Допомагаю.укр

Батько та коханий чоловік бореться за життя! Допоможіть подолати рак!

Сума збору: 3 177 600 грн
Підтримали: 113 осіб
18 830 грн 0.59%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Плищук Юрій Васильович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак прямої кишки T4bN2M0 mrf+
 • Призначення збору:
  Онкологічне лікування в Німеччині
 • Населений пункт:
  Товмачик, Івано-Франківська область
 • Закінчення:
  15 листопада 2021, 11:29:00

Опис збору

Шановні, маємо невтішні новини...

16 листопада 2021, 13:45:07

Отримали сумну звістку про те, що серце Плищука Юрія зупинилося. Нажаль, хвороба виявилась сильнішою та забрала коханого чоловіка, найкращого батька двох дітей, хорошого друга.

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» висловлює найщиріші слова співчуття рідним з приводу непоправної втрати найріднішої людини. Хай земля стане для нього пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи...

На початку травня наша родина зіткнулась з боротьбою за життя нашого захисника – коханого чоловіка та люблячого тата. Діагноз зруйнував наш світ, але ми не будемо здаватися, адже в Юрія є всі шанси перемогти хворобу та бути поруч з нами.

Моєму чоловіку лише 39 років, він дуже хороший чоловік, прекрасний тато, надійний та вірний друг. У нас двоє чудових діток та великі плани на майбутнє, але перед нами важлива боротьба проти раку, яку ми обов’язково подолаємо.

Юра все життя був міцним, здоровим чолов’ягою, який не боявся роботи та ніколи нічим не хворів. Працював військовим, потім у міліції, а останні роки їздив на заробітки, трудився на будівельній фірмі в Латвії.

Перебуваючи за кордоном він вперше поскаржився на гострий біль в животі, а через декілька днів почались кровотечі. Повернувся додому і відразу поїхали в лікарню на прийом до лікаря. Чоловік був переконаний, що це звичайний геморой - пройде лікування та все мине. Зробили всі необхідні обстеження, аналізи - результати, яких підтвердили найгірші здогадки. Діагноз – рак прямої кишки. За одну мить наш впорядкований світ перевернувся з ніг на голову. Ми довго не могли й не хотіли вірити в реальність...

Зібравши всі сили розпочали боротьбу з цим небезпечним суперником. Я всіма способами шукаю порятунку для чоловіка, веду всі перемовини з лікарями і збір грошей, адже не уявляю нашого життя без нього. Я бачу, як йому важко стримати біль, адже жодні таблетки ні крихти не помагають.

За порадами знайомих не гаяти час ми поїхали у Німеччину на лікування, адже тут лікарі дають великі шанси на одужання. Необхідно пройти дообстеження, оперативне та складне комплексне лікування з використанням радіо – та хіміотерапії.

Вартість лікування величезна, але ми не можемо здатись, адже у нас двоє діток, яким потрібний тато, якого вони чекають з нетерпінням додому здоровим. Юрій дуже хоче жити, виховувати дітей, передавати їм цінні поради та настанови, спостерігати, як вони вступають в доросле життя.

Тому ми вимушені звернутись про допомогу до людей, які готові простягнути руку підтримки та подарувати шанс на життя повноцінної сім’ї. Ми не уявляємо свого життя без Юри, благаємо допомогти нам виграти цей бій .

З повагою дружина – Світлана.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

13 листопада 2021, 08:35:07

З Богом, Юрію!

100 грн
Анонімний добродійник

12 листопада 2021, 11:13:16

50 грн
Анонімний добродійник

08 листопада 2021, 10:18:24

50 грн
Анонімний добродійник

03 листопада 2021, 21:15:32

300 грн
Анонімний добродійник

02 листопада 2021, 22:31:44

Одужуйте!

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше