Допомагаю.укр

СМА1 три літери, які руйнують життя Даночки! Найдорожчі ліки світу зупинять вирок!

Сума збору: 60 000 000 грн
Підтримали: 692 осіб
122 407 грн 0.20%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Прадунець Дана Василівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Спінальна м’язова атрофія 1 типу (СМА1)
 • Призначення збору:
  Генна терапія препаратом Zolgensma
 • Населений пункт:
  Клевань, Рівненська область
 • Закінчення:
  24 березня 2022, 19:49:00

Опис збору

Друзі, отримали чудову новину! Збір коштів для Прадунець Дани успішно закритий!

24 березня 2022, 20:49:13

Шановні, в такий важкий час Даночка отримала шанс на життя. Дівчинка виграла укол Золгенсма від компанії Новартіс.

Усі зібрані кошти в нашому фонді залишаються наразі по справі Дани поки не буде введено препарат.

Друзі, ми сердечно дякуємо усім вам за вашу колосальну підтримку, яку надали для Данусі, за усі теплі слова та молитви! Віримо, що зроблене добро  обернеться сторицею! Миру усім нам!


Ми батьки невиліковно хворої дитини! Нам терміново потрібна ваша допомога, адже час - це найважливіше для Даночки! СМА 1 - спінально м’язова атрофія - страшна хвороба, яка щодня забирає сили, надію та життя ... М’язи нашої донечки - гинуть, а не розвиваються. Донедавна такі діти, як наша, були приречені повільно відходити в муках. Сьогодні медицина дає шанс - жахливо дорога терапія може зупинити цей зловісний приплив хвороби. 

Ми стикаємося з найбільшим викликом, який може прийняти один з батьків. Ми повинні випередити час, який мине, отримати неймовірну суму грошей і дати шанс нашій дитині. Зараз або ніколи…

Наша сім’я – звичайна родина: мама Ірина, тато Василь, старша донечка Марина та маленька Дануся. До появи Дани я працювала оператором на АЗС, чоловік – водій.

Даночка з’явилась на світ у січні 2021 року, і щастю нашої родини не було меж. Протягом двох місяців життя нашої крихітки ми занепокоїлись через її здоров’я, адже вона не міцнішала, а навпаки – тіло все менше слухалось її. Спроби покращити ситуацію курсами реабілітації не давали результатів. На плановому огляді в педіатра у квітні нам вперше повідомили про підозру на СМА. Ця інформація прозвучала, як грім серед ясного неба. Здавалося, що це не так, так не може бути з нами, все ж добре. Ми до останнього надіялися і вірили, що це страшна помилка, але ні… 22.06.2021 р. нам поставили точний діагноз - СМА 1 типу. Ніхто навіть не міг подумати, що така страшна хвороба притаїлася в тілі нашої донечки.

Такі діти, як Дануся, не доживають до свого другого дня народження без лікування... Саме тоді ми дізналися, що життя Дани є ціна… Це ціна найдорожчих ліків у світі.

Ми відкрили терміновий збір на порятунок життя нашої крихітки. Зараз ми не можемо ні їсти, ні спати. Ночами роблю мило, а вдень між процедурами для Дани стукаю у всі двері, намагаючись знайти порятунок для донечки.

Ми звертаємо до усіх людей, ми потребуємо вас, ваших великих сердець, які будуть любити нашу донечку - щоб зробити їй найкрасивіший подарунок - шанс жити без осуду цієї страшної хвороби. Нам потрібні ваші серця, які відкриються Даночці, ваші очі, які будуть дивитися з надією, так само як і наші. Потрібні ваші незліченні молитви, які подолають кожен бар’єр. 

Ми змагаємось проти двох найнебезпечніших суперників - хвороби, яка вже позбавила стільки дітей майбутнього, а з часом назавжди забирає здоров’я нашої доньки. Ми вважаємо, що ми не самотні з цим, і одного прекрасного дня ми всі побачимо, як Даночка переможе з СМА 1.

Будь ласка, не проходьте повз Даночки, повз нашу сім’ю. Допоможіть фінансово, інформаційно, молитовно. Кожна гривня є цінною. Ми віримо, що завдяки вашим добрим серцям – ми встигнемо!


Документація

Добродійники

600 грн
Анонімний добродійник

18 березня 2022, 18:16:17

50 грн
Анонімний добродійник

17 березня 2022, 14:21:07

200 грн
БО «Допомагаю.укр»

10 березня 2022, 14:49:14

Банківський переказ від анонімного добродійника

400 грн
Анонімний добродійник

19 лютого 2022, 22:28:05

100 грн
Анонімний добродійник

14 лютого 2022, 14:51:14

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше