, але не позбавилась страшної хвороби.

Після операції лікарі в Німеччині назначили шість курсів імунотерапії, дуже коштовної - всього за шість курсів 24.000 євро.

Крім цього жінка за цей період перенесла п'ять операцій менш складних на суму 20.000 євро. Але і на цьому страждання не скінчились, знову рецидив. Було прийнято рішення змінити терапію на іншу: 12 курсів віктибікс + іринотикан + 5фторурацил + лейковорин. Сума лікування 480.000 грн. Нова схема лікування подарувала Ірині ще півроку життя, але після знову рецидив і знову інша схема хіміотерапії, така ж коштовна та тяжка.

 Зважаючи на те, що Ірині вже довелось пройти більше 40 курсів різних хіміотерапій, то її організм виснажений, та потребує медикаментозної підтримки, а також коштовної.

Самотужки їй та її родині таку суму не зібрати, адже за чотири роки вже виснажені, усі заощадження,які тільки мали всі вичерпані.

Іра дуже хоче жити, бути здоровою та виховувати сина, тому звертається до Вас наші небайдужі Добродійники допомогти в її лікуванні. Просимо, не проходьте мимо, давайте разом подаруємо Ірині шанс на здорове, щасливе життя! Кожна подарована гривня Вами це поступовий крок до одужання.

Ми Віримо та надіємось на Вашу підтримку. Разом ми сила!


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

24 лютого 2021, 00:30:21

5 грн
Анонімний добродійник

23 лютого 2021, 21:40:19

5 грн
Анонімний добродійник

23 лютого 2021, 12:01:41

200 грн
Анонімний добродійник

22 лютого 2021, 22:47:47

100 грн
Анонімний добродійник

21 лютого 2021, 14:00:45

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше