Допомагаю.укр

Життя надто коротке, щоб витрачати його на боротьбу з раком! Давайте допоможемо Ользі стати здоровою!

Сума збору: 396 000 грн
Підтримали: 10 осіб
3 160 грн 0.80%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Ромашко Ольга Миколаївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Тубулярна карцинома додатків шкіри
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Кітруда (Keytruda/Пембролізумаб)
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  23 березня 2021, 14:11:00

Опис збору

Шановні, отримали сумну звістку... Важка боротьба за життя Ромашко Ольги закінчилась трагічно...

23 березня 2021, 23:59:46

Причиною смерті став тромб, який відірвався під час проведення ендоскопії.

Колектив БО «Допомагаю.укр» висловлює щирі слова співчуття родині Ромашко Ольги з приводу тяжкої втрати найріднішої людини – смерті дружини, мами.

У цей скорботний час щиро співчуваємо Вам та Вашим рідним. Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне – смерть рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

Вічна пам’ять...


Мене звати Ольга, мені 40років, у мене є сім‘я, я виховую чудову донечку. Заради неї хочеться жити і робити все задля її майбутнього. Але, на жаль, в цьому світі не завжди все складається так, як ми цього хочемо.

Рік назад я захворіла на невідомий вид раку, через який всі наші плани помінялись, і тепер ми шукаємо допомоги у інших людей і просимо милосердя у Бога.

Відвідавши не один медичний центр - Спіженко, Лісод, НІР, Онкоцентр, Добробут, Олімед, Борис, ЛівХоспітал, Томоцентр, Добрий прогноз всі вони намагалися поставити мені правильний діагноз, але результатів не було.

Лише після імуногістохімічного дослідження у м.Фрайбург, Німеччина, було встановлено, що у мене рідкісний вид раку шкіри та лікування потрібно проводити імунопрепаратом Кітруда (Пембролізумаб), що дозволений для використання в Україні.

Вже після року інтенсивного лікування наша родина витратила всі заощадження, зараз відсутні кошти, щоб отримати цей препарат. Лікар в Інституті Раку дав призначення на 3 цикли Кітруди по 200мл. Наші звернення до МОЗ не дали ніякого результату. Хвороба дуже прогресуюча, і ліки потрібні якнайшвидше.

Весь мій шлях почався з того, шо я звернулась до дерматологів, вони сказали, що у мене невус та видалили його радіоножем. Пізніше в Онкоцентрі сказали, що це базіліома, і видалили мені це хірургічно. А ще пізніше, у тому самому Онкоцентрі повідомили, що це аденокарцинома.

Я пройшла 9 курсів хіміотерапій, 4 лінії хімії. Провели 2 операції. Та на превеликий жаль, лікар сказав, що хімія мені не допомагає.

Мене підтримує мій чоловік. Пенсії в 3000 грн, не вистачає навіть на знеболення. Всю цю картину ускладнює те, що потрібно ще й забезпечувати сім‘ю, адже у нас донечка, яку потрібно одягати, кормити, вивчити в школі.

Я звертаюсь до усіх небайдужих, добрих серцем людей, які гототі допомогти, і які знають, що без допомоги інших побороти рак дуже важко. Щиро вірю, що таких громадян багато.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

20 березня 2021, 19:38:16

10 грн
Анонімний добродійник

20 березня 2021, 14:05:11

700 грн
Анонімний добродійник

20 березня 2021, 10:41:01

1 000 грн
Анонімний добродійник

19 березня 2021, 08:38:55

Тримайтеся

50 грн
Анонімний добродійник

18 березня 2021, 10:52:56

Боріться!!!

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше