Допомагаю.укр

Рак не може виявитись сильнішим. Врятуйте Сергія!

Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 29 осіб
4 225 грн 3.52%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Румянцев Сергій Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  3 стадія «Лімфома Ходжкіна»
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Бердичів, Житомирська область
 • Закінчення:
  15 травня 2023, 14:07:00

Опис збору

Справу Румянцева Сергія в нашому фонді закрито.

19 травня 2023, 19:38:37

За проханням підопічного збір коштів для пана Сергія завершено. Усі зібрані кошти будуть витрачені на його лікування. Дякуємо усім благодійникам, які робили пожертви та надавали підтримку, ваша допомога дуже цінна та важлива.

Бажаємо усім здоров’я, миру над головою, затишку в домі, добра в сім’ї і неймовірного щастя в кожному новому дні.

Більше новин

Потрібна термінова допомога! Хвороба не чекає, не повідомляє і не передбачає. Ми боремося за життя Сергія. У нього є любляча родина, яка не уявляє світу без нього. Будь ласка, допоможіть і підтримайте!

Ніщо не віщувало хвороби. Вона з'явилася раптово, зовсім несподівано,  влітку 2021 року в чоловіка набрякли лімфовузли на шиї. Звернулися до лікаря хірурга у м. Бердичеві. На що лікар відповів, що треба видалити хворі зуби. Після видалення 2 зубів ситуація не змінилась. У жовті лімфовузли набрякли ще більше. Розпочали обстеження у різних лікарів, але відповіді на питання не знайшли, а тільки чули різні рекомендації лікування, які на деякий час тільки зменшували лімфовузли. У січні 2022 року ситуація різко погіршилась, шия набрякла та стала синювато-бордовою. Звернулись в приватну клініку де було  зроблену біопсію.

Три тижні очікування результату дослідження здавалися вічністю. В перші дні лютого наші серця розірвалися навпіл. Ми почули те, чого боялись найбільше. У Сергія виявлено онкологічне захворювання – Лімфома Ходжкіна.

Повірте, це непросто... Рак - страшний противник, який перевертає життя з ніг на голову. Проте він показав нам, що насправді важливо в житті. Звичайні, буденні речі та події набувають величезного значення... Раптом ми розуміємо, що кожне з них може бути останнім у нашому житті.

Сергій відразу розпочав низку обстежень, щоб розпочати правильне лікування, яке відклалось через повномасштабну війну в Україні. В той момент кожен житель країни пережив величезний страх та боязнь. Клініка не приймала на прийом онкохворих людей так, як рятувала життя  поранених, які постраждали під час обстрілів. Нас було скеровано у вінницький онкоцентр, в якому хіміотерапевт призначив лікування.

Терапія була спланована за стандартним протоколом. Протягом всієї процедури були кращі та гірші моменти... Хіміотерапія - це величезне навантаження для організму.  Проте ми не можемо відступати, а повинні боротись до кінця.

Попри все, я твердо вірю, що станеться диво, яке  врятує мого чоловіка. Але на цьому шляху стоїть перешкода — фінанси... Лікування дуже дороге... Всі наші заощадження на нулю…

Без допомоги людей доброї волі нам не справитись з жорстоким захворюванням Сергія. Він просто може померти… Тому я прошу вас – допоможіть врятувати чоловіка.

Кожен пожертвуваний гривень - це шанс для нього провести більше часу... Будь ласка, допоможіть нашій родині.

Дружина Сергія.


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

10 травня 2023, 15:57:09

55 грн
Павло М

02 травня 2023, 11:46:37

Тримайтесь та не здавайтесь!

100 грн
Анонімний добродійник

22 квітня 2023, 20:52:00

200 грн
Анонімний добродійник

12 квітня 2023, 10:36:13

50 грн
Анонімний добродійник

27 січня 2023, 16:41:45

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше