Допомагаю.укр

Одним маленьким жестом ви можете допомогти Вові в боротьбі за краще майбутнє!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 129 600 грн
Підтримали: 69 осіб
44 685 грн 34.48%
84 915 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Петухов Володимир Євгенович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Наслідки перенесеного енцефаліту невизначеної етіології, структурна епілепсія, затримка мовленнєвого розвитку, РАС
 • Призначення збору:
  Реабілітація в реабілітаційному центрі «Модричі»
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  21 червня 2023, 13:51:15

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Вовчику терміново потрібна ваша допомога, адже мрія його батьків почути перші слова їхнього сина!

29 травня 2024, 14:55:18


Кожна ваша гривня наближає Вову до повноцінного життя!

Ми хочемо вам нагадати про Володимира Пєтухова. Цей усміхнений хлопчик потребує вашої допомоги. Він хворіє епілепсією, яка виникла після перенесеного вірусного енцефаліту.

Фармокорезистентна епілепсія – епілепсія, яка не піддається медикаментозному лікуванню.

Вові терміново необхідна реабілітація, робота з дефектологами , логопедами. Так як його однолітки він зовсім не розмовляє, не закриває самостійно звичні всім потреби. Навіть не проситься до туалету. Та хлопчик дуже активний – ходить, бігає. Але так, як він не орієнтується у просторі йому потрібен цілодобовий нагляд. Не розуміючи де безпечно, а де ні, дитина може вибігти на проїжджу частину. Епілепчитні напади Володимира можуть бути, як в день так і у ночі. Такі напади є дуже небезпечні, адже якщо вони супроводжуються втратою свідомості руйнуються нейронні зв’язки, які так необхідні для повноцінного життя. Тому реабілітація є невід’ємною частиною лікування. Щоб Вовчик не втратив здобуті навики які у нього є, але й здобував нові!

І ми благаємо про допомогу цьому чудовому хлопчикові, щоб його життя стало хоч на трішки кращим. Кожна ваша пожертва наближає його до омріяних повноцінних слів.

Ми не знаємо, як віддячити вам за вашу підтримку та допомогу. Ми дуже вдячні, адже завдяки Вам - нашому улюбленому сину встановили стимулятор блукаючого нерва, за допомогою якого епілептичні напади зменшились у двічі. Але, на жаль, захворювання Вови повністю не вилікуване, необхідна тривала  реабілітації, завдяки якій син стане більш свідомим та самостійним.

Історія нашого сина не залишає байдужими людей з добрим серцем. На перший погляд, може здатися, що Вова цілком здорова дитина та не потребує в реабілітації. Але у будь-яку мить у нього може статися епілептичний напад, настільки сильний, що пам’ять стирає усі набуті навички. Після цього потрібно знову починати все спочатку.  Вчитись говорити, ходити, одягатись, розуміти прості речі…

Вовчик народився цілком здоровою дитиною, ріс та розвивався згідно зі своїм віком. Відвідував садочок, мав друзів з якими грався на дитячих майданчиках. Все було чудово допоки у віці 2 роки та 9 місяців не захворів на вірусний енцефаліт невідомого походження, що призвело до ураження головного мозку.

Місяць син був в реанімації підключений до апарату ШВЛ. Після заново вчився говорити та ходити. Згодом у Вови почались епілептичні напади (3-4 напади в день), які призводили до втрати свідомості, стирали пам’ять.  Напередодні війни установили стимулятор блукаючого нерва (vns), аби зменшити інтенсивність нападів. І тепер їх стало вдвічі менше.

Зараз Вові 8 років, він не розмовляє, постійно знаходиться під наглядом мами тому, що приступ може відбутися у будь-яку мить. Після крайньої реабілітації він став сміливіший, самостійно спускається зі сходів, підіймається з підлоги, практично сам одягається та взувається. Заняття зі спеціалістами дають гарний результат у його розвитку. Тому інтенсивна реабілітація здатна врятувати майбутнє нашого сина. Ми дуже мріємо та надіємось, що син знову заговорить та стане самостійним у побуті.

Ми знову звертаємось та просимо про фінансову підтримку людей доброї волі, які готові нам допомогти. Навіть найменша сума має значення.  Будь ласка, підтримайте!

Батьки Вови – Олена та Євген.


Документація

Добродійники

250 грн
Анонімний добродійник

13 червня 2024, 13:34:05

200 грн
Анонімний добродійник

05 червня 2024, 21:45:47

500 грн
Анонімний добродійник

01 червня 2024, 15:48:13

300 грн
Анонімний добродійник

01 червня 2024, 15:22:32

50 грн
Анонімний добродійник

01 червня 2024, 11:56:15

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше