Допомагаю.укр

Важка боротьба за життя молодої матері! Допоможіть Анні перемогти рак!

Сума збору: 912 000 грн
Підтримали: 235 осіб
36 931 грн 4.05%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Панченко Анна Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома шкіри з метастазами (МТС) в голову та внутрішні органи
 • Призначення збору:
  Придбання дороговартісних препаратів для лікування Меланоми (метастазів)
 • Населений пункт:
  Мерефа, Харківська область
 • Закінчення:
  14 вересня 2022, 19:10:00

Опис збору

Непоправне горе спіткало сім’ю Панченко...

14 вересня 2022, 20:14:55

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» висловлює найщиріші слова співчуття рідним Анни. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі.

Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

Хай покійна завжди залишається найдорожчою Вашому серцю людиною, а пам’ять про неї вічно живе у добрих згадках рідних, друзів і усіх, хто її знав. Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.


Надія сильніша за страх! Боротьба за життя Анни триває. Лікування почало давати надію, але зупинити його на цьому етапі неможливо. Терапія повинна складатися за розкладом, а план лікування повинен ґрунтуватися на наявних ресурсах. Наші заощадження закінчуються з тривожними темпами!

Мене звати Аня, мені 34 роки, маю коханого чоловіка, та за численними молитвами, Господь почув нас та подарував прекрасного, довгоочікуваного сина. Щастю родини не було меж. Та, як кажуть за щастя завжди доводиться платити й зазвичай нещастям… З’явилась родимка, яка запалилась. Видаливши її дослідження показали, що це меланома – рак шкіри.

Ніхто не готовий до таких ситуацій, і життя показує, що з ними доводиться стикатися без попередження. Чоловік лишається з сином дома, а моє життя переноситься в онкологічне відділення, де надія змішується зі страхом, а життя зі смертю.

Лікування розпочала у рідному місті. Променевою терапією обробили післяопераційний шов, спалили шкіру і легені. Крім пневмоніту з’явились численні метастази. Лікарі підбадьорювали, казали: «дівчинко, не хвилюйся все вилікуємо». Витрачалися кошти та дорогоцінний час, а метастази все росли.

Потім фахівцями було запропоновано програму клінічного дослідження з сучасними ліками, яке мало відбутися через два місяці. Все говорили тільки зачекай, не лікуйся до цього часу. Ось здавалося, вихід – порятунок! Та на момент досліджень при обстежені виявили множинні метастази ще і в голові. Тоді лікарі сказали, що кінець, в дослідження я не проходжу, що моя ситуація безнадійна. Відправили додому чекати найгіршого.

В той момент мені здавалося, що вже варто писати листи, які мій син зможе прочитати, коли виросте, а мене не буде з ним. Можливо, мені варто відмовитись від усього і прийняти свою долю. Однак коханий чоловік сказав - поки що не час! Ми будемо боротися до кінця!

Сергій – чоловік, метався по всьому місту шукав допомоги, та всі лікарі відвертались від нас. Мій стан погіршувався з кожним днем. Не втрачаючи надії чоловік на новий рік терміново привіз мене до Києва, де було зроблено дві операції на головному мозку та видалення частини метастазів, а решту опромінили променевою радіохірургією. Лікарем було рекомендовано лікування препаратами Тафінлар та Мекініст. Розпочавши дане виліковування я неначе ожила. За результатами обстежень спостерігається позитивна динаміка, що свідчить про правильний напрямок в лікуванні. Однак таргетна терапія дуже дорога та не підйомна для нашої родини.

Я дуже люблю своїх рідних, вони заради мене вступили в виснажливий, нерівний бій зі смертельною хворобою, та самі ризикують надірвати здоров’я. Я не можу їх підвести та здатись. Ми боремось з усіх сил – в мене є заради кого жити, але мені не обійтись без сторонньої допомоги, адже ціна мого існування дуже висока…

Я прошу допомоги у зборі коштів, тому що знаю, що не в силі нашій сім’ї оплатити лікування, та самостійно боротися з раком і часом, який вичерпується. Я дуже хочу жити, бути поруч зі своїми коханими хлопцями. Допоможіть мені виграти цей бій.


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

09 серпня 2022, 05:04:47

50 грн
Анонімний добродійник

11 липня 2022, 12:39:56

70 грн
Анонімний добродійник

17 червня 2022, 08:32:55

50 грн
Анонімний добродійник

13 червня 2022, 13:45:06

200 грн
Анонімний добродійник

12 червня 2022, 17:00:24

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше