Допомагаю.укр

Допоможіть зберегти життя Ростислава! Його лікування не можна перервати!

Сума збору: 14 760 000 грн
Підтримали: 3223 осіб
1 020 388 грн 6.91%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Рудніцький Ростислав Юрійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома 4 ст. (уражена кістка ноги)
 • Призначення збору:
  Лікування в клініці SanJan de Deo (Барселона, Іспанія)
 • Населений пункт:
  Хмельницький, Хмельницька область
 • Закінчення:
  01 лютого 2024, 19:36:00

Опис збору

Це пост безмежної вдячності всім, хто був з нами весь час!

08 лютого 2024, 11:29:56


Дякуємо  щиро і сердечно! Добро повертається! Наш Ростик вже майже рік бореться з рецидивом нейробластоми! Серце  обливається кров'ю! Хочеться кричати від болю, страху, відчаю на весь світ! Ми шукаємо всі варіанти! Боротьба за життя продовжується! Яке ще буде лікування і скільки триватиме знає лише Бог! Ми віримо в Перемогу Ростика! Ми вирішили  почути іншу думку, пройти обстеження в іншому госпіталі! Ми змушені змінити лікування, щоб остаточно і назавжди вбити ракові клітини!

Ми призупиняємо збір коштів на лікування Ростика!  Коштів на погашення боргу вистачає! Завдяки Вам! Дякуємо, що надали величезну силу підтримки, без вас ми б не справились! Ми молимося, щоб цього разу, нарешті почути довгоочікувані слова:"в ремісії!" Розпочинаємо новий рік з вірою і надією на повне одужання нашого коханого синочка!

Просимо про молитву за  Ростика!

Більше новин

Мені страшно, а страх такий сильний, що важко дихати! Жоден батько не повинен бачити страждання своєї дитини, і ніхто не повинен чути від лікарів смертного вироку дитині, яка любить більше життя! Тепер у мене таке враження, що нічого гіршого за останні кілька років зі мною не може статися. На жаль, це неправда – якщо мені не вдасться зібрати кошти на надзвичайно дороге лікування, у сина не буде шансів! 

Я мама 5-річного Ростислава. Мій син - моя єдина дитина, все моє життя і сенс існування... У 3 рочки в життя сина увірвалась смертельна хвороба – Рак 4 стадії з ураженням кісткового мозку. І з того моменту він почав боротьбу за життя в Барселоні, клініка СанЖан де Део, лікування коштувало 285 тисяч євро, ми зібрали ці кошти потом і кров'ю. Багато курсів хіміотерапії, імунотерапія, операція з видалення пухлини.

Ростику допомогло лікування і вже за рік він повернувся додому зі стійкою ремісією. Майже 2 роки минуло з того моменту, як хвороба залишила наше життя. Ростик почав ходити до дитячого садка, восени мав йти в перший клас. Все було добре і ніщо не віщувало лиха. Поїхавши на чергове обстеження 20 лютого ми отримали шокуючий удар. Ми почули, що у сина «Рецидив», хвороба повернулась в кістку ніжки. Сльози, біль, страх, розпач… Неможливо передати словами ці відчуття.

Ми знову розпочали боротьбу за життя сина. І попереду важкий шлях до одужання! Ростик уже почав проходити перший курс хіміотерапії, зволікати не можна, йому потрібна ваша підтримка та допомога.

На жаль, хоча медицина сьогодні дивовижна і рятує стільки дітей, все залежить від грошей... Від колосальної суми, якої у нас немає! Лікування коштує захмарні 295.000 €.

Ми боїмося одного - втратити сина, а з ним і сенс життя... Ми не здамося ! Ми ніколи не здамося в боротьбі за життя Ростислава... Ми не просимо, а благаємо - допоможіть нам! Не дайте нашій дитині загинути! Кожна гривня має значення, кожна підтримка важлива!

Без вас ми не впораємось...


Документація

Добродійники

200 грн
БО «Допомагаю.укр»

16 лютого 2024, 13:20:11

Банківський переказ від анонімного добродійника

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

16 лютого 2024, 13:19:15

Банківський переказ від анонімного добродійника

150 грн
БО «Допомагаю.укр»

16 лютого 2024, 13:18:18

Банківський переказ від анонімного добродійника

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

01 лютого 2024, 20:46:23

Банківський переказ від анонімного добродійника

150 грн
БО «Допомагаю.укр»

01 лютого 2024, 20:45:26

Банківський переказ від анонімного добродійника

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше