Допомагаю.укр

Аварія могла забрати у мене все! Ваша допомога надія на краще завтра!

Сума збору: 380 000 грн
Підтримали: 193 осіб
29 156 грн 7.67%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Пікула Наталія Гариківна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Двобічний гонартроз ІІІ-ступення з вираженою варусною деформацією нижніх кінцівок
 • Призначення збору:
  Тотальне ендопротезування колінних суглобів
 • Населений пункт:
  Рівне, Рівненська область
 • Закінчення:
  16 лютого 2023, 11:57:00

Опис збору

Успішно закриваємо збір коштів для Пікули Наталії!

16 лютого 2023, 13:16:30

Друзі, ми ділимось з вами чудовою новиною, про те, що нам разом з рідними вдалося зібрати потрібну суму для проведення операції Наталії.

Повідомляємо вам, що усі зібрані кошти, які нам вдалося разом зібрати, ми перерахували на клініку в якій проводять протезування.

Від усієї душі бажаємо пані Наталії, успішного оперування та легкої реабілітації.

Шановні чарівники, ми дякуємо кожному хто допомагає та підтримує наших підопічних. Ваша підтримка є дуже цінною та важливою, адже завдяки вам ми допомогли вже дуже багатьом нашим потребуючим. Разом ми сильні!

Я мрію про те, щоб повернулися дні, коли я була здоровою  та у формі. Коли я могла працювати, а в неробочий час проводити час з коханою родиною та займатися своїми захопленнями.

Мене звати Наталія. Донедавна,повна сил, я любила дні, проведені активно та з людьми… Декілька років тому я потрапила в ДТП в якій водій втік з місця пригоди, а я отримала перелом правої ноги, забої, рвані травми лівої ноги. В наслідок цього коліні суглоби почали руйнуватися і з того часу я борюся з наслідками та ускладненнями.

Лікування давало тільки часткове полегшення так, як відновити суглоби неможливо. Ситуація перетворилася на серйозну загрозу… Я можу перестати ходити!

Численні обстеження і діагнози лікарів стверджують, що необхідно пройти хірургічне втручання по замінні обох суглобів. Хвороба прогресує з кожним днем, знерухомлює мене вдома, викликає біль і оніміння кінцівки. Я не хочу, щоб хвороба закрила мене вдома одну... Лікарі дають максимум 6 місяців, а ні то інвалідний візок…

Самостійно я та моя сім’я не в змозі зібрати такі кошти на операцію та подальше лікування, яке дасть змогу продовжити боротьбу за незалежність та можливість нормального функціонування. 

Мені нічого не залишається, як просити вашої підтримки, сподіваючись, що ми разом впораємося. Кожен жест допомоги з вашого боку має значення, за що я вам дуже вдячна! 


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

24 січня 2023, 21:10:10

300 грн
Анонімний добродійник

24 січня 2023, 15:59:54

100 грн
Дар'я

24 січня 2023, 15:42:52

Тримайтеся!!

200 грн
Анонімний добродійник

24 січня 2023, 12:15:36

50 грн
Анонімний добродійник

23 січня 2023, 21:03:32

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше