Допомагаю.укр

Молодий Олексій, важко хворий на Гіперімуноглобулін Д синдром потребує допомоги!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 109 704 грн
Підтримали: 301 осіб
55 719 грн 50.79%
53 985 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Ратов Олексій Олегович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гіперімуноглобулін Д синдром (первинний імунодефіцит)
 • Призначення збору:
  Дообстеження і лікування наслідків інсультів і основного захворювання в LIV Hospital (Стамбул)
 • Населений пункт:
  Вінниця, Вінницька область
 • Початок:
  25 травня 2020, 22:52:59

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні, ділимось з Вами спільним успіхом!

23 квітня 2021, 10:22:57

Я Людмила – мама Олексія Ратова. Сердечно дякую БО «Допомагаю.укр» і всім, хто долучився до збору коштів на підтримку мого сина. Сьогодні ми отримали ліки - 35 доз на 35 днів. Лікування безмежно дорого коштує - одна доза сьогодні це 1050 - 1100 грн. Тому Ваша підтримка для нас безцінна.

Дуже сподіваюсь, що пандемія закінчиться, і ми потрапимо у клініку Radboud university medical center, як планувалося. Маю велику надію, що там встановлять вірний діагноз, і інсультів в його житті вже не буде. І що наша держава все ж таки стане оплачувати життєво необхідні ліки таким пацієнтам, як мій син.

Дуже прошу Вас, будьте з нами, підтримайте в лиху годину. Ми Вам безмежно вдячні.

Більше новин

Олексій, якому зараз 30 років, почав хворіти на 4-му місяці від народження. По черзі долучалися біда за бідою, а його життя змінювалося в пекло: первинний імунодефіцит гіперімуноглобулінемія Д синдром (HIDS), ГПМК по ішемічному типу з вираженим вестибуло-атактичним синдромом, з інтелектуально-мнестичними розладами, злукова хвороба органів черевної порожнини, стеатоз печінки, хронічний некалькульозний холецистит, диспепсія шлункова, кардит, міграція водія ритму по передсердя, аміотрофічний синдром з ураженням суглобів, ангіопатія сітківки обох очей, субатрофія зорового нерва обох очей, змішаний астигматизм обох очей, остеопороз.

Першим серйозним симптомом була лихоманка з ознобами, яка супроводжує його все життя. Відтоді лікарі лікували симптоми первинного імунодефіциту, який було встановлено і генетично підтверджено в січні 2020 року: часті лихоманки з ознобами, болі в животі, гепатоспленомегалія, головні болі, ВСД, запалення суглобів і лімфатичних вузлів, висипка на шкірі, медиаментозна алергія + типові, якими хворіють всі.

Прояви хвороби – в різних комбінаціях – траплялися 1-2 рази на місяць. Госпіталізаціі були частими з початку міська дитяча, потім доросла лікарні, обласна дитяча і доросла лікарні, Інститут реабілітації інвалідів в Вінниці, Інститут ПАГ (Київ), МКДЛ №1 (Киів), ОхМаДит (Київ), Інститут охорони здоров’я матері і дитини ім. Крупської (Харків), НДІ ревматологіі (Москва).

Було декілька операцій: апендектомія, мезаденіт – в 10 міс., фронтит – в 12 років, гостра кишкова непрохідність внаслідок злукової хвороби – в 28 років, два ішемічних інсульти в 27 і 29 років. Діагнози були різними, найчастіше ставили ЮРА-ювенільний ревматоідний артрит. Щоб стримати хворобу, було призначено гормональне лікування. За 10 років такого лікування добавився ще один діагноз – остеопороз.

Все це викликало великий фізичний і емоційний стрес. Олексій намагався жити повноцінним життям між загостреннями хвороби, але це були короткі радощі.

Олекцій вчився в школі 9 років, більшість із них на домашньому навчанні. Потім ЦПТО - навчання на ювеліра.Два роки роботи і розчарування – руки не дають влучно паяти. Але працювати було потрібно, тому що на соціальну допомогу вижити неможливо. Його брали на мойку машин і охоронцем в супермаркет. Працював до перших ускладнень і звільнявся.

Коли встановили і підтвердили генетичним аналізом основний діагноз, призначили лікування біопрепаратами пожиттєво. Придбати їх за свій кошт немає можливості – Олексій живе тільки з мамою, на її пенсію і соціальну допомогу хлопця.

Добрі люди зробили внески в місцевий благодійний фонд, і Олексію дали вже 28 доз, потім 21. Від цих ін’єкцій Олексій стає активнішим, менше спить. А як буде далі невідомо. Пам’ять повертається дуже потроху, концентрації уваги немає. Схоже, що Олексій не виходить з шоку після таких болючих змін в його житті.

Лікарі попереджають, що може трапитись новий інсульт і не один. Але лише один лікар бачить зв’язок основного захворювання з інсультами. Мама Олексія не може чекати. Шукає  можливостей для комплексного обстеження і лікування або реабілітації. Просить добрих людей, що можуть відгукнутися і підтримати їх.

Олексій всі тридцять років бореться за життя,а мама разом з ним. Допоможіть, будь ласка, хто може. Давайте дамо хлопцю шанс на життя. Давайте допоможемо разом!


Документація

Добродійники

100 грн
Сергей

16 жовтня 2022, 22:28:59

Благословений

70 грн
Анонімний добродійник

11 жовтня 2022, 11:36:07

47 грн
Анонімний добродійник

07 жовтня 2022, 10:27:26

25 грн
Анонімний добродійник

23 вересня 2022, 19:02:46

50 грн
Анонімний добродійник

17 вересня 2022, 18:11:03

Спаси Господи

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше