Допомагаю.укр

Рак повернувся, не даймо йому перемогти! Врятуймо життя Андрійка разом!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 2 400 000 грн
Підтримали: 8 осіб
2 100 грн 0.09%
2 397 900 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Романюк Андрій Романович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гостра лімфобластна лейкемія FAB-L1common варіант, група високого ризику (HR-15)
 • Призначення збору:
  Антірицидивна хіміятерапія пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Кам'янець Подільський, Хмельницька область
 • Початок:
  12 лютого 2021, 15:30:35

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Як важко і болісно згадувати усе через, що пройшов наш син і ми разом із ним. Онкологія, хімія, біль і страх - це життя нашої коханої дитини.

Андрій дуже жвавий, енергійний хлопчик. Завжди гуляв з друзями, грав у футбол та різні ігри, його важко було зловити на місці. Коли син став менш активний, і часто почувався втомленим нас це насторожило, адже ми ніколи раніше такого не помічали за ним.

Як тільки ми пішли до лікаря, сину провели низку обстежень, і діагноз буквально збив нас з ніг, здавалося життя закінчилось від почутого. 

Лейкемія - найнебезпечніший дитячий рак, який може бути нещадним, руйнує дитинство і забирає дитину у батьків.

Зібравши всі сили в кулак ми 10.01.2019 р. розпочали боротьбу за життя нашого сина. Пройшли перший протокол хіміотерапії, тоді в лікарні Охмадит було пройдено високодозову терапію. Повернувшись назад у Хмельницький продовжили лікування пройшовши один блок цитораз високодозовий та радіо лучі.

Заступивши на другий протокол виліковування у Андрія стався ішемічний інсульт, він попав в реанімацію у важкому стані, фахівці ввели його у коматозний сон. Наше життя в той момент рухнуло, все ніби зникло - був лише страшний страх за життя сина.

Пройшовши МРТ голови виявили тромб, протягом місяця Андрійко виходжувався після реанімації, йому капали різні препарати. Зробивши повторне обстеження голови,результат показав, що тромб розсмоктався. Продовжили лікування хіміотерапією, після чого у Андрія почала дуже сильно боліти спина і через, що знову потрапив у реанімацію. Зробивши КТ виявили остеопороз, призначили медикаменти, та продовження лікування лейкозу.

18.03.2020 року нас з сином нарешті виписали додому та призначили підтримуючі таблетки.

13.10.2020 р. поїхавши на обов’язкову першу перевірку, дослідження показали, що хвороба повернулась. Зробивши пункцію кісткового мозку, результат був шокуючим 93% бластів – ранній рецидив. Від почутого наше батьківське серце облилося кров’ю, адже більше року боротьби з раком - одним, єдиним бажанням було почути, що наш син здоровий.

Терміново госпіталізувавши в обласну Хмельницьку лікарню, у гематологічне відділення, фахівці повідомили, що Андрія може врятувати лише пересадка кісткового мозку.

Ми відразу розпочали пошуки порятунку, розглянувши варіанти і в Україні і за її межами. В Києві погодились лікувати нашого сина, та в мед закладі була черга на місце, а хвороба не давала шансів чекати.

Саме тому ми з Андрієм терміново виїхали в Туреччину, м.Анкара де в клініці Меморіал згодились нам допомогти у лікуванні, яке є дуже дороговартісне. Прибувши на місце в нас була не планова госпіталізація, у Андрія виявили ковід. Пройшовши три тижні самоізоляції, розпочали лікування антирецидивною хімією, та підготовкою до трансплантації кісткового мозку від не рідного донора.

На порятунок нашого сина клініка виставила нам рахунок у розмірі 190 000 доларів. Для нас такі кошти є не підйомні. Адже пройшовши не легке та довге лікування всі наші заощадження вичерпані. Тому ми від усієї душі просимо вашої допомоги... Ми сподіваємось, що ця битва буде останньою, а перемога буде цілковитою перемогою! 

Андрійко так хоче повернутися до свого старого життя, без муки, болю та страждання. Адже за цей весь період боротьби він пережив пекло, про яке не повинна знати жодна дитина. 

Допоможіть, будь ласка, нашому сину зцілитись.

З надією сім’я Романюків.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

20 лютого 2021, 09:16:36

200 грн
Анонімний добродійник

20 лютого 2021, 08:52:58

500 грн
Анонімний добродійник

19 лютого 2021, 00:08:10

200 грн
Анонімний добродійник

18 лютого 2021, 07:13:05

200 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2021, 16:15:23

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше