Допомагаю.укр

Молодий Олексій, важко хворий на Гіперімуноглобулін Д синдром потребує допомоги!

Сума збору: 109 704 грн
Підтримали: 302 осіб
55 769 грн 50.84%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Ратов Олексій Олегович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гіперімуноглобулін Д синдром (первинний імунодефіцит)
 • Призначення збору:
  Дообстеження і лікування наслідків інсультів і основного захворювання в LIV Hospital (Стамбул)
 • Населений пункт:
  Вінниця, Вінницька область
 • Закінчення:
  10 грудня 2022, 13:08:00

Опис збору

Збір коштів для Олексія Ратова закрито!

10 грудня 2022, 14:10:47

Олексій разом з мамою виїхали закордон аби мати змогу отримувати підтримуюче лікування.

У мене була мета провести консультації і додаткові обстеження сина, щоб визначитися, чи пов’язані інсульти з його захворюванням, і щоб упередити можливі наступні інсульти. В Україні немає спеціалістів, що мають досвід лікування дорослих пацієнтів з HIDS, тому пошук привів в одну із клінік в Турції, але невролог застеріг летіти через можливі ускладнення після інсультів під час перельоту. Подальший пошук привів в Університетську клініку Радбоут в Нідерландах, де працювала одна з авторитетних спеціалістів по HIDS у дорослих Анна Саймон. Ми спілкувались електронними повідомленнями, була визначена сума обстеження і консультацій, залишилося зібрати кошти. Але почалася епідемія Ковід-19 – навіть подумати було неможливо про подорож кудись за межі свого двору. А пізніше, влітку стало відомо, що лікар Анна Саймон приєдналася до проекту «Лікарі без кордонів» і працює в Конго. Вона і досі там.

В Італії є спеціаліст з автозапальних захворювань Марко Гатторно - провідний спеціаліст в Клініці Газліні м. Генуя. Але він працює з дітьми. Я зверталась до нього – мені відповіли, що українські лікарі (назвали ім’я) справляться з моїм питанням. Наразі в Україні справились з забезпеченням ліками – препаратом, який стримує запальний процес. Син отримує його безкоштовно. А питання обстежень і попередження можливих нових інсультів не вирішується ніяк. Діагноз сина дійсно рідкий, тому і рідкі спеціалісти, що мають досвід роботи з ним.
Дякуючи фонду Допомагаю.укр і допомозі усіх, хто підтримав нас із сином своїми пожертвами, ми змогли придбати Кінерет/Анакінру в той час, коли держава ще не забезпечувала таких хворих даним препаратом. Але залишилося зовсім мало коштів, щоб на них можна було розраховувати. Сподіваюсь, вони стануть у нагоді тому, кому саме цієї суми не вистачає.

Висловлюю щиру подяку людям за те, що підтримали нас, і Фонду за вашу роботу. Бажаю всім успіху, здоров’я і миру в нашій країні.

- Людмила, мама Олексія

Більше новин

Олексій, якому зараз 30 років, почав хворіти на 4-му місяці від народження. По черзі долучалися біда за бідою, а його життя змінювалося в пекло: первинний імунодефіцит гіперімуноглобулінемія Д синдром (HIDS), ГПМК по ішемічному типу з вираженим вестибуло-атактичним синдромом, з інтелектуально-мнестичними розладами, злукова хвороба органів черевної порожнини, стеатоз печінки, хронічний некалькульозний холецистит, диспепсія шлункова, кардит, міграція водія ритму по передсердя, аміотрофічний синдром з ураженням суглобів, ангіопатія сітківки обох очей, субатрофія зорового нерва обох очей, змішаний астигматизм обох очей, остеопороз.

Першим серйозним симптомом була лихоманка з ознобами, яка супроводжує його все життя. Відтоді лікарі лікували симптоми первинного імунодефіциту, який було встановлено і генетично підтверджено в січні 2020 року: часті лихоманки з ознобами, болі в животі, гепатоспленомегалія, головні болі, ВСД, запалення суглобів і лімфатичних вузлів, висипка на шкірі, медиаментозна алергія + типові, якими хворіють всі.

Прояви хвороби – в різних комбінаціях – траплялися 1-2 рази на місяць. Госпіталізаціі були частими з початку міська дитяча, потім доросла лікарні, обласна дитяча і доросла лікарні, Інститут реабілітації інвалідів в Вінниці, Інститут ПАГ (Київ), МКДЛ №1 (Киів), ОхМаДит (Київ), Інститут охорони здоров’я матері і дитини ім. Крупської (Харків), НДІ ревматологіі (Москва).

Було декілька операцій: апендектомія, мезаденіт – в 10 міс., фронтит – в 12 років, гостра кишкова непрохідність внаслідок злукової хвороби – в 28 років, два ішемічних інсульти в 27 і 29 років. Діагнози були різними, найчастіше ставили ЮРА-ювенільний ревматоідний артрит. Щоб стримати хворобу, було призначено гормональне лікування. За 10 років такого лікування добавився ще один діагноз – остеопороз.

Все це викликало великий фізичний і емоційний стрес. Олексій намагався жити повноцінним життям між загостреннями хвороби, але це були короткі радощі.

Олекцій вчився в школі 9 років, більшість із них на домашньому навчанні. Потім ЦПТО - навчання на ювеліра.Два роки роботи і розчарування – руки не дають влучно паяти. Але працювати було потрібно, тому що на соціальну допомогу вижити неможливо. Його брали на мойку машин і охоронцем в супермаркет. Працював до перших ускладнень і звільнявся.

Коли встановили і підтвердили генетичним аналізом основний діагноз, призначили лікування біопрепаратами пожиттєво. Придбати їх за свій кошт немає можливості – Олексій живе тільки з мамою, на її пенсію і соціальну допомогу хлопця.

Добрі люди зробили внески в місцевий благодійний фонд, і Олексію дали вже 28 доз, потім 21. Від цих ін’єкцій Олексій стає активнішим, менше спить. А як буде далі невідомо. Пам’ять повертається дуже потроху, концентрації уваги немає. Схоже, що Олексій не виходить з шоку після таких болючих змін в його житті.

Лікарі попереджають, що може трапитись новий інсульт і не один. Але лише один лікар бачить зв’язок основного захворювання з інсультами. Мама Олексія не може чекати. Шукає  можливостей для комплексного обстеження і лікування або реабілітації. Просить добрих людей, що можуть відгукнутися і підтримати їх.

Олексій всі тридцять років бореться за життя,а мама разом з ним. Допоможіть, будь ласка, хто може. Давайте дамо хлопцю шанс на життя. Давайте допоможемо разом!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

10 грудня 2022, 01:25:12

100 грн
Сергей

16 жовтня 2022, 22:28:59

Благословений

70 грн
Анонімний добродійник

11 жовтня 2022, 11:36:07

47 грн
Анонімний добродійник

07 жовтня 2022, 10:27:26

25 грн
Анонімний добродійник

23 вересня 2022, 19:02:46

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше