Допомагаю.укр

Допоможіть зберегти життя Ростислава! Його лікування не можна перервати!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 14 760 000 грн
Підтримали: 712 осіб
193 446 грн 1.31%
14 566 554 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Рудніцький Ростислав Юрійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома 4 ст. (уражена кістка ноги)
 • Призначення збору:
  Лікування в клініці SanJan de Deo (Барселона, Іспанія)
 • Населений пункт:
  Хмельницький, Хмельницька область
 • Початок:
  12 березня 2023, 11:38:41

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ростик бореться за життя! Не будемо байдужі! Давайте захистимо хлопчика від смерті!

28 липня 2023, 13:28:57


Ростислав після 4 циклу імунохімії. Побічні ефекти знову змучили його. Нудота, блювота, втома, алергія, відсутність апетиту, висока температура, діарея. Наслідки лікування виснажують Ростика, але він сильний, мужній та все витримує, бо хоче жити, хоче перемогти рак.

Серце розривається, коли я бачу як страждає мій маленький син. Він стає все старшим та все розуміє, ставить багато запитань, все важче і важче відкладати відповідь на питання, коли він буде здоровий і нарешті повернеться додому...

Попереду тиждень досліджень та аналізів. Ми з великою надією віримо та молимось, щоб результати були втішні. Ми дуже віримо, що Ростик одужає! Проте, сума, яку нам залишилося зібрати, жахливо величезна.

Попри багато хороших людей навколо, які щодня допомагають нам, залишилося так багато, щоб завершити збір коштів. Будь ласка, продовжуйте підтримувати нашого відважного героя, без вас у нас немає шансів...

Більше новин

Мені страшно, а страх такий сильний, що важко дихати! Жоден батько не повинен бачити страждання своєї дитини, і ніхто не повинен чути від лікарів смертного вироку дитині, яка любить більше життя! Тепер у мене таке враження, що нічого гіршого за останні кілька років зі мною не може статися. На жаль, це неправда – якщо мені не вдасться зібрати кошти на надзвичайно дороге лікування, у сина не буде шансів! 

Я мама 5-річного Ростислава. Мій син - моя єдина дитина, все моє життя і сенс існування... У 3 рочки в життя сина увірвалась смертельна хвороба – Рак 4 стадії з ураженням кісткового мозку. І з того моменту він почав боротьбу за життя в Барселоні, клініка СанЖан де Део, лікування коштувало 285 тисяч євро, ми зібрали ці кошти потом і кров'ю. Багато курсів хіміотерапії, імунотерапія, операція з видалення пухлини.

Ростику допомогло лікування і вже за рік він повернувся додому зі стійкою ремісією. Майже 2 роки минуло з того моменту, як хвороба залишила наше життя. Ростик почав ходити до дитячого садка, восени мав йти в перший клас. Все було добре і ніщо не віщувало лиха. Поїхавши на чергове обстеження 20 лютого ми отримали шокуючий удар. Ми почули, що у сина «Рецидив», хвороба повернулась в кістку ніжки. Сльози, біль, страх, розпач… Неможливо передати словами ці відчуття.

Ми знову розпочали боротьбу за життя сина. І попереду важкий шлях до одужання! Ростик уже почав проходити перший курс хіміотерапії, зволікати не можна, йому потрібна ваша підтримка та допомога.

На жаль, хоча медицина сьогодні дивовижна і рятує стільки дітей, все залежить від грошей... Від колосальної суми, якої у нас немає! Лікування коштує захмарні 295.000 €.

Ми боїмося одного - втратити сина, а з ним і сенс життя... Ми не здамося ! Ми ніколи не здамося в боротьбі за життя Ростислава... Ми не просимо, а благаємо - допоможіть нам! Не дайте нашій дитині загинути! Кожна гривня має значення, кожна підтримка важлива!

Без вас ми не впораємось...


Документація

Добродійники

3 000 грн
Анонімний добродійник

27 вересня 2023, 08:22:04

50 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 17:05:46

100 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 11:31:32

500 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 07:51:26

Одужуй!

100 грн
Andrii Trygubenko

25 вересня 2023, 22:54:17

❤️

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше