Допомагаю.укр

Давайте зробимо життя Ірини яскравим, радісним і без болю! Допоможемо їй зробити операцію по корекції хребта!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 408 000 грн
Підтримали: 18 осіб
2 825 грн 0.69%
405 175 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Павленко Ірина Станіславівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Комбінований ідіопатичний сколіоз ІV ст. (Cobb. 115), важка форма сколіозу
 • Призначення збору:
  Хірургічне лікування, корекція хребта полісегментарної конструкції, задній спондилодез
 • Населений пункт:
  Селидове, Донецька область
 • Початок:
  29 березня 2021, 21:11:03

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Мене звати Павленко Ірина, мені 41 рік і я інвалід ІІІ групи. Моє життя так склалось, що мешкаю я разом зі своєю мамою. Ще з самого дитинства мені дошкуляє сколіоз IV ступеня. В 7 років у мене виявили викривлення спини і почалось довге лікування, яке триває і досі.

На моєму життєвому шляху було багато випробувань і перепон. Я робила все, що приписували лікарі і навіть більше. Відвідувала санаторії, костоправів, займалась лікувальною фізкультурою, довгий час носила корсет, робила масажі – виконувала все, аби полегшити болі. Але, хвороба не стояла на місці, і незабаром мені поставили діагноз: сколіоз IV стадії.

На превеликий жаль, в ті роки ніхто не брався оперувати. Я постійно продовжую займатись своїм лікуванням, стараюсь тримати себе у формі, працюю, роблю прикраси для волосся, відвідую танцювальний колектив «Бонус», і намагаюсь не опускати руки.

За останні декілька років у мене прогресують нестерпні болі у хребті, дуже сильний тиск на легені і серце, я навіть почала відчувати якісь зміні в своєму тілі. Це все супроводжувалось різким болем, який я приглушувала знеболювальними препаратами, які діють мало часу.

Згодом я відвідала Міжнародний центр нейрохірургії у Києві та Університетську клініку ХНМУ у Харкові, де мені був поставлений діагноз – комбінований ідіопатичний сколіоз IV стадії, важка форма сколіозу.

Лікарі з обох клінік казали не відкладати проведення операції, тому що хребет сідає і розвивається прогресія. Ще й до того всього, ці болі, які, мене не покидали ні на день, не давали мені про це забути.

Операція коштує дуже багато, для моєї сім‘ї це не підйомна сума. Звертаюсь до вас з величезним проханням, допомогти мені забути, що таке біль і розпач. Я дуже надіюсь, що когось розчулить моя історія, і ваше серце не залишиться осторонь моєї історії.

Вірю, що добрих і чуйних людей на цьому світі дуже багато, і вони відгукнуться на моє прохання. В майбутньому я мрію бути самостійною, дарувати людям красу, жити без болю і приносити радість для своєї родини.


Документація

Добродійники

200 грн
Шевелева В.Л.

07 квітня 2021, 17:52:08

50 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2021, 13:04:39

300 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2021, 11:49:47

Всё получится! Держим кулачки! Вы не одни!)

500 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2021, 09:22:14

100 грн
Анонімний добродійник

03 квітня 2021, 22:58:37

Все будет хорошо!

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше