Допомагаю.укр

Одним маленьким жестом ви можете допомогти Вові в боротьбі за краще майбутнє!

Сума збору: 129 600 грн
Підтримали: 48 осіб
17 215 грн 13.28%
112 385 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Петухов Володимир Євгенович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Наслідки перенесеного енцефаліту невизначеної етіології, структурна епілепсія, затримка мовленнєвого розвитку, РАС
 • Призначення збору:
  Реабілітація в реабілітаційному центрі «Модричі»
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  21 червня 2023, 13:51:15

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ми не знаємо, як віддячити вам за вашу підтримку та допомогу. Ми дуже вдячні, адже завдяки Вам - нашому улюбленому сину встановили стимулятор блукаючого нерва, за допомогою якого епілептичні напади зменшились у двічі. Але, на жаль, захворювання Вови повністю не вилікуване, необхідна тривала  реабілітації, завдяки якій син стане більш свідомим та самостійним.

Історія нашого сина не залишає байдужими людей з добрим серцем. На перший погляд, може здатися, що Вова цілком здорова дитина та не потребує в реабілітації. Але у будь-яку мить у нього може статися епілептичний напад, настільки сильний, що пам’ять стирає усі набуті навички. Після цього потрібно знову починати все спочатку.  Вчитись говорити, ходити, одягатись, розуміти прості речі…

Вовчик народився цілком здоровою дитиною, ріс та розвивався згідно зі своїм віком. Відвідував садочок, мав друзів з якими грався на дитячих майданчиках. Все було чудово допоки у віці 2 роки та 9 місяців не захворів на вірусний енцефаліт невідомого походження, що призвело до ураження головного мозку.

Місяць син був в реанімації підключений до апарату ШВЛ. Після заново вчився говорити та ходити. Згодом у Вови почались епілептичні напади (3-4 напади в день), які призводили до втрати свідомості, стирали пам’ять.  Напередодні війни установили стимулятор блукаючого нерва (vns), аби зменшити інтенсивність нападів. І тепер їх стало вдвічі менше.

Зараз Вові 8 років, він не розмовляє, постійно знаходиться під наглядом мами тому, що приступ може відбутися у будь-яку мить. Після крайньої реабілітації він став сміливіший, самостійно спускається зі сходів, підіймається з підлоги, практично сам одягається та взувається. Заняття зі спеціалістами дають гарний результат у його розвитку. Тому інтенсивна реабілітація здатна врятувати майбутнє нашого сина. Ми дуже мріємо та надіємось, що син знову заговорить та стане самостійним у побуті.

Ми знову звертаємось та просимо про фінансову підтримку людей доброї волі, які готові нам допомогти. Навіть найменша сума має значення.  Будь ласка, підтримайте!

Батьки Вови – Олена та Євген.


Документація

Добродійники

400 грн
Анонімний добродійник

21 лютого 2024, 13:07:12

300 грн
Анонімний добродійник

20 лютого 2024, 18:23:42

50 грн
Анонімний добродійник

19 лютого 2024, 07:50:45

100 грн
Анонімний добродійник

17 січня 2024, 11:57:56

Все буде добре, одужуйте

500 грн
Анонімний добродійник

12 січня 2024, 19:43:44

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше