Допомагаю.укр

Допоможіть зберегти життя Ростислава! Його лікування не можна перервати!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 14 760 000 грн
Підтримали: 38 осіб
10 370 грн 0.07%
14 749 630 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Рудніцький Ростислав Юрійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома 4 ст. (уражена кістка ноги)
 • Призначення збору:
  Лікування в клініці SanJan de Deo (Барселона, Іспанія)
 • Населений пункт:
  Хмельницький, Хмельницька область
 • Початок:
  12 березня 2023, 11:38:41

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Вкрай терміновий збір! Допоможіть врятувати життя Ростислава!

18 березня 2023, 13:06:09

Сльози навертаються коли бачиш, як ні в чому не винна дитина страждає від болю. Коли по дитячих щічках течуть сльози, серце розривається. Ростик бореться з раком, який забирає його сили, але не волю до життя. Ваша допомога допоможе врятувати життя хлопчика. Родині не впоратись самотужки з безжальною хворобою, яка хоче відібрати їхнього сина.

Ростислав розпочав другий цикл хіміотерапії, який триває 5 днів. Вже маленький організм ослаб, з'явилася втома та тошнота. Проте ми віримо та молимось, щоб Ростик, якнайшвидше одужав. Припиняти, чи робити паузу в лікуванні категорично заборонено, це означатиме віддати хлопчика в руки смерті. Ми не можемо цього допустити, ми повинні вирвати його з лап раку.

Допоможіть врятувати Ростислава: поширте дописи, щоб більше людей дізналися та допомогли.

Мені страшно, а страх такий сильний, що важко дихати! Жоден батько не повинен бачити страждання своєї дитини, і ніхто не повинен чути від лікарів смертного вироку дитині, яка любить більше життя! Тепер у мене таке враження, що нічого гіршого за останні кілька років зі мною не може статися. На жаль, це неправда – якщо мені не вдасться зібрати кошти на надзвичайно дороге лікування, у сина не буде шансів! 

Я мама 5-річного Ростислава. Мій син - моя єдина дитина, все моє життя і сенс існування... У 3 рочки в життя сина увірвалась смертельна хвороба – Рак 4 стадії з ураженням кісткового мозку. І з того моменту він почав боротьбу за життя в Барселоні, клініка СанЖан де Део, лікування коштувало 285 тисяч євро, ми зібрали ці кошти потом і кров'ю. Багато курсів хіміотерапії, імунотерапія, операція з видалення пухлини.

Ростику допомогло лікування і вже за рік він повернувся додому зі стійкою ремісією. Майже 2 роки минуло з того моменту, як хвороба залишила наше життя. Ростик почав ходити до дитячого садка, восени мав йти в перший клас. Все було добре і ніщо не віщувало лиха. Поїхавши на чергове обстеження 20 лютого ми отримали шокуючий удар. Ми почули, що у сина «Рецидив», хвороба повернулась в кістку ніжки. Сльози, біль, страх, розпач… Неможливо передати словами ці відчуття.

Ми знову розпочали боротьбу за життя сина. І попереду важкий шлях до одужання! Ростик уже почав проходити перший курс хіміотерапії, зволікати не можна, йому потрібна ваша підтримка та допомога.

На жаль, хоча медицина сьогодні дивовижна і рятує стільки дітей, все залежить від грошей... Від колосальної суми, якої у нас немає! Лікування коштує захмарні 295.000 €.

Ми боїмося одного - втратити сина, а з ним і сенс життя... Ми не здамося ! Ми ніколи не здамося в боротьбі за життя Ростислава... Ми не просимо, а благаємо - допоможіть нам! Не дайте нашій дитині загинути! Кожна гривня має значення, кожна підтримка важлива!

Без вас ми не впораємось...


Документація

Добродійники

1 000 грн
Анонімний добродійник

29 березня 2023, 14:20:28

200 грн
Анонімний добродійник

28 березня 2023, 22:56:27

200 грн
Анонімний добродійник

28 березня 2023, 21:08:38

Вірю в тебе, силач, головне тримайся💜

50 грн
Анонімний добродійник

26 березня 2023, 14:01:49

50 грн
Анонімний добродійник

24 березня 2023, 10:38:55

Швидкого одужання

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше