Допомагаю.укр

Термінова допомога для Карини! Наша єдина дівчинка бореться за своє життя зі смертельною недугою!

Сума збору: 3 960 000 грн
Підтримали: 8 осіб
8 580 грн 0.22%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Раімова Карина Тимурівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гостра мієлоїдна лейкемія, FAB-варіант М2, 1-й гострий період (AML1/ЕТО)
 • Призначення збору:
  Протирецидивна хіміотерапія, трансплантація кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Миколаїв, Миколаївська область
 • Закінчення:
  24 лютого 2021, 22:37:00

Опис збору

Дорогі Благодійники, хочемо повідомити про закриття збору для Карини!

24 лютого 2021, 23:44:56

Шановні, збір у нашому фонді для Кариночки припинено. Мама дівчинки повідомила нас, що потрібно зупинити збір для її донечки у зв’язку з тим, що їм допомагає фонд з Ізраїлю,  який не дозволяє паралельно працювати іншим організаціям.

Ми щиро дякуємо за Вашу допомогу, підтримку та добро у Ваших серцях.

Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію на щасливе життя. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

З повагою Благодійна Організація «Допомагаю.укр».

В грудні 2019 року Карина готувалася до виступу на шкільному заході, але раптом стала почувати себе не дуже добре. Три дні трималася температура, вона відчувала слабкість та мала поганий апетит. Ми вирішили піти здати аналіз крові, щоб дізнатись, чи це вірусне захворювання, чи бактеріальне.

Я як зараз пам'ятаю, коли ми сиділи з нею в лікарні, очікували на результат аналізу, посміхалися, планували святкування нового року. Але раптом лікар викликав мене в окрему кімнату і сказав найгірші слова в житті, що в моєї дитини рак крові. Кількість лейкоцитів в крові була 80.000. Час зупинився та все життя перевернулося в одну мить. Почуті слова діагнозу ранили немов ножем в серце.

 Нас тут же підняли в онкогематологію, і з того часу ми провели там багато місяців в ізоляції не бачивши рідного тата, рідних та друзів поряд, а лише тільки по відео зв’язку могли спілкуватися з сім’єю.

Протягом 11 місяців наша донечка пройшла п'ять важких блоків хіміотерапії. Карина схудла вдвічі. Було дуже багато болю, сліз та втрата любої бабусі, але наша дівчинка молодець все мужньо витримала та перетерпіла.

Влітку, здавалося, хвороба відступила. Утім, наприкінці осені лейкоз повернувся з новою силою. Було проведено протокол FLAG,але хвороба не реагує на лікування. І вже не піддається стандартному виліковуванню. Можливості медицини в Україні вичерпано.

Онкогематолог Миколаївської обласної дитячої лікарні Михайло Адиров зазначив, що Карині необхідно використовувати тільки варіанти імунотерапії, моноклональних антитіл, які в Україні не доступні. Ми відразу почали пошуки порятунку для нашої дорогоцінної дівчинки, та дізналися, що таку терапію з подальшою трансплантацією кісткового мозку успішно проводять в Ізраїлі. Утім це коштує не менш ніж 340 тисяч доларів.

Аби не втрачати час, ми зібрали усі заощадження та допомогу від друзів і знайомих, попросили ізраїльську клініку взяти доньку на лікування лише при частковій оплаті. І вони пішли нам на зустріч, дозволили прилетіти, заплативши частину стандартного депозиту у сумі 20 тисяч доларів.

Без необхідної цієї суми – 340 тисяч доларів – нашій донечці не почнуть проводити блок протирецидивної хіміотерапії. І не почнуть ініціювати пошук донора та процес трансплантації кісткового мозку. В очікуванні решти суми Карині в Ізраїлі проводять підтримувальну терапію.

Попри складну хворобу Карина, кажуть медики, має напрочуд сильний організм і дуже високі шанси на одужання.

Ми вдячні Богу, що дозволив бути батьками такої чудової дівчинки. Наша донечка доброї душі дитина, вона чуйна, толерантна, привітна, чутлива до чужого болю людина. Завжди намагається прийти на допомогу. В школі вона завжди знаходила спільну мову з друзями. В першому класі вчила читати тих хто ще не вмів, спілкувалася з дітками, з якими інші не хотіли.

Навіть перебуваючи в онкогематології в нашому рідному Миколаєві, вона думала, як допомогти іншим, як привернути увагу до проблеми онкохворих дітей. Виношувала ідею про те, щоб продавати її поробки, картини. Без неї я б не наважилася, і нам вдалося .Ми продали декілька картин, а гроші перерахували діткам, які збирали кошти на трансплантацію кісткового мозку.

Карина та уся наша сім’я мріє якнайшвидше отримати лікування, та перемогти цю недугу, але  через нестачу коштів нажаль виліковування не може розпочатися.

Ми благаємо вас, допоможіть нам врятувати нашу єдину, дорогоцінну донечку! Кожна гривня – це крок до лікування. Не проходьте мимо підтримайте нашу милу дівчинку.

З надією, родина Раімових.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

24 лютого 2021, 21:42:15

7 000 грн
Анонімний добродійник

24 лютого 2021, 16:58:02

Каріночка, одужання! Тримайся крихітко.❤️

180 грн
Анонімний добродійник

23 лютого 2021, 13:33:02

100 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2021, 14:40:36

200 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2021, 16:17:55

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше