Допомагаю.укр

У молодої Тані діагноз онкологічне захворювання лівої молочної залози! Терміново потрібне лікування!

Сума збору: 816 680 грн
Підтримали: 820 осіб
133 698 грн 16.37%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Рейзлер Тетяна Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Інвазивна неспецифічного типу карцинома грудної залози G3
 • Призначення збору:
  Імунотерапія в комбінації з хіміотерапією
 • Населений пункт:
  Радомишль, Житомирська область
 • Закінчення:
  11 листопада 2020, 23:04:00

Опис збору

Шановні, хочемо повідомити, що серце Рейзлер Тетяни на превеликий жаль зупинилося...

13 листопада 2020, 00:32:13

Тетяна - молода мама, яка боролася з раком за своє життя до останнього дня, до останньої митті, та на жаль хвороба виявилась сильнішою.

Благодійна Організація «Допомагаю.Укр» щиро співчуває рідним та близьким Тетяни з приводу непоправної втрати найдорожчої людини. А особливо донечці, яка втратила маму.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Таню назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Більше новин


Історія Тетяни почалася 2019 року-їй 31 років, вона сама виховує 9 річну донечку. Мама дівчини померла ще 5 років назад. Тато пенсіонер постійно хворіє, має діабет.

В січні 2019 року Тетяні діагностували рак молочної залози.

Працьовита Таня напередодні Нового Року повернулася з Польщі, куди їздила на заробітки та вирішила піти на роботу, оскільки в Польщу повертатися поки не хотіла. Коли дівчина проходила мед комісію виявилося, що у неї щось не зрозуміле в грудях.

Вона отримала направлення на обстеження в ОНКО центр. В неї знайшли освіту в грудях- це пухлина і вона злоякісна. Дівчина не могла заспокоїтись, адже як так, ще зовсім молода і вона не могла зрозуміти де воно могло взятися.

Лікар дав їй направлення на КТ та на аналізи. Кошмар її життя тільки починався.

Пройшовши все, що написав доктор, Таня знову приїхала до нього на прийом. Після перегляду результатів аналізів, зібрали консиліум і було прийнято рішення, насамперед робити хімії. Після перших двох хімій дівчина почувала себе не так вже і погано. І тут їй зробили повторне УЗД, щоб поглянути як йдуть справи.

Справи пішли не дуже, на УЗД виявили ще один вузол, мтс- пішов він у неї над ключицею. Але зчепивши зуби Тетяна зібрала сили та проходила хімію за хімією. Проходячи ці круги пекла, з нетерпінням чекала дня операції.

Після операції доктор на жаль її не порадував. Оскільки показав, що усі видалені лімфовузли були з онкоклітинами. Тані знову призначили хіміотерапію. Останні хімії давалися їй дуже важко. Дівчину практично відкачували в лікарні, організм не міг боротися з цією отрутою, і здавав позиції. Але вона це все пройшла.

Нажаль всі плани знову рухнули. У неї почала червоніти прооперована грудь, потім вона покрилася уся червоною плямою і страшно боліла. Таня відразу звернулася до доктора. Але в лікарні нічого такого не побачили, і призначали антибіотик. Після 14 днів все посилилося, почервоніння було вже божевільних розмірів і знеболюючі недопомагали. На повторному УЗД грудей, оглянули і зробили пункцію лімфовузла, того самого який ховався за ключицею.

Цей день був другим переломним в її життi. Діагноз карцинома низкодифференцированая.

Лікарі знову призначали МРТ. Пройшовши його вона не чекала, навіть і не припускала, що хвороба так сильно розкинула свої гілки по її організмі - продовження хвороби лівої груді, метастази в печінку, легені, м'які тканини, надключичні л/у. Дівчина була в шоці.

За минулий рік Таня пройшла 8 хіміотерапій, операцію, та 29 опромінень. Та хвороба нажаль не відступає. Після знову виявиленого раку, розпочали лікування і вона вже пройшла 4 блоки хімій. Лікар рекомендує імунотерапію. Так як хімії не є дієвими. На це потрібні великі кошти. Яких дівчина не має. За цей період лікування вона є вже виснажена як морально, фізично так і фінансово. Але має надію на одужання.

Тетяна хоче далі жити та виховувати свою донечку, дивитися як вона зростає, радіє життю. Дочка, Софі і по сьогоднішній день є найбільшою відрадою, і рятівним кругом в її житті. Вона дає їй той неймовірний стимул який рухає Тетяні і не дає зупинитися.

Тані потрібна наша підтримка. Просимо не будьте байдужими. Давайте разом допоможемо та дамо дівчині шанс на життя!


Документація

Добродійники

30 грн
Анонімний добродійник

09 листопада 2020, 07:44:44

50 грн
мс

08 листопада 2020, 21:19:03

200 грн
Анонімний добродійник

08 листопада 2020, 17:30:03

50 грн
Анонімний добродійник

08 листопада 2020, 09:56:39

Тримайтесь!

300 грн
Анонімний добродійник

08 листопада 2020, 01:21:09

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше