Допомагаю.укр

Молода дівчина Аліна має встановлений жахливий діагноз - рак носоглотки 4 стадії з метастазами у легенях та печінці!

Сума збору: 28 060 грн
Підтримали: 131 осіб
28 060 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Пардус Аліна Валеріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак носоглотки, MTS лімфовузли шиї, легені та печінку (стадія Т4М2N2)
 • Призначення збору:
  Лікування імунотерапією препаратом Кітруда (Keytruda/Пембролізумаб)
 • Населений пункт:
  Рівне, Рівненська область
 • Закінчення:
  10 вересня 2020, 20:27:00

Опис збору

Ще один успішний крок в оплаті за лікування для Аліни!

05 жовтня 2020, 21:41:55

Шановні, пишемо Вам із почуттям глибокої вдячності за Вашу підтримку у справі нашої підопічної, адже ми разом змогли оплатити невідкладне лікування для Аліни. Ви чудові, надіємось на подальші спільні, добрі справи.

Більше новин


Вкінці 2017 року спокійне життя Аліни змінилося в життя повне переживань та боротьби, коли у дівчини виявили рак носоглотки 4 стадії з метастазами у лімфовузли шиї.

За пів року виснажливого лікування хвороба ніби відступила. Аліна тільки почала оговтуватися, як отримала новий удар. Після 6 місяців ремісії, на черговому огляді КТ, виявили метастази у легенях. Це було для неї ще ніби важче, ніж перший раз.

Оскільки хіміотерапія виявилась не ефективною, дівчині призначили дуже коштовний імунопрепарат Кітруда (Пембролізумаб).

З допомогою рідних, близьких, друзів, знайомих та незнайомих людей вона прийняла 20 курсів лікування. На це все витрачено вже десятки тисяч доларів. Дівчина також пройшла курс променевої терапії на легені. І після фінального обстеження ПЕТ КТ ситуація в легенях ніби стабілізувалась, проте з'явився новий метастаз у печінці. Про це Аліна дізналася недавно, і це був новий удар, який вони з сім'єю ледь пережили. Черговий раз їм доводиться боротися за молоде та невинне життя.

Дівчині провели процедуру радіохірургії пухлини в печінці. Усі кошти, які вони з сім'єю змогли зібрати витрачені. Далі, щоб продовжити лікування, лікарі рекомендують приймання Кітруди у поєднанні з хіміотерапією. Один курс лікування Пембролізумабом зараз коштує величезні гроші.

Аліна та її рідні є виснажені морально та фінансово. Усі можливі та неможливі ресурси, які були у сім'ї давно закінчились. Треба рятувати молоду дівчину та це неможливо без допомоги добрих, небайдужих людей.

У дівчини є синочок Єгор, йому 3,5 рочки та тільки заради нього Аліна повинна стати переможцем у цій нелегкій боротьбі. Він - її сенс життя, натхнення, він її кохання та стимул не опускати рухи й з Вірою іти вперед.

Аліна дуже сильно просить кожен, хто читає публікацію, може стати Благодійником, перерахувавши, хоча пару гривень і врятувати її життя.

Дівчина вірить, що Ви не залишите її в біді.

Пам'ятайте, що добро обов'язково повертається з подвійною силою, тому давайте допомагати, давайте творити разом добро!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

10 вересня 2020, 20:27:28

100 грн
Анонімний добродійник

09 вересня 2020, 16:41:46

15 грн
Анонімний добродійник

09 вересня 2020, 11:30:04

50 грн
Анонімний добродійник

08 вересня 2020, 16:31:20

Одужуйте!

200 грн
Анонімний добродійник

08 вересня 2020, 08:55:58

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше